|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje
10.11.2007 14:19:32   
karmyka
Sem v 30 tednu nosečnosti z dvojčki in me zanima če je katera imela ali še ima izkušnje s temi bolečinami in sicer:
bolijo me te medenične kosti in zraven sramna kost  uglavnem v spodnjem delu me vse tako tišči in boli da se  komaj še premikam user posted image ,in ali bodo te bolečine trajale skoz do poroda ali bo kaj pojenjalo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašanje
10.11.2007 14:56:51   
soncek.djukelica
ojla,

tudi mene boli sramna kost! Mislim,da te nima kaj dosti skrbeti,je pač del nosečnosti! Morda se eden od otrokov naštimuje glavično, pač odvisno od tega, v kakšnem položaju je bil prej! Kako pa stojiš z MV? Kaj pa zadnji UZ, kaj so ti rekli?Pa drugi znaki; izcedki? Če je vse ostalo v mejah normale, se medinica širi!

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu karmyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vprašanje
10.11.2007 15:28:32   
karmyka
SONČEK.DJUKELICA  na zadnjem pregledu 28 tednu nisem bila še zaenkrat odpprta MV je bil še kar pri 4cm tko da je rekla da je to zenkrat normalno.
Otročka sta zaenkrat obrnjena oba z nogicami dol ker sta se od prejšnega pregleda obrnilauser posted image ,prej sta bila že oba super naštimana.(eden prečno drugi glavično).
Glede izcedka ja ga pa res imam zadnje čase malo povečanega.
Drugče se kar uredu počutim, edino te bolečine odspodaj to pa boli ko user posted image ,no prav tako pa tudi spodnji del trebuha.
Očitno se res medenica širi če pa ni to pol pa že res nevem kaj bi bilo?

(odgovor članu karmyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vprašanje
10.11.2007 15:52:17   
soncek.djukelica
sej te čist zastopim, da ne bi prišlo do prehitrega poroda ali pa da je z otrokoma kaj narobe!
tudi jaz sem imela povečan izcedek, vendar se je sedaj zmanjšal! sem imela kar nekaj vnetij, sem se 2x zdravila z canestenom, nazadnje pa mi je predpisal Borax svečke, katere so pa res pomagale!
če pa misliš,da je tvoja bolečina prehuda, oz. da je stanje takšno, pa kar pejdi do G! boš bolj mirna in tudi zvedela kaj točno je na zadevi!

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu karmyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vprašanje
10.11.2007 16:21:23   
karmyka
SONČEK.DJUKELICA hvala za nasvete upam da bolje vsaj po porodu.
Vidim da boš rodila decembra zato ti želim čim lažji porod veliko sreče in da se boste potem vsi skupaj cartali do onemoglosti.user posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vprašanje
11.11.2007 19:33:36   
bugnavilea
Jaz sem sicer komaj v 22. tednu, vendar me medenične kosti bolijo občasno kar fino bolijo. Se pa spomnem še iz prve nosečnosti, ko sem nosila samo enega, so me v tretjem trimesečju matrale te bolečine "spodaj". Se pripravlja, se pripravlja ... user posted image  ... to je samo dobro.

(odgovor članu karmyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vprašanje
13.11.2007 8:30:29   
tatam
Mene je medenična kost bolela že od kakega 5.meseca,pa na žalost vse do konca. Proti koncu-rodila sem v 36.tednu sem še komaj hodla.Ja,zredila pa sem se 30 kg,s tem da je blo ogromno vode.Iz bolnice sem šla lažja za 25 kg!!
Me je pa pri prvihdveh user posted image pritiskalo navzgor in moram rečt,da je tisto še hujše!

(odgovor članu bugnavilea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?