|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vse na hitro
5.2.2006 21:00:52   
Anonimen
imam  problem  z partnerjem sva se na hitr odločila da se poročiva še ta mesec 18 februar
prosim za ideje kje bi bilo dobro imeti večerjo v krogu družine kam čez dan (lokacije ) kakšen avto  kje imajo dobre večerne obleke 
sem iz gorenjske zato resnično potrebujem kakšen nasvet oz.plan za poročno soboto
res hvala za vse ideje

< Sporočilo je popravil puncica -- 6.2.2006 7:51:29 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VSE NA HITRO
5.2.2006 21:07:52   
muki1
user posted image , čestitke, ampak sta res brza.
Jaz Gorenjske sigurno ne poznam do te mere, da bi ti lahko svetovala, kje naj imata gostijo, ti pa svetujem, da se ne obremenjuješ z avti in večernimi toaletami. Če sta se tak naglo odločila, je najboljše da se en dan zapelješ v Ljubljano v City park, kupiš kakšno lušno obleko ali kaj svečanega, rezerviraš v kakšnem hotelu, ki jih na vašem koncu kar mrgoli, ter uživaš svoj poročni dan.
Lepo se imej.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VSE NA HITRO
5.2.2006 23:26:36   
lelaval
Resnično sta splanirala na brzino, a vseeno - čestitke. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VSE NA HITRO
5.2.2006 23:33:17   
KODA
Res sta brzinska.
Čestitke in vso srečo v zakonu.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VSE NA HITRO
6.2.2006 7:25:46   
Lunca1
Avto imejta kar svoj če je dovolj nobel, ali pa od kakšnega znanca. ne ga pa najemat. Kar se obleke tiče greš res lahko v Ljubljano v BTC - City, Hala A, Emporium. Lahko pa tudi v kakšen poročni salon. Kar se večerje tiče, pa odvisno koliko denarja sta pripravljena zapravit in koliko bo svatov. malo bolj nobel mogoče Vila Bela na Srednji Beli ali grad Podvin, mogoče Toplice ali pa katerikoli drug hotel.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vse na hitro
6.2.2006 7:45:01   
tanikaa
Vau, to pa je hitrost. user posted image  čestitke.

< Sporočilo je popravil puncica -- 6.2.2006 7:51:52 >


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vse na hitro
6.2.2006 12:01:14   
petraz
Čestitke za lepo in hitro odločitev. BRAVO!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vse na hitro
6.2.2006 15:00:15   
TORTICA
user posted image user posted image user posted image user posted image
ČESTITKE
user posted image user posted image user posted image user posted image

MOJA POROKA BILA TUDI TAKO NA HITRO. NIČ NE KOMPLICIRAT.

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vse na hitro
7.2.2006 22:55:37   
Pikica06
user posted image  Čestitke za odločitev!user posted image  Zelo lepe obleke sem videla v BTC-ju v hali A v kleti. Tam je trgovina By American. Imajo obleke vseh barv za cca 40.000 SIT. Približno toliko oz. tudi več pa te pride izposoja v poročnih salonih. Avta pa ne najemat, če se le da imejta svojega ali pa od kakšnega sorodnika, prijatelja. Poročita se lahko v Preddvoru, v Vili Bistrici nad Tržičem, na Bledu, v gradu Brdo. Večerjo pa imate lahko tudi na Blejskem gradu, v hotelu pri gradu Brdo itd. Si kar predstavljam kako se da to lepo izpeljati! Upam, da boš kmalu našla primerne lokacije! Veliko sreče v zakonu!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?