|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrtev Medvode
11.4.2012 19:35:45   
knorbalbo
Živjo, sem mamica, ki ji Septembra 2011 ni uspelo dobiti vrtca za svojega otroka, zato močno upamo, da nam bo uspelo letos.
Vlogo smo oddali v vrtec Medvode in ker sem dobila informacije, da nekateri vrtci že pošiljajo pozitivne odgovore (iz izkušenj vem, da negativne pridejo kasneje) me zanima, če je katera že dobila kakšno informacijo iz vrtca Medvode.

Upam, da bo ,glede na nov vrtec v Smledniku, letos več pozitivnih kot negativnih odgovorov.

Hvala za informacije, lp

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 11.4.2012 19:43:56 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vrtev Medvode
11.4.2012 20:33:01   
zlatolaska
smo na istem, upamo na najboljše, nismo pa dobili še nič...

in ne zaupat v vrtec v Smledniku ker bi moral biti že lani avgusta zgrajen pa še zdaj ni tako da dvomim da bo letos septembra že odprtuser posted image

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vrtec Medvode
12.4.2012 8:46:59   
knorbalbo
zlatolaska hvala za odgovor,

jaz sem ravno zadnjič imela priložnost videt novi vrtec v Smledniku....in moram rečt da lepo napreduje (seveda če odmisliš da bi moral bit zgrajen že lani). Notri finiširajo samo še detajle, se pravi da so v grobem že bolj ali manj fertik (tla so povsod, kopalnice so opremljene, ponekod manjkajo le še stenske obloge, ki bodo lesene in zato gre bolj počasi), tudi zunaj so igrala že postavljena, tudi rastline, le trava manjka user posted image
Skratka močno upam, da bo ta vrtec septembra začel sprejemati nove uporabnike, ker je zelo lep in bi otroci veliko pridobili (star je katastrofalen), seveda pa bi se zaradi tega zmanjšala tudi čakalna lista.

Sem večni optimist in še vedno upam, da bomo septembra notri, kjer koli pač bomouser posted image

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vrtec Medvode
12.4.2012 9:37:10   
zlatolaska
A res? No to je pa lepo slišat! user posted image

Ker jaz ko sem klicarila na občino in v vrtec so mi od novembra pa do februarja govorili "zdaj bo šel parket notri in ploščice pokladajo" in sem rekla nič ne verjamem dokler ne vidim.

No mi smo ostali lani na 21. mestu tako da upam da pridemo letos notri. Pašemo sicer pod Soro, ampak ne bo prostora za nas tako da bomo v Medvode padli

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vrtec Medvode
12.4.2012 10:32:10   
knorbalbo
No, ravno sem klicala v vrtec kako je kaj z odločbami o sprejemu, pa sem dobila dokaj nesramen odgovor, da komisija še ni zasedala in da bo kaj več jasno proti koncu meseca ali celo po prvmajskih praznikihuser posted image

Potem pa je bilo rečeno še nekaj, kar mi pa sploh ni bilo všeč, in sicer da v kolikor vrtec v smledniku ne bo končan s 1.9 bodo tisti, ki so se vpisali za ta vrtec pač na "čakanju" dokler se ne odpre, se pravi da ne bodo za ta čas premeščeni v druge vrtce, kar se mi zdi krivično. Če imaš dovolj točk, potem ti morajo zagotoviti vrtec, pa če tudi ni tisti izbrani na prvem mestu. Mi smo dali pod drugo mesto Medvode in če vrtec v Smledniku ne bo končan do 1.9. bomo do nadaljnega brez, četudi imamo pod drugo možnost Medvode. Vsaj tako je bilo meni razloženo danes. KRIZA!!!!user posted image

Joj, ne morem verjet da se take stvari dogajajo. user posted image Potem pa še mečkajo s temi odgovori, da ja ne veš pri čem si. Vse druge občine so že dale odgovore o sprejemu, pa so imele istočasno vpis kot Medvode! Žalostno res....

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vrtec Medvode
12.4.2012 11:01:03   
rakica82
Vrtec Medovde ja obup, vsi že vejo kak oje, samo mi še čakamo user posted image . Pa itak, Smlednik bi mogel bit že kdaj, najprej je blo rečeno da bo v Pirničah nov vtrec odprt letos septembra, pa se sploh še nič ne dela.
Mi smo dali za Pirniče, ker smo od tu i nna drugo mesto Smlednik, torej bomo brez.

Jaz sem itak brez službe tko ,da bo moja doma z mano, pa bom tako kot lani še kakšnega otroka pazila, sej mam itak izobrazbo za to.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vrtec Medvode
12.4.2012 13:11:53   
zlatolaska
porazno je tole ja... sploh to, da če ne prideš notri za smlednik, da potem čakaš da spacajo zgradbo...ne vem če je to čist po predpisih, v čem je smisel potem da napišeš še en vrtec na drugo mesto, če itak čakaš tistega ki je na prvem...banda

Mi že to leto kar tanko piskamo odkar so ukinili subvencijo...tri dni je v privat varstvu, dva dni ga ima pa prababica...

Če letos spet izpademo imam še vedno opcijo ga imeti doma (septembra dobimo dojenčka) ampak to zna biti precej pestro ker zahteva celo mamo ne samo polovico oz. četrtinkouser posted image

Na katerem mestu ste pa od lani ostali in kolik točk imate kaj letos?

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vrtec Medvode
12.4.2012 13:57:03   
knorbalbo
Ja, tudi nam se fuuuul pozna da ni več subvencijuser posted image Mi imamo letos 62 točk, tako da bi mogli prit notr, ker sem vprašala s kolkimi točkami je bilo letos oz lani, pa je rekla da 49 sigurno, potem pa še nekaj s 47 točkami, ki jih je baje največ.

No, če bo slučajno situacija taka, da ne bomo dobili vrtca oz da v Smledniku še ne bo zgrajen do septembra ne vem kaj bom, sicer načeloma jo imam lahko še dalje v privat varstvu, samo to so spet stroški....Ali pa da se pritožim in otroka dajo začasno v recimo Medvode, potem pa ga sredi leta če/ko bo Smlednik, premestijo, se mi pa tudi ne zdi ok. Ker smo letos že menjali varstvo in je bil kar šok, tako da bi se temu rada izognila. Mah, vse skupaj je beeeeednouser posted image

Jaz sem takoj zato, da se zberemo mamice in stopimo do ravnateljice in naj nam zdaj točno pove kako pa kaj, da se vsaj znamo zorganizerat, ker varstvo iskat tut ni lahko, sploh pa ne last minuteuser posted image

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vrtec Medvode
18.4.2012 13:45:59   
knorbalbo
Evo sveža novica...klicala v vrtec in dobila informacijo, da so danes pakirali kuverte z odločbami za vpis v vrtec,se pravi da bomo KONČNO jutri dobili odgovore....mogoče bo celo danes že kaj na internetu. user posted image

Vsem želim veliko sreče in upam, da vsi dobimo željena mesta!

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vrtec Medvode
20.4.2012 10:30:19   
knorbalbo
MI SMO DOBILI MESTO V NOVEM SMLEDNIŠKEM VRTCUuser posted image user posted image user posted image

Zdaj pa mora bit čim prej zgrajen, ker kot sem rekla, smo zdraven dobili listek, da je vstop možen predvidoma s 1.9. oz s pridobitvijo uporabnega dovoljenja....upam na najboljše!!!!

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vrtec Medvode
21.4.2012 11:24:59   
zlatolaska
ja mi tudi user posted image in to v Sori, kjer nam je najbližje...res smo veseli user posted image

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vrtec Medvode
27.4.2012 9:12:16   
LarisaKiara
evo, tudi mis mo dobili vrtec za moji2 pikici.. sicer ne Svetju ampak ok... bi blo pa odlično če bi ga dobili v Sori saj mamo 5 minut do tja... ampak ok, bolš to kot pa ničuser posted image je pa tud kolegica dobila v Smledniškem vrtcu za svojga, pa sploh ni dala vlogo za tja...

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?