|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZRSZ - MARIBOR PRIJAVA
7.9.2005 7:56:18   
JASNA D
Ker na ljubi sončni upravi ne dvigujejo telefona, prosim za naslednjo informacijo, da se ne bom z dojenčkom preganjala z enega na drugi konec...

Na kateri enoti se moram prijaviti v evidenco brezposelnih oseb, če se moj priimek začne na črko L, stara pa sem dobrih 31 let. Baje imajo ločeno . eni na levem bregu Drave, drugi na desnem....

Hvala!

Jasna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZRSZ - MARIBOR PRIJAVA
7.9.2005 8:20:06   
india
A tako bi naj bilo to? Jaz pa mislim, da je odvisno od tega,kje stanuješ.
Na Dvorakovi so tisti z vašega brega, mi smo na Gregorčičevi.
Poznam namreč ljudi,ki se pišejo na Č, pa so na Dvorakovi, pa na K, ki so na Gregorčičevi .
Po mojem še vztrajaj pri telefonu, pa kliči na obe cifre, nekje bodo menda ja dvignili telefon!

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZRSZ - MARIBOR PRIJAVA
7.9.2005 8:30:50   
JASNA D
Miška - zdaj so blagovolili dvigniti... odgovor: pridite na šalter, pa vas bomo poslali na prava vrata... Jaz se pa naj z mojo pupo šetam sem pa tja - saj cajt imam, to ni problem, samo ta mala ni rada v vozičku, tele birokratske zadeve pa terjajo kar nekaj časa.....

Skratka, rekli so mi, da naj pridem lepo na Gregorčičevo, me pa zanima na koliko vrat in šalterjev me bodo sprehodili.

Hvala za odgovor in lep pozdrav na "tvoj" breg.

Jasna

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZRSZ - MARIBOR PRIJAVA
7.9.2005 9:47:03   
india
Hehe,Jasna, če boš na "mojem" bregu,se pa fajn imej!
Pa dobro porihtaj in čimmanj raznih vrat ti želim!

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?