|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vročina - dopust
25.7.2007 20:28:03   
anian2
Pozdravljene, zanima me vaše mnenje. V nedeljo bom noseča polnih 16 tednov. Nosečnost je že zaradi umetne oploditve rizična,trenutno na svojo željo delam na štiri ure, a se ne počutim najbolje in komaj čakam,da gremo na morje. In sicer gremo na Krk v kemp. Zdravnica mi je rekla, da lahko grem, a da moram tam počivati.
Danea pa mi je mož povedal, da je na krvodajalski akciji slišal, da so se sestre pogovarjale, koliko splavov je bilo te dni na Hrvaškem zaradi vročine! Me je kar mal prestrašil, a res ne mislim bit na soncu ob urah, ko to ni primerno (11-17h) in tudi počivala bomk dosti in seveda pila, pa me vseeno zanima, če mi lahko tiste,ki ste se že vrnile z dopusta malo napišete kako ste se imele (se posebej, če ste bivali v kempu). In kakšen nasvet?
Potolažite me!
Aja doma v bloku mi je tako vroče, da mislim, da mi bolj na morju ne more biti!
Hvala!



< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 25.7.2007 21:54:20 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj menite: nosečnost in odhod na morje v...
25.7.2007 20:33:23   
loncica
Sicer nisem bila v kampu, ampak vročina je sedaj primerljiva na morju in pri nas. Če se najbolj vroče dele dneva držiš v senci in potem kasneje hladiš v morju, res ne vem kaj bi bilo lahko narobe. Moje mnenje, uživaj na morju.

(odgovor članu anian2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj menite: nosečnost in odhod na morje v...
25.7.2007 20:34:54   
SašaR
Jaz sem imela normalno, nosečnost in sem šla tudi v enem takem času v zadar v kamp na dopust in se nisem dosti sekirala, ker bolj ko razmišlja, kaj lahko gre narobe, bo vse tisto narobe tudi šlo. Ne obremenjuj se in res počivaj, tako kot ti je rekla zdravnica.
To je pa men mal mim, da bi zaradi vročine prišlo do splavov. Ne vem no, lahko pa da je res, čeprav ne verjamem v to.


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu anian2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj menite: nosečnost in odhod na morje v...
25.7.2007 21:11:11   
koala
Meni je tudi ta da je prišlo do splavov zaradi vročine malo bosa. Ker potem ne bi bilo otrok v tropskuh krajih, ali pa Avstraliji recimo.
Če imaš dovoljenje od zdravnice in si vajena kampiranja jaz ne vidim razloga, da ne bi šla.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj menite: nosečnost in odhod na morje v...
25.7.2007 21:14:11   
Anonimen
Ne vosatepa verjele, koliko je splavov zaradi infekta kot posledice kopanja v bazenu. In koliko nosečnic vidim na bazenih, proti koncu nosečnosti, da se še komaj premikajo. Mislim, tu mač.

V kapm? Kaj pa vem ,glede na to si šele 16 tednov, po moje ni panike. Na deki , v senci, pa je.

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj menite: nosečnost in odhod na morje v...
25.7.2007 21:22:13   
Anonimen
V tej vročini prihaja do splavov, ker so nosečnice dehidrirane. Iz istega vzroka prihaja tudi do prezgodnjih rojstev. Če me spomin ne vara, je o tem enkrat pisal Pušenjak... ampak nisem 100%.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj menite: nosečnost in odhod na morje v...
25.7.2007 22:13:33   
ella79
Sama sem ravno iz Paga, kjer je prav tako vroče kot tukaj. Sicer sedaj nisem kampirala... Na morju je čisto druga vročina, vedno malo pihlja, pa morje za ohladitev je blizu. Pomoje je bolj nevarno pod kakšno klimo čepet, kot pa počivat v senci na morju. Vi kar pejte, prav fajn se boste imeli. Najbolj kritični tedni so itak že mimo, tako da ni bojazni. Hoje po soncu se izogibaj, mene je neskončno utrujala, pa sem par tednov za tabo. Morski zrak pa itak vsakomur prija. Aja, pa ne pozabi met skozi pri sebi prijetno ohlajeno vodo!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj menite: nosečnost in odhod na morje v...
26.7.2007 9:17:37   
Laubica
Mi smo pa ravno z Ugljana in ti povem da na morju dosti lažje prenašaš vročino kot med 4 stenami,jaz sem v 25t in sem tudi imela probleme zaradi krvavitev,pa ni bilo nič narobe,morje je zelo toplo zato sem se tudi kopala ,nisem sicer dosti plavala sem pa bila v vodi (ker moji me vsi takooo čuvajo da sem res počivala)mož je našal plažo v borovem gozdičku ,sem tam imela ležalnik in od 10h pa do 17h tam uživala,jedla sadje in pila,spala tako da uživaj in se sprostiuser posted image

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj menite: nosečnost in odhod na morje v...
26.7.2007 9:23:46   
lemavrica
Sem se ravno vrnila iz Strunjana in mi ni žal da sem bila v tej pasji vročini na morju. Bolje kot da bi se kuhala v stanovanju. Na plažo sva hodila dopoldne in proti večeru, vmes sva bila pa v kampu, kjer sva si pomagala tako da sva bila v senci in pod tušem če je ratalo prevroče. Na koncu sva ugotovila da sva imela več od plaže in morja kot prejšnja leta, ko sva bila po cele dneve na plaži.
Tko da če se boš pazila in boš v senci, da ti ne bo prevroče pomoje ni problema da greš.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj menite: nosečnost in odhod na morje v...
26.7.2007 9:26:35   
tintin
Tudi midva sva bila pred kratkim (zadnjič čez ta hud vročinski val) na morju v Istri. Od 9h do 15h sva bila na plaži v senčki, potem sva šla malo počivat v apartma, nato pa sva hodila okrog (po okoliških krajih). Tudi jaz sem se šla v povprečju 2-krat na dan v vodo ohladit in malo zaplavat, sicer pa sem ležala na ležalniku v senčki in v 10 dneh prebrala 6 knjig, se nalivala z vodo in pazila nase in na user posted image .
Ti kar pojdi na morje, samo pazi, da boš v senci in da boš dovolj pila.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj menite: nosečnost in odhod na morje v...
26.7.2007 11:53:26   
TANTRA
Pozdravljena,

sem v tretje rizično noseča in sem bila v 15 tednu v Primoštenu, kjer sem se kopala v hotelskem bazenu z morsko vodo.. Klima mi je zelo pasala, plavala sem po občutku, veliko sem pila in počivala. Izogibala pa sem se opoldanskega sonca. Malo težje sem prenašala vožnjo, smo se večkrat ustavili.
V 23 tednu sem bila na Lošinju. Zelo veliko sem plavala v morju, sonca sem se pa bolj izogibala. Pazila sem, da nisem bila v mokrih kopalkah in veliko sem pila. Precej sem tudi hodila, zgodaj zjutraj in zvečer.
Kolikor zelo rada ždim na soncu, mi v nosečnosti ne paše... Očitno telo že ve...
Sem pa tudi dobila nasvet, da ravno vročina, premočno sonce lahko izzove splav.
Menim, da ti bo morski zrak le koristil. Prisluhni telesu, kaj mu paše, plavaj, počivaj.  Izogibaj sem vročine in veliko pij...


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?