|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vsi mehčalci brez efekta
28.5.2010 10:13:00   
florecita
Še nekaj o mehčalcih... zanima me, katere uporabljate?

Jaz sem probala vse sorte,..od Silana, Lenorja, Luno ..vmesnih ****, do najcenejših,.. prav noben mi ne pusti nobenega vonja na cunjah!
Sploh ko cunje poberem iz špage, itak se sploh nič ne voha.

Mislim da zato, ker imamo pretrdo vodo,...

mehčalca sedaj zaradi tega več sploh ne uporabljam, razen čebi res odkrila kakšnega dobrega!

In ja, so cunje sedaj res malenkost ''trše'' dišale pa itak niso niti prej...


Katerega se še splača probat
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
28.5.2010 10:14:44   
BabyKitty
Jaz uporabljam Ornel z okusom čokolade... to je edini mehčalec, da mi perilo diši še nekaj dni po pranju...

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
28.5.2010 10:18:43   
elevitka
čudno... men po silanu summer ali spring ful dišijo tud ko se perilo posuši ! odkar imamo malčka pa uporabljam lenor sensitive (v kombinaciji z pralnim gelom ariel mountain spring) pa tud lepo diši.

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
28.5.2010 10:25:52   
orka
pri nas vedno diši,z ali pa brez mehčalca...če je stroj prepoln malo manj...in odvisno tudi kako hitro se suši...

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
28.5.2010 10:27:21   
florecita
Meni se zdi, da so potem cunje zaradi vetra ''trše'' in kot da tale zrak posrka ves ta vonj... user posted image

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
28.5.2010 10:29:55   
kristinaj
nobenega...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
28.5.2010 10:35:29   
orka
IZVIRNO SPOROČILO: florecita

Meni se zdi, da so potem cunje zaradi vetra ''trše'' in kot da tale zrak posrka ves ta vonj... user posted image


odkar imamo sušilca redko sušim na vetru (mogoče kavbojke) in tudi meni ni všeč,da se prehitro razdišijo...no v sušilcu pa sploh ne potrebujemo mehčalca in po arielu in sušenju cotke zelo lepo dišijo...ravno pred kakim mesecem,sem za nečakinjo obleke za dojenčka iz škatel prebirala (te cotke so bile v škatlah že leto in pol) in so tako lepo dišale...je pa res ,da se ne držim meric ampak dam po občutku,raje več kot manj :-)))

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
28.5.2010 10:55:38   
Anonimen
Ne uporabljam mehčalca že uf, ene 5 let. Cunje niso nič trše, ima pa stroj fajn centrifugo, takoj ko so oprane jih poberem ven in obesim, pred tem pa še vsako cunjo "otresem". In to je to, ne opažam razlike, edino če posušim v sušilcu, potem so mehkejše.

Glede (ne)dišanja mi je vseeno, ali cunje dišijo ali ne. Niti ne razumem, zakaj bi morale dišat.

(odgovor članu florecita)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
28.5.2010 10:58:42   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: BabyKitty

Jaz uporabljam Ornel z okusom čokolade... to je edini mehčalec, da mi perilo diši še nekaj dni po pranju...



nehaj, no!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
28.5.2010 11:01:16   
Andromeda
Jaz kupujem lenor in to v Mullerju, ker so originale made in germany...čisto drug efekt kot made in magyar user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
28.5.2010 11:03:42   
tix
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

IZVIRNO SPOROČILO: BabyKitty

Jaz uporabljam Ornel z okusom čokolade... to je edini mehčalec, da mi perilo diši še nekaj dni po pranju...



nehaj, no!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Moram poskusit user posted image

Jaz uporabljam Silan, mislim, da sivko in lepo dišijo ampak jih moram takoj obesiti drugače se učinek zgubi, dišijo pa še ko so suhe. Obešam jih  v stanovanju, mogoče ima tudi to kaj veze in cele spalnica lepo dišiuser posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
28.5.2010 11:05:55   
čili
Frosch - modre barve  
Me še drugi sprašujejo kaj uporabljam,ker otroc tko dišijo user posted image

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
28.5.2010 11:11:43   
pomar*ANČA*
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Jaz kupujem lenor in to v Mullerju, ker so originale made in germany...čisto drug efekt kot made in magyar user posted image


se strinjam, drugače pa meni lepo diši tudi duel- rumeni, sem ravno danes vzela iz škatel poletno robo in še vedno dišijo.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
28.5.2010 11:25:43   
Najaa
Edino po Ornelu mi dišijo cunje par dni. Uporabljam pa sensitive, otrok je gor narisan. Sušim tudi vzunaj pa isto diši.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
28.5.2010 12:03:49   
alejna
jaz uporabljam tisega medvedka od Aloa Vere super je

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
28.5.2010 14:17:55   
Aja32
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

odkar imamo malčka pa uporabljam lenor sensitive (v kombinaciji z pralnim gelom ariel mountain spring) pa tud lepo diši.


enako.... in perilo diši še nekaj časa..

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
28.5.2010 15:09:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BabyKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
28.5.2010 15:12:12   
~Biba~
verjetno je veliko odvisno tudi od kombinacije mehčalca in pralnega praška...
za vsak slučaj poskusi mehčalcu dodat par kapljic navadnega kisa.

zaradi vetra, da bi bile cunje trše? to pa prvič slišim...komaj čakam da je konec zimske sezone, in lahko dam cunje ven na luft.


< Sporočilo je popravil UnPerfect -- 28.5.2010 15:13:03 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
28.5.2010 19:36:32   
Taddy78
Rumeni Duel, plavi Softlan (dobi se ga samo v Mullerju), beli Ornel (na katerem je dojenček) in zlati Silan...

Luna je itak za k....sicer ful diši ko povohaš, cotke pa ne dišijo niti ko jih vzameš iz stroja. Sem problala že vse možno, pa cotke ostajajo dišeče dalj časa samo po teh mehčalcih (seveda v mojem primeru) user posted image .


(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
29.5.2010 13:56:12   
arabela*
Jaz imam tud probleme s tem,vendar sem ugotovila,da se pere manj perila v stroju,perilo diši in je mehko drugače...nima efekta...

Je pa zelo vredu mehčalec od blagovne znamke Muller in sicer blink..rumeni...po njem perilo lepo diši in je mehkouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
29.5.2010 14:03:52   
kajalin*
plavi soflan-muler

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
29.5.2010 14:23:00   
ledenaa
večinoma zdaj uporablkam samo gel rex.vse super in dolgo diši in oblačila niso nič trda

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
2.6.2010 18:18:26   
honey
Jaz pa uporabljam Softlan (od Mullerja) v kombinaciji z Ariel ali Persil gelom. Pa ni važno, ali sušim perilo v sušilcu ali na zraku, mi perilo zelo lepo diši še dolgo časa. Ne vem, mogoča ima tudi centrifuga tukaj svojo vlogo. Enkrat mi je mali prestavil, pa nisem opazila in sem imela samo mislim da na 900 obratov, pa sem imela občutek, da niso niti tako mehke niti dišale niso. So se seveda tudi dlje časa sušile. Tako pa imam nastavljeno na 1200 in ni nobenega problema.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
2.6.2010 18:58:24   
Felicita
florecita, a ko cunje vzameš iz stroja pa dišijo (po mehčalcu)? ker če ne je možno da je kej pokvarjen/zamašen un sistem, ki mehčalec pelje v boben... pri nas je blo tko, pa smo rabl ene 3 tedne da nam je potegnil user posted image pol smo spucal zadevo pa je ok zdej.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vsi mehčalci brez efekta
2.6.2010 20:20:00   
pelin
Jaz mam tudi podobne izkušnje kot Florecita, vendar se men zdi, da mi perilo precej manj diši, če ga sušim v sušilcu, kot pa na "špagi". Kot bi ob sušenju v siušilcu ves tisti vonj izpareluser posted image . Res je da so oblačila  sušena v sušilcu mehkejša, vendar jaz prav pogrešam to, da mi ne dišijo cunje več tako kot prej, ko sem sušila zunaj. Še najbolj se mi obnesejo tisti zlati in rjavi  Lenor...

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?