|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrtiljak nad posteljo
6.11.2004 22:22:36   
Špela
Lep pozdrav!
Zanima me če mi lahko poveste kakšen dober vrtiljak z glasbo in igračkami, da bi zaposlil očke in rokice mojega malčka. Ker enega smo imeli, pa je bil že malo star in je mali igrače pocufal dol.:)- Zdaj pa iščem novega, če ima katera vrtiljak od Fisher Price-a naj mi pove kako je zadovoljna(oziramo malček)? Ker ta mi je zelo ušeč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vrtiljak nad posteljo
6.11.2004 22:29:46   
manja
Živijo!
Ja,mi imamo vrtljak od Fisher Price-a :metulj: in sta ga oba malcka obozevala:bravo:
Ta mlajsi se posebe ker ga je imal nad sabo od samega rojstva in je bil prav navezan nanj.
Dali smo ga v posteljico in celo uro se bi veselil,samo da negdo glazbico stima:)
Zdaj ga nihce vec ne uporablja in se mu nihce ne veseli,ker smo ga prerasli :zmeden2:
ZEEELo ti priporocam to zadevico.
Pozdravcek

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vrtiljak nad posteljo
6.11.2004 22:45:00   
Alexandra
Mi smo imeli prvi vrtiljaček iz Baby centra, z nekimi oblački in muziko, nato pa smo ga nadomestili z vrtiljakom od Fisher Price-a. Nisem mogla verjet, kako se je mali smejal, ko smo ga prvič vklopili. Ima 6 melodij, zgornja lučka se vrti in se na stropu vidijo zvezdice, pa lunica, spodnja lučka pa je navadna lučka z večimi barvami. Mi smo fuuul zadovoljni. Ko se naveliča ene melodije pa vklopimo drugo. Nam je zakon. :bravo:

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vrtiljak nad posteljo
7.11.2004 7:05:52   
jagoda
Adam ima istega kot Alexandra in se pridružujem njenem mnenju: ZAAAKOOON!!!!:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vrtiljak nad posteljo
7.11.2004 10:34:01   
Tipi
Mislim, da ga imajo sedaj v BC v akciji, poglej na njihovo spletno stran.

LP:sloncek:

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vrtiljak nad posteljo
7.11.2004 14:27:14   
kimi
jaz imam tudi of fisher priva v sredini ima zvezdico ki sveti včasih rumeno včasih tudi malo plavo imaš 2 glasnosti melodij imaš vsaj 8 melodij na kateri lahko spreminjaš ali hočeš da gori zvezdica z lučko ali ne potem ima majhno kroglo kot ogledalo in se v njen odbijata 2 majhni lučki tako da imamo v sobi ponoči light show:)- Pa 3 raznobarvne zvezdice z blaga visijo dol in se okol vrtijo glede na melodijo pa še dalinca imam tako ko sem jaz na rr sam na dalinca prtiskama da ga zamotm:)- super zadeva res samo ne vem kok je bil ker sva ga za darilo dobila od mojega očija

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vrtiljak nad posteljo
8.11.2004 15:39:05   
Sonka
Tudi mi imamo takega kot Alexandra in jagoda ter smo zelo zadovoljni.:bravo:

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vrtiljak nad posteljo
8.11.2004 23:00:14   
Pikabu
Mi ga pa imamo od Tomy-ja in smo tudi zelo zadovoljni. Ima gor metuljčke, čebelice v različnih barvah. Nagnjen je malo postrani. Ima tudi lučko in tri različne melodije. Nimamo pa ga nad posteljo, ker smo jo navadili, da zaspi brez vsega v svoji posteljici, ampak ga imamo na previjalni mizi in se super obnese. Ves čas ga opazuje, je kar hudo, če ga kdaj ne vklopim.

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vrtiljak nad posteljo
8.11.2004 23:11:25   
Anja167
Mi imamo pa takega skoraj zastonj. Je mami našla eno plastično palčko, jo skupaj zvezala v krog in gor navesila božične okraske, pa trakce, pa mašnice, v pisanih barvah. To smo potem na štirih koncih navezali na trakce, jih povezali skupaj in vrh obesili na eno daljšo špagico. (Oči zdajle bere tole zraven in pravi, da moram tukaj obvezno dati tegale: :zmeden: ) No, če zadevo dolgo časa vrtiš, se v drugo stran sama vrti nazaj, tako da je reč polavtomatska! :bravo:

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Vrtiljak nad posteljo
8.11.2004 23:22:31   
Jančika_
Anja:)-:)-:)-:bravo::bravo::bravo:!

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?