|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje glede šotora za kampiranje
19.7.2010 10:17:24   
Anonimen
Eto spet jaz, ki nemaram kmpirat ... ampak me moj vztrajno prepričuje, da bi samo za kak podaljšan vikend kam šli ... torej iščem in brskam za kakimi primernim šotorom ... skratka, kaj bi rada od njega:
- da ima stojno višino v predprostoru (190+) in čim višjo v spalnicah (po kolenih ne bislim do postelje plezat)
- da ima 2 ločeni spalnici od tega mora bit ena vsaj 140cm široka
- da je predprostor dovolj velik, da je pod njem ena mini mizica in 3je stoli
- da ima predprostor integrirano dno
- da je po možnosti cenejši od 200€

A je tale šotor vsaj pribljižno ok?
http://www.supercene.com/product/1/14607/Družinski-tunel-šotor-HIGH-PEAK-ANCONA-5.html
Če ni, a mi kakega drugega priporočate?

A se sedaj splača kaj po razprodajat it gledat? Je kemping oprema sploh na razprodajah?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
19.7.2010 12:11:19   
mala maja
mi imamo podobnega famili vario 5, pa nas je lansko leto BP spalo notri 7 kom.
http://www.mimovrste.com/artikel/3820288435/sotor-high-peak-family-vario-6

tale ki je na sliki pa se meni tudi zdi čisto OK.

valda pa da je tud kamp oprema znižana. V Škofji Loki imaš zraven gorenjske predilnice trgovino s kamp opremo. Mi smo tam kupili vse na razprodaji. Se splača pokukat, pa vse dobiš na enem mestu. cene glede na ostale trgovine pa do +5%, pa če razmišljaš da se pa potlej ubadaš s tem da se vlečeš po ene desetih trgovinah nima tistih 5% nobene veze.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
19.7.2010 12:30:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

mi imamo podobnega famili vario 5, pa nas je lansko leto BP spalo notri 7 kom.
http://www.mimovrste.com/artikel/3820288435/sotor-high-peak-family-vario-6

Ja saj tale je tut men zelo všeč ... samo je predrag ... se mi škoda denarja zdi za mogoče 1-2x na leto kam it čez vikend ... samo če si bomo pa navadnega nizkega iglujčka kupli pa jaz tu 1-2x na leto ne bom hotla it ...

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
19.7.2010 13:34:35   
Katjusa
Otika mislim, da bi vam bil ta k si ga prilimala res superuser posted image user posted image user posted image user posted image sploh če ste samo 3-je.... s tem da spalnice so tle ločene verjetno samo z eno pregrado, ki se jo da odstranit (na naših 2 šotorih je to pomenilo kot nekekšna zavesa, ki se jo vpne s takimi gumbi).... če vas to ne moti je OK...... kupite, pejte in uživajteuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
19.7.2010 13:40:08   
Anonimen
Samo pri tistem, ki sem ga zgoraj prilimala me matra samo to, da piše, da je priložena ponjava za na tla predprostora ... kaj to pomeni, da predprostor nima integreranega dna in lahko ob morebitnem dežju voda v predprostor priteče?

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
19.7.2010 13:42:18   
ursi
mala maja,a kaj veš, kako se tista trgovina v Šl. Loki imenuje? Jaz pa iščem kemični wc. A kdo ve, kje ga ugodno kupiti?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
19.7.2010 14:22:29   
Katjusa
Otika na sliki je videt kot da je integrirano.....user posted image user posted image user posted image user posted image jst še nikol nisem imela integriranega dna pa nismo še nikoli imel mokro v predprostoru, pa so bli tudi že fejst nalivi.... ne vem jst se to nebi tok ozirala, lahko pa vprašaš, mogoče se to dno da kako gor pritrdituser posted image

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
19.7.2010 14:31:18   
Anonimen
No ja potem bo pa vredu ... saj ti pravim, da sem čisti butl, kar se šotorov tiče ... samo nekje sem prebrala, da je to pač fino user posted image
A ste vi potem kake jarke kopali okrog šotora? Ker ko sem s teto kampirala ko sem bila mala se spomnim da je okrog šotora jarek skopala, da je šla voda ob nalivu čim prej stran od šotora ...

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
19.7.2010 14:41:32   
Katjusa
otika nikol nismo kopal jarkov..... lahko edino gledaš, ko šotor postavljaš da ga ne prav v kako jamouser posted image user posted image user posted image tebe čist preveč skrbiuser posted image user posted image user posted image user posted image zemlja na morju je ponavadi tako suha, da hitro vpija in je pol ure po nalivu že vse suhouser posted image user posted image user posted image
kaj bi dala, da mi moj zdle reče spakiraj gremo kampiratuser posted image user posted image user posted image user posted image   sicer smo letos že kampirali smo stestiral prikolico, ki smo jo kupli lani jeseni ampak men se lušta mal šotora imamo čisto novega pa ga še postavli nismo..... ampak je stojna višina samo v spalnici predprostor je malo nižji zraven si pa itak potem postavmo še kak paviljon (tak hitro postavljiv k ga stegneš kot dežnik)user posted image user posted image user posted image user posted image

da te še malo potolažim, ko boste vi šli na morje, če praviš da za krajša obdobja je zelo mala verjetnost, da bo ful nalivalo ker boste itak prej prečekiral vremenskouser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
19.7.2010 14:43:22   
Katjusa
kaj pa če ti kdo posodi šotor, da vidiš kako je pa se pol odločiš o nakupu? verjtno imaš kake znance, ki imajo šotor????

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
19.7.2010 14:54:45   
Anonimen
Jaz sem enkrat kot otrok kampirala s teto z enim veliiikim šotorom na 2 spalnici in ogromnim predprostorom ... ma taki taveliki od Induplati, ki ti cel prtljažnik zavzame ... ma je bilo fajn, ker sem bila ko v hotelu, ker sem se samo kopala pa hodila jest ... ma če zdaj pomislim, da sedaj ko sem velika bom mogla pa še kuhat na enem koharčku pa posodo nosit pomivat x mertrov daleč, pa hodit zvečer v vrsto za tuš, ponoči se oblačit in it x metrov do wc-ja, ipd. me pa kar mine ... samo me moj res že 3 leta nagovarja tako da sem popustila, da za kak podaljšan vikend pa grem, samo mora bit šotor visok, da mi ne bo treba po kolenih do postelje pa da je v bližini kaka restavracija, da nebo treba pod mus vsak dan kuhat.
Drugače pa vsi ki jih poznam imajo te tamale iglujčke in so vsi hepi ... men pa kar mrak pade na oči ob pgledu na te mini nizke zadeve ... grrrrr ... o duš ... potem moram še nekje turbomaksimuse dobit, pa zložljive stolčke in mizico ... aaaa ... mene bo kar pobralooooo ...user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 19.7.2010 14:56:00 >

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
19.7.2010 15:14:20   
Katjusa
otika ta blazine ti rppiporočam da kupiš enojne jst sem jih kupla kr v šparu pa jih imam že 4 leta (mislim, da je ena okol 8€).... prej sem imela dvojno pa je bla glih za eno sezno..... veliko pa za napihljive blazine ne dam....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja imaš prav men tud nizki šotorčki ne sedejo ker se ne maram plazit po kolenih.......
fora je zdej pri vama to, da bosta kupla šotor pa ne vesta če bosta šla več k enkrat in čeprav je šotor dejansko nov ga je težko prodat.....
da ne boš hodla posode pomivat preveč daleč mal gledaj kje so wc-ji da ne boš tako daleč hodla..... aja pa kar se tiče kozarcev in krožnikov kupi za tiste nekaj dni malo plastike (papirja) in pomiješ samo posodo v kateri kuhaš in kjer si delala solatouser posted image user posted image user posted image user posted image ....... verjetno ne boste imeli mize v šotoru ker bi se sredi dneve not kuhali ti priporočam paviljon..... kuhala tudi ne boš v šotoru..... v bistvu šotor je samo za shranjevanje opreme in spanje....
meni je ful pomembno da je šotor temen ker imam otročka občutljiva na svetlobo in pol se ob 4 zjutraj sprehajamo po kampu sem pristala na šotor, ki ima v spalnici 185 višine v preprodtoru pa 20 centi manj se pravi še vedno lahko hodiš sam rahlo se moreš sklonit in ker ima stranski vhod ni panike si takoj v spalniciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no ampak tud mi smo ga kupli rekoč za krajša kampiranja.... na kar pa še nismo šliuser posted image

semo pa prej imeli šotor iglu kjer je bila stojna višina tako v spalnici kot v predprostoru ampak so me ful motila velika okna in rumena barva kjer je bilo not preveč svetlo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
19.7.2010 15:59:45   
Katjusa
otika si vidla tegale http://nakup.merkur.si/default.asp?s=/izdelek.asp%3Fid%3D010908%26izdelek%3D1654310-0000%26MySes%3D

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
19.7.2010 16:08:51   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

No ja potem bo pa vredu ... saj ti pravim, da sem čisti butl, kar se šotorov tiče ... samo nekje sem prebrala, da je to pač fino user posted image
A ste vi potem kake jarke kopali okrog šotora? Ker ko sem s teto kampirala ko sem bila mala se spomnim da je okrog šotora jarek skopala, da je šla voda ob nalivu čim prej stran od šotora ...


otika, sori, sam... user posted image user posted image user posted image

dej, mal se zamenimo user posted image  jaz mojga - lih en tak čas k tvoj tebe - prepričujem v kamping dopust, pa pridemo vedno do apartmajev user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
19.7.2010 16:11:32   
sonček33
user posted image khurde,a  ti si tut za kampiranje? pa nikol nisi omenila .... sej ga boš prepričala...

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
19.7.2010 23:23:16   
Pi-kica 1
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

otika si vidla tegale http://nakup.merkur.si/default.asp?s=/izdelek.asp%3Fid%3D010908%26izdelek%3D1654310-0000%26MySes%3D


Tale je se meni zdi super, sem malo brala opise po drugih straneh in se sliši v redu. Ima integrirano dno, kar je meni pomembno. Mi smo letos kampirali z Amalfijem, res je malo dražji od 200 evrov, ampak simfonija kampiranjauser posted image
Pred tem smo imeli tudi kar velik šotor, s tremi spalnicami, a ni imel stojne višine, ne integriranega dna in nam je dvakrat voda pri nalivu kar lepo noter tekla.

Ancora pa nima integriranega dna.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
20.7.2010 7:26:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

otika si vidla tegale http://nakup.merkur.si/default.asp?s=/izdelek.asp%3Fid%3D010908%26izdelek%3D1654310-0000%26MySes%3D

Ja tut tega sem že gledala, samo ima spalnice samo 120cm široke in v eno tako spalnico se midva z mojim ne spraviva, sploh če bi bilo ponoči kaj toplo ... a se da ta pregrada vmes med spalnicama odstranit? Samo pol ni tamala ločena in bo zjutraj punt že ob 6ih ... hmmmm ...

Kurde, ti se mi pa ne reži, a prau! user posted image  ... samo kopali smo jih pa res za eno tako mini motikco user posted image  ... pa tvoj je čist pameten ... jaz bi njegovo idejo samo še nadgradila in imam še raje hotel pa polpenzion, da se mi ni treba s kuho ubadat user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 20.7.2010 7:27:15 >

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
20.7.2010 18:15:32   
Splišni
Mi imamo zdaj tega in je res super.

http://www.amazon.co.uk/Coleman-Waterfall-Five-Man-Tent/dp/B001P80GMS

Preprost za postavit, to je meni pomembno, integriran, stojna višina tako v predprostoru, ki je zelo velik, kot v spalnici (ki je lahko ločena s pregrado).

Cena je pa sploh super.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
20.7.2010 20:29:34   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

... pa tvoj je čist pameten ... jaz bi njegovo idejo samo še nadgradila in imam še raje hotel pa polpenzion, da se mi ni treba s kuho ubadat user posted image


sej on bi tut tko nadgrajeval, če bi mu pustila user posted image user posted image user posted image

sonček, men je fajn kampirat, pa če ne bom njega navadila, bom pa deco user posted image  bo pa vsaj pravi dopust... brez nergaškega desca, ki komaj leze iz šotora in kolne vse po vrsti user posted image user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
20.7.2010 20:50:03   
Anonimen
Splišni, a tale ima lahko 2 ločeni spalnici? Ker tule iz linka nemorem razbrat al ja al ne. Sicer v spalnici ni stojne višine, kar pomeni, da se bo treba preoblačit sede/čepe, kar mi ne odgovarja, samo za čez vikend bi potrpela pomoje no  ...

Khurde, kaj pa če se zmeniva in za dopust desce zamenava ... ti z mojim v kemp jaz pa s tvojim v 5 zvezdic ... mularija se bo pa že sama odločla kje bodo raje user posted image

(odgovor članu khurde)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
20.7.2010 21:22:16   
Anonimen
Kaj pa tale ... http://www.amazon.co.uk/Coleman-Coastline-Deluxe-Four-Tent/dp/B0030IM3X6/ref=sr_1_6?ie=UTF8&s=sports&qid=1279653376&sr=1-6 Ta ima pa stojno višino tut v spalnici, pa integrirano dno, pa cena je tut ok ...

No me pa zanima še, ali obstajajo turbo maksimusi po 70cm širine?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
21.7.2010 9:10:16   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Splišni, a tale ima lahko 2 ločeni spalnici? Ker tule iz linka nemorem razbrat al ja al ne. Sicer v spalnici ni stojne višine, kar pomeni, da se bo treba preoblačit sede/čepe, kar mi ne odgovarja, samo za čez vikend bi potrpela pomoje no  ...



Je, je, tud v spalnic je pri našem stojna višina.

Spalnico se pa da pregradit s tisto "zaveso".

< Sporočilo je popravil Splišni -- 21.7.2010 9:11:49 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
21.7.2010 9:13:50   
Anonimen
Kolko pa je višina spalnice? Ker zame je stojna višina 180cm in več k sem bol pri tavelikih user posted image

Smo pa na te strani od amazona najdli enega FUL hudega, samo ima spalnice samo 130cm široke user posted image

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
21.7.2010 9:15:20   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Kaj pa tale ... http://www.amazon.co.uk/Coleman-Coastline-Deluxe-Four-Tent/dp/B0030IM3X6/ref=sr_1_6?ie=UTF8&s=sports&qid=1279653376&sr=1-6 Ta ima pa stojno višino tut v spalnici, pa integrirano dno, pa cena je tut ok ...

No me pa zanima še, ali obstajajo turbo maksimusi po 70cm širine?


Tale je tud čist v redu, samo tuneli se težje postavljajo od iglujev, zato sme jaz hotela igluja.

Drugač sem zdaj vidla, da pri našem za spalnico piše, da je visoka 165 cm, ampak to je tam, kjer je najnižja, na koncu, v začetku je pa višja, tako da res komot stojiš not. Tudi moj je, pa je visok 184. Čist komot.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
21.7.2010 9:16:38   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Kolko pa je višina spalnice? Ker zame je stojna višina 180cm in več k sem bol pri tavelikih user posted image



Ja, je več kot 180, moj je komot stal, pa je 184 visok.

Aja, še za turbomaksimuse: ne, po moje jih ni 70 širokih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?