|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA NAS (105. nadaljevanje)
16.9.2004 7:10:55   
meeryana
Dobro jutro v četrtkovo jutro vam želim, drage RR-jevke :)
Najprej bi rada rekla Anitki, da FUUUUL navijam za njo! Anitka, vsak dan mislim na tebe in na forum sem zadnja dva dni prišla z razlogom, da pogledam kako in kaj. Močno upam, da se ti bo prikazala :modri::love:, glede testov se pa res probaj zadržat. Želim ti VSE NAJ!

Midva sva spet v akciji. Ampak sedaj ne bova gledala, kdaj so dnevi O. Res ne! Včeraj sva že skoraj zaspala, pa sva se hotela še malo pocartat :) in s cartanjem je prišlo še lupčkanje in :sloncek::sloncek::sloncek:.....kak je faaaajn, ko je nenačrtovano....sem po prejšnjem mesecu skoraj pozabila :zmeden:....nenenenenene, bomo kr lepo spontani, brez načrtovanja po dnevih....vsaj nekaj časa še. Pa tudi razmišljala več ne bom o tem...vsaj trudila se bom, da čimmanj.

Tak......kako vreme bo kaj danes, ha? Mislim, da bo kar lepo.
Kje pa je Mojca2000??? Se je oglasla kaj?
Pa kako srečko nosečko bi lahko imeli danes,ne?

Papa, pa lep dan vam želim :rozica::rozica:
:rozica:M:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZA NAS (105. nadaljevanje)
16.9.2004 7:31:57   
biba77
Dobro jutro!

Ti, ko si vedno prva, a ne bi mogla kdaj kaki dan naprej premaknit: npr. da bi danes rekla "Dobro jutro v PETKOVO jutro..." Bi blo fino! :) ;) :)

Ja, vcasih mene tudi preseneti, kak je fajn, ce se spontano zgodi. No, ceravno na uro midva glih nena gledama, preden se lotiva :sloncek: :sloncek: :sloncek: - pol pa hop...

Danes bo dan kar hitro minil (vsaj meni), ker imam toooooliiiiikooooooo dela, da se vam tud javljala verjetno ne bom vec. Pa vseeno bom mislila na vas!

Cimvec :modri: in :roza: vam (in sebi; hi, hi, :)) zelim!

:miska:

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZA NAS (105. nadaljevanje)
16.9.2004 7:57:20   
Bety
No, da se še jaz oglasim, preden grem v službo...

Plodni dnevi so, mislim končani...točno 15 dni je od prvega dne M....bradavice me fuuuuuuuuuuuul bolijo, kar kaže, da se že izloča progesteron in da je O mimo...poskušala bom ne misliti na pozitiven rezultat testa, če mi bo ratalo...še vedno sem prehlajena, vendar rez vročine...samo me malo glava boli, iz nosa teče in včasih pokašljam...

Nikoli si nisem mislila, da bom imela boleče bradavice celih 15 dni ciklusa...po navadi me je bolelo en teden pred M, ali pa samo par dni...to, kar se te mesece dogaja, me čisto preseneča..in ko vse to pripovedujem prijateljcam, ki ne delajo na otrocih, so začudene... kako je možno, da se te stvari dogajajo samo nam, ki hočemo dojenčka?!?!...mislim, da sem zrela za psihoterapevta...
ANITKA-DRŽIM PESTIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!
Imejte se lepo punce in se beremo, ne vem kdaj...

:sloncek: :duda: :sloncek:

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZA NAS (105. nadaljevanje)
16.9.2004 8:10:43   
hruška
No, Bety - ne se sekirat! Sva že dve taki! Sem prov vesela, da se je še ena našla s takimi problemi. Mene sicer cele joške bolijo celih 15 dni in to tako, da komi hodim, da o kakšnih rekreacijah sploh ne govorim. Se mi pa to prej tudi ni dogajalo, odkar se pa trudimo za mladička, je pa katastrofa.:zmeden::zmeden:
No, skratka - ali je to normalno ali pa sva obe zreli za psihoterapevta8)

Anitka, zate pa držim pesti! Preženi slabe misli in počakaj do ponedeljka!

LP

hruška

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZA NAS (105. nadaljevanje)
16.9.2004 8:26:37   
anadejka
Hja še ena taka!!!Že dva tedna pred M me groznoooo bolijo zizike.Tako me niso še nikoli,jaz mislim da je za to kriv Klomifen,ki ga jem za vzpodbuditev O.Moj dragi je pa čist obupan ker mu ne pustim več da bi me za broške stiskal:(.Če me pa res fuuuuuuuul boli.
Kaj pravite a sem jest tut pol za psihoterapevta?:zmeden:

Draga Anitka,tebe pa že neki časa berem in vem kako močno in že dolgo si želiš štručko:duda:,zato ti tudi jaz držim :miska:,da se JE prijelo in da je bil tist izcedek res vgnezditvena krvavitev.

Pridne bodite in fajn se imejte,pa veliko se smejte!!!


Lepe pozdravčke.......andrejka:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZA NAS (105. nadaljevanje)
16.9.2004 9:04:27   
Urša76
Se vam kar pridružujem pri bolečih joških. Sploh ne vem, kdaj me manj boli: ko imam modrc, me vse tišči, če ga pa nimam, se mi pa zdi, da mi jih bom vsak čas imela do kolen. :)-

LP, U.

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZA NAS (105. nadaljevanje)
16.9.2004 9:27:32   
hruška
No evo, potem pa lahko skupno psihoterapijo naredimo, ko nas je toliko...:zajcek:

Bo že boljše. Kako bomo pa potem ko bomo srečke nosečke? Takrat je baje še huje....

LP

H

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ZA NAS (105. nadaljevanje)
16.9.2004 10:05:38   
Darja*
Ojla punce!

Če povzamem ta teden, bi lahko rekla da je kar dober. Dobila sem M, ki sem je tokrat bila vesela. Naročila sem se na inseminacijo, prvi ultrazvok imam že v ponedeljek.In vesela sem da se nekaj premika.:bravo::bravo:Tudi to je nekaj ne?
Jutri pa je že petek, in grem na piknik s poslovnimi partnerji, upam da se bomo imeli lušno. In malo pazbiš na skrbi.

No lepo se imejte,....
Anitka tudi zate držim velike :miska::miska:
in za vse ostale tudi,....:miska:

naj nas :angel::angel::angel::angel: čuvajo

Darja*

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ZA NAS (105. nadaljevanje)
16.9.2004 10:35:14   
Bety
No, da se še jaz oglasim, preden grem v službo...

Plodni dnevi so, mislim končani...točno 15 dni je od prvega dne M....bradavice me fuuuuuuuuuuuul bolijo, kar kaže, da se že izloča progesteron in da je O mimo...poskušala bom ne misliti na pozitiven rezultat testa, če mi bo ratalo...še vedno sem prehlajena, vendar rez vročine...samo me malo glava boli, iz nosa teče in včasih pokašljam...

Nikoli si nisem mislila, da bom imela boleče bradavice celih 15 dni ciklusa...po navadi me je bolelo en teden pred M, ali pa samo par dni...to, kar se te mesece dogaja, me čisto preseneča..in ko vse to pripovedujem prijateljcam, ki ne delajo na otrocih, so začudene... kako je možno, da se te stvari dogajajo samo nam, ki hočemo dojenčka?!?!...mislim, da sem zrela za psihoterapevta...
ANITKA-DRŽIM PESTIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!
Imejte se lepo punce in se beremo, ne vem kdaj...

:sloncek: :duda: :sloncek:

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ZA NAS (105. nadaljevanje)
16.9.2004 13:22:03   
bambi
JA, dobro jutro, zame slabo, ker je k meni nenadoma, brez znakov in to na 21. dan!!! prišla M. To ja pa višek.... grem danes zjutraj na WC in vidim na hlačkah krvav madež, me je skoraj kap..... zdaj me grozno boli križ in čisto sem zmešana, vrti se mi..... mislim, zdaj se mi že zdi, da je skoz pri meni.... pa 21. dan še nikoli ni prišla, niti po izračunih mi ni nič jasno, saj sem delala O test in sem imela 12. dan ovulacijo, sta bili 2 črtici, to je bilo v torek, torej bi morala dobit M komaj v torek, ko bi minilo 14 dni....:zmeden::zmeden: ne, zdaj pa res več ne vem kaj si naj mislim...... zdaj mi še samo manjka, da se mi zmešajo hormoni....
No in po vsem tem pokličem gonekologinjo, da mi pove kako je z izvidi mojega 2. brisa, po vnetju in mi pove, da moram prit februarja zopet, ker izvidi niso nič boljši kot prvič..... tako, da je današnji dan res popoln :((:((

Kljub temu se ne dam, ker me jurti čaka en lep dan, ko za 4 dni odpotujem z možekom na "lušno" :bravo::bravo::bravo::bravo: ni šans, da mi kaj pokvari te 4 dni....

Upam, da bo vsaj katera zagledala :modri: 9nebesa

Bambi

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ZA NAS (105. nadaljevanje)
16.9.2004 13:30:40   
biba77
Bambi!?

Pa izkljucujes moznost vgnezditvene krvavitve?

Mocno upam, da ni :hudicek: M in da bos cez en tedej vriskala od srece. Ne se obupat!!!

:miska:

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ZA NAS (105. nadaljevanje)
16.9.2004 13:38:00   
anadejka
Bambiiiiiiii a pa si sigurna da je to :hudicek:?

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ZA NAS (105. nadaljevanje)
16.9.2004 13:49:12   
bambi
Ejte punce zlate ste, samo mislim da je prava M :hudicek:..., sicer so znaki malo čudni, ampak vseeno mislim da je :hudicek:

Bambi

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ZA NAS (105. nadaljevanje)
16.9.2004 13:50:46   
bambi
Aja, pa saj vgnezditvena krvavitev ni močna???? Ali ve katera kaj o tem??? Jaz domnevam da je vgn. krvavitev bolj kot rjav izcedek???

Tejč jo je imela.


(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ZA NAS (105. nadaljevanje)
16.9.2004 13:51:58   
biba77
Nic obupat... dokler samo "mislis, da je prava M", imej upanje!!! Cudni znaki? Ze ce jih tako opisujes, nekaj ni tako, kot je bilo obicajno, ne?
Jaz bom sigurno drzala palce za tebe!!!!!
:miska:

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ZA NAS (105. nadaljevanje)
16.9.2004 13:55:42   
biba77
Jaz je tudi se nisem imela, samo, kolko vem, so jo dekleta opisovale na vse nacine: od izcedka, do nekaj-dnevne krvavitve, do tistih, ki niso imele ničesar. Vglavnem marsikatera jo je ze zamenjala za M!!!!

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ZA NAS (105. nadaljevanje)
16.9.2004 21:06:44   
Anitka
Hojla!

Uf ste bile danes pridne s pisanjem :bravo::bravo::bravo::bravo: Jaz pa sem danes hodila po MB z mojo sestro in sva kupovale stvari za njenega :duda: ki bo prijokal na svet v drugi polovici oktobra. Vsaj ena odlična stvar v tem letu. Veste jaz sem že spet obupala in enostavno ne najdem več rešilne bilke, ki bi me vsaj malo ržala pokonci. Izcedek je še kar tu, kar pomeni, da nikakor ne gre za vgnezitveno krvavitev ampak verjetno spet za zmešnjavo mojih hormonov. Pa tako sem se ta mesec že veselila.:(:(:(:(

BAMBI moja draga upam, da gre pri tebi res le za vgnezditveno krvavitev in boš ta mesec tudi ti odromala v 9nebesa Držim pesti :miska::miska::miska: Če pa je to spet ta :hudicek: (kar upam, da ni), pa si misli, da še sreča, ker je prišla tako hitro, ker boš tako prej na vrsti za novo akcijo. In pa v nobenem primeru si ne pusti pokvariti veseljačenja, ki te čaka na Oktoberfestu. Punca uživaj!

MEERYANA sem zelo vesela, da sem te jaz vsaj malo zvabila nazaj med nas. In hvala ti za lepe želje in dobre misli in za :miska::miska::miska: in veš kako pravijo - dobro se z dobrim poplača! Želi ti, da bo tokratna akcija :sloncek::sloncek::sloncek: ovekovečena z :modri::duda::roza:

Punce tudi jaz imam zadnje čase okrog O zelooooooooo boleče bradavice. Prej tega nikoli nisem opazila, :zmeden: zadnje čase pa kar fajn boli. Bomo res morale izumiti neko posebno terapijo :)-:)-:)-

DARJA* lepo se imej na pikniku.:zajcek:

In sedaj bi se rada zahvalila vsem vam, ki v teh dneh mislite name in mi želite :duda: Vsaki pošiljam en velik šopek :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica: z željo, da tudi vas čimprej razveseli vsaj ena :duda:

Pa pa,
Anitka:metulj:

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   ZA NAS (105. nadaljevanje)
16.9.2004 21:41:18   
tinkamiška
Joj, Anitka, sem šele zdej prebrala...vseeno držim pesti, ne še obupat. Jst še vseeno džim pesti!:angel:
Če je pa res prišla ta packa tudi k tebi, bomo pa naslednji mesec spet skupaj upale na:modri::roza:!

Mislim na tebe, zelo!!!:rozica::rozica::rozica:

Pa-pa,

Tinka

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?