|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrnjena darila
28.10.2009 11:03:37   
CUKRČEK
Ojlauser posted image

Mene pa zanima , če je katera že kdaj dobila podarjeno darilo nazaj? Če pač n iso bili zadovoljni z njim oz. so bili razpčarani nad darilom. Al pa če ste ve kdaj tako vrnile darili? Zakaj/kako?

Me zanima, ker sem v eni drugi temi prebrala, kako so nekateri nezadovoljno z darilom le tega vrnili.

lp


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 11:08:06   
žab*ca
Hudo,nikoli vrnila,nikoli vrnjeno dobila.Sama poskušam kupiti kaj čimbolj koristnega,ali dam denar,bon,ali vprašam,kaj kupit.
Dobila sem pa že marsikakšno bedarijo,ampak mi na misel ni prišlo,da bi vrnila.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 11:10:11   
kjava
Glih tole sem včeraj mal razmišljala zarad une teme. Mislim jaz ful pazim, da niti v isti darilni vrečki ne dam darila, kot sem ga dobila, kaj šele isto bonboniero al kaj podbnga...Če že dam naprej, dam neki čist iks osebi, ki s tisto,k mi je to podarila, nima nobene veze. Amapk, ofkors to gre za taka neosebna darila.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 11:12:11   
kjava
Aja, dobila sem že kdaj kaj nazaj, ampak to ravno bonboniero, pa se mi je vseen mal trapasto zdelo, da ne moreš kake druge iz špajza potegnit user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 11:13:36   
CUKRČEK
sam men je res ful mim, da ti nekdo vrne darilo. Če mu ni všeč, naj ga pač da naprej al pa v smeti vrže. Ne pa da ga ves užaljen vrne. Jaz tega ne bi nikoli naredila.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 11:17:15   
water lily
Flaše vina dajem naprej. K neb blo zdravo da vse spijevauser posted image . Sva za vselitev dobila čez 50flaš vinauser posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 11:19:37   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Aja, dobila sem že kdaj kaj nazaj, ampak to ravno bonboniero, pa se mi je vseen mal trapasto zdelo, da ne moreš kake druge iz špajza potegnit user posted image


Ajd, to preživiš..ampak da ti vrne darilo iz užaljenosti , ker mu pač ni všeč ali ker je kao preskromno...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 11:23:15   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Aja, dobila sem že kdaj kaj nazaj, ampak to ravno bonboniero, pa se mi je vseen mal trapasto zdelo, da ne moreš kake druge iz špajza potegnit user posted image


Ajd, to preživiš..ampak da ti vrne darilo iz užaljenosti , ker mu pač ni všeč ali ker je kao preskromno...user posted image user posted image user posted image user posted image



Tud tisto preživiš user posted image

ne, resno, je grdo ja, nisem še doživela tega.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 11:26:42   
Teya D.
Ojoj user posted image česa ne doživiš... zato ker je bilo darilo preskromno, kakšni morajo potem bit ti ljudjeuser posted image .
Vrnili nismo in ne bomo nikoli, tudi vrnjeno nismo dobili. Sem pa slišala za primer, ko so prijatelji podarili vino in so ga dobili nazaj v isti darilni vrečki, isto vino, vendar ne kot vrnjeno ampak kot podarjeno za božičuser posted image .

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 11:58:57   
alexjera
Nikoli dobila vrnjeno, nikoli vrnila. Na kraj pameti pa mi ne pade, da bi vrnila zaradi užaljenosti. Kadar naprej podarjamo dobljene stvari, vedno pazim, da ne isti osebi in vedno zamenjam embalažo. Res pa je, da se v našem krogu večinoma podarjamo ali vina ali boljše sladkarije ali uporabne darilne bone. Klasičnih daril skoraj ni več, tako da ne pomnim, kdaj sem dobila zadnjo neumnost. Otrokom pa navadno kupujemo individualno, tudi če dobimo kaj kar že imamo ali ni prav oz. ni všeč tega praviloma ne podarjam naprej, pač pa vprašam prijateljice ali je kater všeč oz. rabi in povem kako smo dobili.

Res pa je sto ljudi sto čudi.

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 12:21:05   
Anonimen
Nikoli nisem dobila nič vrnjeno ... no enkrat sva z mojim podarila ene bone za razvajanje v Atlantisu, pa so takoj povedali, da oni se pa kopat ne bodo šli in jih bodo dali naprej user posted image ... mislim ok, saj mi tega ni treba v faco povedat no ...

V glavnem ... tut jaz še nikoli nisem zavrnila darila ... čeprav se mi je že nemalokrat zgodilo da sem prejela nekaj takega od koga, ki mi absolutno ni bilo všeč in sem bila tako blazno razočarana ... no pa to ne nad darilom ampak nad osebo, ki mi ga je dala ... ker od prijateljev ponavadi pričakuješ da te bodo vsaj toliko poznali, da ti ne dajo bona za fitnes, če ga ti organsko ne preneseš, a ne? ... samo sem pač tako vzgojena da se darilo sprejme z nasmehom na obrazu in se zanj zelo lepo zahvali.

(odgovor članu alexjera)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 12:48:13   
piko12
Lahk razložim kako je bilo pri meni: teta je hotela imet dekco za pred TV in sem jo kupila v IKEI jo je dobila za darilo. Takrat ni nič zgledalo, da ji kaj ne paše. Potem mi je pa moja sestra rekla, da jo ponuja njej in da naj še mene vpraša, če jo rabim nazaj?! Vmes je pa od ene umrle sosede "podedovala" tri prastare deke, ki še za pasje zavetišče (kužki, žal mi je) niso dobre in je rekla, da bo kar tiste imela. Vedno je tudi jamrala, kako so drage teblete za pomivalni stroj in jih je tudi dobila (ne od mene), ampak jih je potem ponujala meni...No v glavnem, letos od mene ne dobi nič in tudi ničesar nočem od nje. reakcijo pa še čakam.user posted image  drugaše pa mi silno rada podarja hišni tekstil in praholovce, ki jih organsko ne prenesem in sem ji že povedala, da naj mi ne nosi tega, ampak vrnila in naprej ponujala jih pa nisem še nikoli...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 12:48:25   
Anonimen
Sama sem enkrat darilo hotela vrniti.Sem dobila od kolegice za tamalo plisasti pajacek-lep,a premajhen.Sem rekla,naj ga podari naprej komu,ki mu bo prav prisel...nazadnje sem ga dala svakinji za necaka.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 12:52:43   
Anonimen
Nikoli nisem vrnila darila niti ga dobila vrnjenega.

Osebno mi več kot darilo samo pomeni gesta - da se je dotična oseba spomnila name.
Kaj se dogaja z mojimi darili dalje, pa ne vem. Če so jim všeč, super, če ne, pa jih lahko dajo tudi naprej zaradi mene. ali vrnejo nazaj.



< Sporočilo je popravil Ankica -- 28.10.2009 13:05:55 >

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 12:53:49   
ksenija12
Ja, vse živo se je tudi nam že dogajalo z darili..od tega, da jih sploh nismo dobili, mi pa dali ogromno daril..do tega, da smo dobili tisto, kar smo mi podarili..enkrat se nam je celo zgodilo, da smo dobili nazaj svoje darilo preko tretje osebe:) ene krožnike, ki smo jih podarili babici, je babica podarila drugemu sinu, ta sin pa nam..kaj češ:) narava obdarovanja je včasih smešna..

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 13:11:01   
cinci
WFT....hUdouser posted image

_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 13:11:47   
pety78
ene krožnike, ki smo jih podarili babici, je babica podarila drugemu sinu, ta sin pa nam..kaj češ:) narava obdarovanja je včasih smešna..


Evo, pa maš zopet darilo za babico. user posted image

Mi smo z obdarovanji zaključili, hvalabogu, edino kaj za pojest in spit se še nese. Pa tudi pri otrokih bomo zreducirali darila, ker od 10-ih oseb za božič je pa kar mal preveč. user posted image
Drugače pa kakih takih neprijetnih situacij z darili ne pomnim.

_____________________________



(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 13:35:31   
kajalin*
Nikoli,pa tud nikoli ne dam naprej nbenga darila,tud če mi ni ok(razni okraski-lovilci praha)pač pospravim,ne pride mi na pamet da bi komu dala to naprej.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 13:59:51   
Gina
KOt majhna punčka nisem nikdar nič dobila. Za božič neko malenkost, ki bi danes stala 5 eur. Zato sem vsa darila smatrala za nekaj najlepšega, kar ti kdo lahko da- da je pripravljen zate nekaj dati. Tudi sama sem s takim strašnim veseljem podarjala, da ni za povedat. Zapravila sem res ogromno denarja za prijatelje. Njim pa sploh ni bilo tolk fajn. Njim to ni toliko pomenilo. Pa grozno se jim je zdelo,d a bi morali mojo pozornost vrniti. Tega pa še sploh nisem štekala, kako jim to ni v veselje, nekoga obdarovat, kako samo nase mislijo, čisto sem bila naivna v teh pogledih pred leti. Preden sem to pogruntala, je trajalo, preden sem spremenila svoje poglede na svet, je trajalo. Ni me motilo, da mi niso vračali pozornosti, motilo me je, da so bili nezadovoljni, nehvaležni in podobno.

Vsak človek da darilo ker ga menda hoče dati. Jaz dam vsako darilo z veseljem in zaradi sebe, ker mi je fajn nekoga razveselit, mu povedat, da mi nekaj pomeni,d a ga imam rada ker se ga spomnim. Vendar ne dajem več tako veliko daril iz rok. Upoštevam splošno prakso, ne več sebe. Zaradi ljudi, ki tega ne cenijo niti v bistvu ne marajo tkao zelo. Raje kupim za svoje otroke nekaj. Žalostno je, da se je to zgodilo, ampak vse skupaj je posledica ljudi in njihovih vrednot.

Če ti nekdo darilo zavrne, to mnogo pove o njemu, pa popolnoma nič o tebi. Tak človek ni vreden obdarovanja ker ima ali prepolno rit, ali pa je nevreden pozornosti, ker je ne spoštuje niti ne ceni ali pa je toliko butast, da reči ne razume. V resnici ne gre za darilo, ki naj bi bila norma za tvojo srečo ali nesrečo ob darilu, gre za pozornost in to, da se te nekdo spomni in želi osrečiti. Če tega v darilu ne vidiš, potem je res boljše, da ga vrneš in nikdar več nobenega darila ne dobiš.

Se mi je že zgodilo, da sem dobila moje darilo nazaj. In to večkrat - zmeraj od moje tašče. Karkoli smo ji za novo leto ali rojstni dan prinesli, v 90% vse je vrnila nazaj, kao da mi to bolj rabimo kot ona - po drugi strani je hotela svoja darila nazaj - je dala enkrat za novo leto meni en palični mešalnik, je čez pol leta klicala, da ga nujno rabi, če ji ga prinesemo, potem je šenkala en izvod biblije, je ne vem kaj ven spet rabila iz nje, naj jo prinesem nazaj- dokler se mi ni en dan posvetilo da imam tega dovolj in sem ji razložila, da je totalno nevljudna in da se ne eno ne drugo ne dela. Še danes ne šteka, kaj je z njenim vedenjem narobe, pa zelo užaljena je bila. Kaj češ, eni so resnično taki, da ne štekajo. Ne štekajo.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 14:26:09   
pikica*
Ja, dobila vrnjeno darilo. Kakšni dve leti nazaj. Svaku in njegovi punci sva kupila eno lušno družabno igro, onadva pa sta rekla, da jo že imata in da naj jima kupiva kaj drugega. Malo čukasto sva jih pogledala (glede na to, da smo odpirali darila pod smrekico), ampak na koncu sva darilo vzela nazaj in kupila nekaj drugega. Letos bova hudičevo razmislila kaj jima bova kupila, če sploh kaj. 

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 14:33:10   
ribica.
samo enkrat se mi je zgodilo, da sem darilo dala nazaj, šlo je za kompletek za našega novorojenčka. Prijatelja ki sta mi ga podarila sta rekla da ni problema da lahko zamenjata za drugo večjo številko, ker je bilo premajhno. Tega kompletka mi potem nista nikoli prinesla ???

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 14:50:41   
lucika
moja mama se ekstra potrudi (ker skor težko najdeš), da svojega edinega vnuka obdaruje čim ceneje. je letos za 3. rd dobil medvedka, takega micenega, sicer lepega, a ni bil dražji od 2 eurov. Sem se komaj zadrževala da ji ga nisem dala nazaj. saj ni vse v denarju, ampak vseno, ko se je pa treba z vnukom okoli hvalit, je pa taglavna. če je v 3 letih za vse praznike spravla skupaj daril za 100 eur, sem jaz avion.
meni je včasih dajala za darilo za rd šampončke iz hotelov, kjer je bila na morju. sem ji za en njen rd spakirala eno celo košaro, pa ji vrnila. je komentirala, da to vedno prav pride...no, šampončkov več ne dobivam, kako normalno darilo pa tudi na vsake tri lete...
ja, mi smo grdi, zdaj vidim. ampak ne prideš do konca nikoli.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 16:54:35   
Gina
Lucika, ampak tvoja mama je ekstrem. Večina ljudi normalna darila prinaša ali pa sploh ne prinaša. MOj oče recimo pozabi da je imel kak moj otrok rojstni dan, ga moram spomnit - ampak to imamo v familiji, imam sama podoben sindrom, tako da niti ne zamerim. Moja tašča pa vošči samo otroku in možu, meni nikdar.
Če bi se ti to dogajalo leta 80, kar se tebi, bi bilo to recimo normalno, čeprav tudi ne, ker takrat ni nihče imel denarja za hotele in posledično ni imel šampončkov. Jaz sem recimo dobila za 18. rojstni dan ekstemno "drago" darilo, kot še nikdar poprej, največja reč v mojem lajfu od rojstnih dni mislim- uro budilko z radiom. Samo to ni v  resnici tkao zelo pomembno, ker ne glede na to, da nisem nikdar prej nič dobila, je oče mirno prepisal name pol svojega dela starega stanovanja ko sem na smrt rabila denar za preselit se. Pa reci če ni to milionkrat več vredno kot vsa darila za rojstni dan, ki jih ni bilo.

btw, a papirnate copate iz hotela si tudi dobilauser posted image user posted image

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 17:00:58   
uškinamama
Ker je imel ravno pred kratkim mali rojstni dan...naprej sem dala ene majčke številka 152 , mali nosi 104-110...tako, da bodo nekaj časa v uporabi pri sinu od prijateljice. Ona ve, da so bile podarjene,  gospa , ki jih je podarila pa tudi.

Je pa tudi za ta rojstni dan mali dobil od svaka moško denarnico, usnjeno, zapakirano v celofan s prahom. Ko jo odprem vidim notri posvetilo...vse naj, naj mujcek Marči. (svak).In seveda , ker sem žleht pokličem svaka in se mu zahvalim in mu rečem, da bi bila denarnica čisto dovolj, da mu ni bilo potrebno prilagat še 100 eurov. Naj se žre user posted image . Lani je mali tudi od njega za božič dobil čokolado s pretečenim rokom uporabe in neko igračko iz happy meala.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vrnjena darila
28.10.2009 17:02:02   
Abundancija
jaz sem dala kolegici za rojstni dan v maju poseben šampon in nekaj za kopel kar sem kupila v tujini zato vem, da ona tega ni mogla kupit tu pri nas, ven pa nikoli ne gre ker nima pasuša....skratka za moj rojstni dan v decembru sem to isto darilo dobila nazaj in ni imela pojma očitno, da sem ji ga jaz podarila

meni je bilo pa čisto mem pa sem ji povedala pa je najprej rekla da je darilo sama kupila, potem pa da ni imela denarja in mi je istega vrnila (ampak sem videla da ni imela pojma da sem ji to podarila, pomoje je zabrisala v predal in slučajno potem vzela ven in dala meni nazaj)user posted image

no toliko pa že pogledaš preden nekomu vrneš isto darilo, ki ti ga je podaril

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?