|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 12:07:54   
Anonimen
Imate kakšno, takšno resnično, življensko? Si delimo izkušnje? user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 12:53:06   
BaNeLa
Jaz jih mam kar precej z mojim najdražjim, od gozdnih, vodnih, plažnih, hotelskih, trojnih....., samo....tole bi bilo mal hecno tukaj objavljat, a ne?
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 13:23:41   
tanikaa
Moja najbolj vroča zgodbica je zgodbica iz Tunizije.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 13:45:47   
fragola99
Moja najbolj vroča zgodbica se zaenkrat dogaja samo v moji glavi!user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 13:50:09   
tanikaa
Meli smo 48 stopinj. Za crknit vam pravim.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu fragola99)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 13:53:31   
Anonimen
Auu.Potem ste se mogli slect do nazgauser posted image .In kaj je bilo potem...

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 13:54:58   
tanikaa
Hja nič. Kopali smo se. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 13:58:17   
Anonimen
Ja midva sva pa enkrat na travci na gozdni jasici.... In potem slišiva šumenje listov in koga zagledava? Ja lovca, ki je mislil, da je našel svoj plenuser posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 14:00:47   
fragola99
Kaj je pa pol lovec naredu? A je kar zbejžu?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 14:03:06   
Anonimen
Ne, kar gledal naju jeuser posted image . Midva sva pa hitela hlače gor vlečtuser posted image in, da sva jo čimprej popihalauser posted image . Drugič sva se odločila rajši za drug kraj. Hm kje že, aja ..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 14:17:20   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No nej še katera napiše kakšno vročo zgodbicouser posted image


Pa dej ti.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 14:36:40   
Anonimen
No pa naj bo iz Tunizije...
Dobila sva malo sobico v najvišjem nadstropju, v kotu je stala klima. Kmalu sva ugotovila, da je bolje brez nje, ker je ropotala in nisva bila čisto prepričana, ali greje ali hladi. Tako sva se vsakič opoldne, ko sva prišla s plaže dobesedno lepila na postelji. Bil je tak užitek... najini zlepljeni vroči telesi...in potem pod hladen tuš.
Zvečer se je shladilo, zato sva na široko odprla okno, da je v sobo pihal svež zrak in se je dalo spati. Zvečer nisva hodila nikamor, bila sva v sobi in se igrala. Nisem še ugotovila, zakaj so moški na morju tako zelo pohotni, pa nič hudega, ker sem bila tudi jaz. Nato sva izmučena zaspala odkrita na postelji.

Zbudila sem se zgodaj zjutraj, sijali so že prvi sončni žarki in najprej ko odprem oči, zagledam na strehi vzdrževalca, ki bulji v mojo golo rit. Ko je opazil, da sem se zbudila, je umaknil pogled in hitro šel naprej.

No, da ne boste spraševale kaj je bilo potem, nič, uni na strehi se je skril, jaz sem pa hitro zagrnila zavese in se oblekla. Nič drugega.
Aja... upam, da je dost vroče, je bilo tudi čez 40, ja...user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 14:39:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No pa naj bo iz Tunizije...
Dobila sva malo sobico v najvišjem nadstropju, v kotu je stala klima. Kmalu sva ugotovila, da je bolje brez nje, ker je ropotala in nisva bila čisto prepričana, ali greje ali hladi. Tako sva se vsakič opoldne, ko sva prišla s plaže dobesedno lepila na postelji. Bil je tak užitek... najini zlepljeni vroči telesi...in potem pod hladen tuš.
Zvečer se je shladilo, zato sva na široko odprla okno, da je v sobo pihal svež zrak in se je dalo spati. Zvečer nisva hodila nikamor, bila sva v sobi in se igrala. Nisem še ugotovila, zakaj so moški na morju tako zelo pohotni, pa nič hudega, ker sem bila tudi jaz. Nato sva izmučena zaspala odkrita na postelji.

Zbudila sem se zgodaj zjutraj, sijali so že prvi sončni žarki in najprej ko odprem oči, zagledam na strehi vzdrževalca, ki bulji v mojo golo rit. Ko je opazil, da sem se zbudila, je umaknil pogled in hitro šel naprej.

No, da ne boste spraševale kaj je bilo potem, nič, uni na strehi se je skril, jaz sem pa hitro zagrnila zavese in se oblekla. Nič drugega.
Aja... upam, da je dost vroče, je bilo tudi čez 40, ja...user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sam men so še vedno najbolj noro zanimive, ko te dobijo starši. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 14:41:14   
tanikaa
Pismo, da ne bo pomote. Ta anonimna nisem bila jazuser posted image  Midva sva mela mulca s sabo, tak da kaj takega ne bi prišlo v poštev. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 14:43:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Pismo, da ne bo pomote. Ta anonimna nisem bila jazuser posted image  Midva sva mela mulca s sabo, tak da kaj takega ne bi prišlo v poštev. user posted image


In kako naj ti zdej verjamemo???? user posted image user posted image user posted image

Pismu rosnu sej res,sej ti ne seksaš. user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 14:43:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taly




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sam men so še vedno najbolj noro zanimive, ko te dobijo starši. user posted image


Saj to meni ni jasno, al hočete vroče al smešne....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 14:50:45   
Anonimen
No, pa ena s starši - ne starši, strici in tetami...
Sva bla še zlo mlada... Je šel moj na maturantski, pa me je hotu še enkrat poseksat. In pride pome, me pelje k njemu in takoj v sobo, ker sva bla že fajn razgreta. Hitro se slečeva in se še rajcava... pa natakneva kondom, on ga da notr in začne nabijat. Zelo hitro nama je prišlo in obležala sva, še preden ga da ven, zasliši, kako ga kliče stric, da naj hitro pride, da je sošolec prišel... Hitro je skoču pokonc, stric pa kar kliče. Pa si obleče majco in pomaha skoz okno kao "ja že grem". Da gor še hlače in teče ven. Potem se počas oblečem še jaz in grem za njim. Ko pridem ven, reče stric: "O uboga, niti poseksat se nista mogla v miru, preden gre..."user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 15:04:28   
fragola99
kok si kej zafarbalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 15:13:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: fragola99

kok si kej zafarbalauser posted image


uuuh, zelo... Po vseh teh letih sem se pa kar navadila, da mu za vsako tako rečem - a to mi praviš iz svojih izkušenj...user posted image user posted image  Ja je en tak stric, ki mu gre seks zlo po glavi...

(odgovor članu fragola99)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 15:16:33   
BaNeLa
user posted image user posted image Bom še jaz eno napisala - med zadnjimi, ki so se nama zgodile.
Bila sva ravno čez vikend sama brez otrok, in sva šla na najino barčico....hopa v zalivček, kjer pa seveda nisva bila sama....in zvečer, se lepo nameniva spit mal vinčka....pa še mal...pa muzika, pa potem sva že pela.....ura pa vedno bolj pozna, luči bo barkah so začele ugašat, ko se nama od same dolge predigre čist strga in se lepo zunaj tako strastno in glasno ljubiva, da so naji slušali verjetno po celem zalivu in še dlje.....ko nehava....se mimo pripelje en manjši čolniček , ki "kao" lovi ribice.....pa pravi moj:"sej ta se je kar nekajkrat mimo pripeljal, med tem ko sva..." In zjutraj, ko sem se zbudila niti vstat iz postelje nisem hotela....ker sva bila tako glasna, da mi je bilo nerodno ven iz kabine pogledat, dokler se niso okoliške barke odpeljale ....user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 16:21:21   
Anonimen
uh ,ti kr verjamem ,kok ti je blo nerodnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BaNeLa)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 20:33:18   
Moyca_
se opravičujem punce (in fanti seveda)  ampak malo sem morala temo pomesti

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
14.11.2007 22:22:33   
nicnic
No, da še jaz povej "svojo" zgodbo. Sem bila takrat še pri fantu - zdajšnjemu možu doma na obisku (no, sem prenočila tud) in v zg. štuku smo imeli vsi spalnice. Moj mož, moj svak in tašt in tašča. Ura je že pozna. Midva z mojim čumiva v kuhini, tašča pride pogledat zakaj gori luč in še malo debatiramo. No, pol pa gremo skupaj v zg. nastropje spat in ko pridemo navrh v hodnik svak natepava njegovo in ona tooolk glasno stoka zraven. Mi trije smo bli kr tiho, še lahko noč si nismo rekli in vsi kr v sobe.user posted image

Še bolj huda je pa una, k sta zjutraj svak in njegova punca (ampak ta je že druga, ne una k je tolk glasno stokala) seksala in ona je imela dolgo majico - ala spalno srajco in gre zjutraj po seksu v kopalnico, tašča je pa tud mislial it, ampak jo je ona prehitela. In ko je ta svakova punca šla v kopalnico ji je od tamale padel WC papir, ki si ga je zabasala, da ji sperma ne bi tekla po nogi. Ampak, ko se je vračala iz kopalnice wc papirja niti pobrala ni in pol je tašča oba napizdila in rekla, da če si že da papir med noge, da ji iz pizde ne bi teklo kaj naj to za sabo še pobere, ker ona pa tega ne bo počela. Edino škoda, da nisem videla reakcije svaka in njegove.user posted image


_____________________________

Pameten si, če verjameš samo polovice tega, kar slišiš.
Genialen, če ugotoviš, katero polovico.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
15.11.2007 16:17:36   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR

se opravičujem punce (in fanti seveda)  ampak malo sem morala temo pomesti


A je blo prevroče?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
16.11.2007 21:59:19   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR

se opravičujem punce (in fanti seveda)  ampak malo sem morala temo pomesti


A je blo prevroče?user posted image user posted image user posted image

ja zelouser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?