|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZAVAROVANJE
15.11.2004 11:52:48   
lili007
Lep pozdravček!

Jaz pa se zanimam, če katera ve, kako je to po porodo z zavarovanjem malčka. Ali si je potrebno kaj posebaj urejat ali je kar avtomatsko zavarovan po meni???
Kam se naj obrnem ali vprašam?:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZAVAROVANJE
15.11.2004 11:55:19   
kimi
Verjetno moraš v službi kakšen rojstni list prinesti kot dokazilo za:duda: da je zavoravn po tebi. Jaz sicer ne vem ker sem jaz še preko mame :duda: je preko mene se spravi sva oba preko moje mame. Vem da sem mogla prinesti rojstni list. No pa ti bo še kateru druga povedala bolj natačno kako to poteka

(odgovor članu lili007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZAVAROVANJE
15.11.2004 12:09:17   
KIRA
Rojstni list nesi na kadrovsko, pa naj ti izpolnijo obrazec M1- to je prijava v zavarovanje. Ostalo je njihovo delo... Kartico pa dobiš domov po pošti.

(odgovor članu lili007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZAVAROVANJE
15.11.2004 12:09:24   
lili007
ja res moram prinsest rojstni list in tam mi morajo izpolnit obrazec, da je otrok zavarovan po meni ja in takrat dobim v roku 14 dni kartico od :duda:
hvala vseeno:love::)

(odgovor članu lili007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZAVAROVANJE
15.11.2004 12:55:17   
maja&m
Živjo!:)

A katera morda ve kako je pa z zavarovanjem otrocka, ce je mati študentka, redna?

LP

Maja:nosecka:

(odgovor članu lili007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZAVAROVANJE
15.11.2004 13:00:55   
Tejči
Oj!

Jaz sem študentka, ati pa je zaposlen, tako da je :)- zavarovana po atiju. Če si študentka si najbrž zavarovana po enem od staršev-očetu ali mami-in po njem je lahko zavarovan tudi :duda:.

Pa LP, Tea:sloncek:

(odgovor članu lili007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZAVAROVANJE
16.11.2004 17:52:25   
tinadvojčica
Kaj pa če sem "samohranilka"?

(odgovor članu lili007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ZAVAROVANJE
18.11.2004 11:19:19   
Tejči
Če si "samohranilka" mislim, da je :duda: lahko zavarovan po tvojih starših. Nisem prepričana, raje pokliči na ZZZS in jih vprašaj.

LP, Tea:sloncek:

(odgovor članu lili007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?