|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZARJA;prikolca za kolo
2.4.2005 11:42:36   
bunkica
Alo!Si me učeri slike prosila.Poglej u album.Smo sam en krog naredl s tem(kar brez čeladk za kratko vožnjo)pa sta zaspala oba u momentu.:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZARJA;prikolca za kolo
2.4.2005 12:07:54   
ZARJA
:zmeden2:
Sem vse albume pregledala... že včeri...
pa ne najdem.
:zmeden2:

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZARJA;prikolca za kolo
2.4.2005 14:10:08   
ZARJA
Ja, ja. Zdej pa je gor! Sem bla prehitra.
:bravo:
Zgleda zanimivo. Čeprav se jst s to prikolico in otročkom v njej ne bi upala na glavno cesto. Se mi zdi, da je otrok predaleč od tebe. Tko, po dvorišču in pregledni stranski cesti pa zna bit fajn. Všeč mi je, ker je zaščita, da ne piha po malih glavicah. :bravo:
Kolk pa ta stvar stane in kje to prodajajo?

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZARJA;prikolca za kolo
2.4.2005 15:29:30   
bunkica
Oj!Smo zdej glih ustal!Ja tko je.Zdej ko so otročk majhni itak sedijo pa ful 100 nauro uživajo-res-drgač pa so notr paseki(2)za pripnet da ti ne more nkamor.Je bol ziher kot sedež za na kolo(garant).Mi vozimo dvojčke,sam se na sliki ne vid,k se je zbudu in je blo joj,k se je use ustaulo,tako da je na sliki sam edn.Sam ti povem,da ko smo šli na probno vožnjo sta po nekaj metrih že oba :zaspan::zaspan::zaspan::muca::muca::muca:,.Odzadi je še ena ful visoka zastavica,da si tut bl opazen.

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZARJA;prikolca za kolo
2.4.2005 17:57:45   
ZARJA
Kaj pa mi, ki imamo samo po enega otročka?;) A majo tut take enojne - za enega?
Nisi napisala kje prodajajo in kolk stane... :kuza:

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZARJA;prikolca za kolo
2.4.2005 18:06:09   
bunkica
:bravo::bravo::bravo:Smo se dans spet peljal.Jupi!!!
Ja u bistvu je to prikolca za enga in za dva!Super a ne?Kupli pa smo jo u intersparu-29.900sit.Je pa dobra naložba ni kej!Če se boste odločil, vam ne bo žal,saj če je otročk zaspan pa lahk tut brez skrbi zaspi!:zaspan::muca::muca::muca:.
Naša dva sta mela dans u mes še pojedino.Smo šli u trgovino s kolesi,pa sta vidla da mam tut piškote zanju,pa sta me kr sfehtala,pa pol kr med vožnjo pomalcala.To sta uživala,ni kej,res.:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZARJA;prikolca za kolo
2.4.2005 18:10:31   
bunkica
Aja,sm pozabla rečt.Je prava atrakcija,še posebi k ma tistole zastavco gor.Pa tut zaščito ma,če preveč piha lahk sam z mrežico prekriješ,če je pa dš pa maš še za to ,da prekriješ.Mislim,da se kr vid u albumu mal teh detajlov.
:rozica::rozica::rozica::rozica:.

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ZARJA;prikolca za kolo
2.4.2005 19:16:37   
Pupica
a to je za dva otročka? No sej se mi je zdela mal velika...:)

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ZARJA;prikolca za kolo
2.4.2005 20:00:26   
bunkica
Hm,mislim da so kr vse enake velikosti,al smo pa mi čist slučajno na tavečjo naletel!!??Mislim da so vse enake,kr sm tut z eno prjatlco govorila pa je rekla,da naj kr kupmo,k majo itak dvojne paseke za pršpičt.
:zmeden::)

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ZARJA;prikolca za kolo
2.4.2005 20:10:30   
Pupica
aha8)

pršpičt...hehe verjetno misliš pripet. Tole pa prvič slišim ampak se mi ful lepo sliši.

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ZARJA;prikolca za kolo
2.4.2005 20:26:55   
bunkica
Ja ja prpet.Sm pozabla prevod zraun dat.Ups....he...he...he.Pa glauno,da se razumemo.Še to sm pozabla.Tle pri nas mata še dva takole prikolco,pa sam enga otročka vozijo.Sam je pa res kul,da ne morm opisat kok sta navdušena,še najbolj ko se peljemo uštric(jst zraun očija)pol se mi pa smejeta kot dva smeškota,....
:)-:)-:)-:)-:)-:)-...............:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-
Pa še to.Noter je pa narjeno tko kot sedež(nogice so mal nižje).
Zdej pa mislim,da sem kar čist podrobno opisala,pa nč več pozabla (me pomlad meče).
:)-:)-:)-

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ZARJA;prikolca za kolo
2.4.2005 20:33:26   
Pupica
hm...zanimivo. Ne vem si me kar malo navdušila.:zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ZARJA;prikolca za kolo
2.4.2005 20:47:16   
bunkica
Ja je ful,tak,da ti priporočam,Boš vidla kako je dobro.Vidva z očijem se peljeta brez skrbi,ker jo itak vidiš,pa maš pod nazorom,Malčica bi pa uživala v brezskrbnem razgledovanju v svojem(skoraj podobno)fotelju!
:)-:)-:)-

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ZARJA;prikolca za kolo
2.4.2005 20:48:56   
bunkica
Ups pred malčica sem dala vejco namesto piko.Sory!
Nč narobe a ne?:zmeden:

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ZARJA;prikolca za kolo
3.4.2005 9:19:13   
mehurčica
Jaz sem se tud ful zagrela za tole stvarco.:love: Sploh zato, ker bi se iz mesta na Tezno in obratno, vozila z Davidom-to je ene 5km. Samo sponzorja bi še rabla.:angel:

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ZARJA;prikolca za kolo
3.4.2005 10:15:23   
Pupica
ja resnično zanimivo, pa še kimamo pri naši hiši takega zapančka...jo že vidim, mami bo kolesarila mala bo pa spačkala:angel:
mehurčica tole s sponzorji je pa itak non stop problem;):):)

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ZARJA;prikolca za kolo
3.4.2005 19:36:59   
Seven*
Jaz sem ze nekaj casa fuuul navdusena nad to prikolico. Se mi zdi bolj varna, otrok je na zraku, pa dva lahko peljes in se igrata po poti. :bravo::bravo::bravo: Ce pa nimas dveh pa lahko kar nekaj prtljage zraven vleces. :bravo::bravo:

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   ZARJA;prikolca za kolo
3.4.2005 22:27:38   
ronja5
Tole sem našla na bicikel.com
zakon prepoveduje vožnjo oseb v taki prikolici

copypaste iz ZVCP:
Kolesarji
90. člen

(1) Kolesarji morajo za vožnjo uporabljati kolesarski pas, kolesarsko stezo ali kolesarsko pot. Kjer teh ni, smejo voziti po vozišču ceste, če prometna signalizacija tega izrecno ne prepoveduje. Pri tem morajo voziti čim bližje desnemu robu vozišča, vendar ne smejo zavzeti več kot en meter od roba vozišča.

(2) Kolesarji, ki vozijo v skupini, morajo voziti drug za drugim.

(3) Med vožnjo s kolesom je prepovedano:
1. spuščati iz rok krmilo kolesa;
2. dvigovati noge s pedal;
3. voditi, vleči ali potiskati druga vozila;
4. pustiti se vleči ali potiskati;
5. voziti predmete, ki ovirajo kolesarja pri vožnji;
6. voziti druge osebe razen, če ta zakon ne določa drugače.

(4) Če je kolesu dodano priklopno vozilo, mora biti vez med kolesom in priklopnim vozilom nameščena tako, da lahko kolesar obvlada kolo in priklopno vozilo. Širina priklopnega vozila ne sme presegati 1 m.

(5) Na priklopnem vozilu, ki je dodano kolesu, ni dovoljeno prevažati oseb.

(6) Na kolesu je dovoljen prevoz otroka starega do 8 let, če je na kolesu pritrjen poseben sedež za otroka in je kolo dodatno opremljeno s stopalkami za noge, ki morajo biti prilagojene velikosti otroka. Sedež za otroka mora biti narejen tako:
- da ustreza velikosti otroka;
- da je trdno povezan s kolesom;
- da je nameščen tako, da ne ovira voznika, mu ne zmanjšuje preglednosti in gibljivosti;
- da onemogoča morebitne poškodbe otroka.

(7) Kolesar lahko vozi osebo starejšo od 8 let, le na kolesu posebne konstrukcije, ki omogoča varno vožnjo. Na kolesu posebne konstrukcije lahko vozi več oseb, vendar mora biti kolo konstruirano tako, da omogoča varno vožnjo več oseb. Takšno kolo mora imeti za vsako osebo poseben sedež, držalo za roke in pedala.

( Voznik kolesa mora ponoči in ob zmanjšani vidljivosti uporabljati predpisane luči.

(9) Predpisi o osvetlitvi ne veljajo za posebna kolesa, namenjena tekmovanju, ki se uporabljajo za trening ponoči ali ob pogojih zmanjšane vidljivosti. V takem primeru zagotavlja varnost kolesarjev in drugih udeležencev v cestnem prometu odgovorna oseba, ki vodi trening, s predpisano opremljenimi spremljevalnimi vozili.

(10) Parkirano kolo mora biti postavljeno tako, da ne more pasti in da ne ovira prometa.

(11) Za kolesa s pomožnim motorjem se smiselno uporabljajo določbe od prvega do desetega odstavka tega člena.

(12) Z denarno kaznijo 5.000 tolarjev se kaznuje za prekršek oseba, ki ravna v nasprotju s četrtim, ali šestim ali osmim, ali desetim, ali enajstim odstavkom tega člena.

(13) Z denarno kaznijo 10.000 tolarjev se kaznuje za prekršek oseba, ki ravna v nasprotju z drugim, ali tretjim, ali petim, ali sedmim odstavkom tega člena.

(14) Z denarno kaznijo najmanj 70.000 tolarjev se kaznuje za prekršek odgovorna oseba, ki ravna v nasprotju z devetim odstavkom tega člena.


http://www2.gov.si/zak/Zak_vel.nsf/d7deb4e66512c8a1c1256616002db332/c12563a400338836c12565db002d9721?OpenDocument


prikolice poišči na kakšni nemški online trgovini npr.:
http://www.raddiscount.de/Fahrradanhaenger.html
ali ebay.de

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   ZARJA;prikolca za kolo
4.4.2005 9:53:05   
Seven*
Koliko je meni znano, je bil zakon spremenjen lansko leto in je zadeva cisto legalna..

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   ZARJA;prikolca za kolo
4.4.2005 22:42:35   
ronja5
Evo link:
http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?msg=87590&id=12205&idk=100

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   ZARJA;prikolca za kolo
5.4.2005 0:33:53   
Seven*
:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   ZARJA;prikolca za kolo
8.4.2005 10:52:11   
bunkica
Ja no link Ronja.Pa si vidla da je zakon spremenjen?????
Itak ni širša od 1-ga metra!
Pa zato jih tut delajo,pa se ful uveljavlajo!
In ti povem,da je dost bolj varneje kot pa oni sedeži za odzad.
Brez zamere,a pol bi moral otroc se ne vozit,pa ne po cest hodit,pa ne u naročju,......k je pol use nevarno,....

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   ZARJA;prikolca za kolo
8.4.2005 14:38:23   
ronja5
Ja Dasu sem pol dala link, kjer se je debatiralo o tem. Pa novi zakon je tud not!
Verjetno si spregledala.
Sicer pa so prikolice men tud ful dobre.:bravo:

LP!

(odgovor članu bunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?