|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZS
15.11.2009 7:03:55   
Hope2
Včeraj sem se matrala in danes spet. ZS-jev ne morem poslat, skoz mi javi Vpišite vse potrebne podatke.. Vnešeno je ime tistega, ki mi je pisal (mu hočem odgovarit), naslov in tekst. Kake podatke moram vnestuser posted image user posted image . Do zdaj sem vedno tako odgovarjala, zdaj pa kar nekiuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 15.11.2009 7:05:16 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZS
15.11.2009 7:22:26   
**Tinkara78**
Jaz sem pa prosila Wahoo in Jernejo za pomoč 3.11. in do danes ni odgovora in odgovora/pomoči danes več ne rabim.

Kot kaže ne delajo moji ZS-ji ali pa njihovi.


< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 15.11.2009 7:25:22 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZS
15.11.2009 8:30:00   
Hope2
Sem jezna zdaj ko pes. Cel roman mi ni hotelo poslat zaradi ene besede, ker sme omenila riž od strička bena (pravilna izgovorjava)user posted image user posted image user posted image . A če že ne smem izgovarjat določenih besed (kao reklama) a bi lahko potem vsaj napisali v opozorilo, da je reklama in ne "vpišite potrebne podatke"user posted image user posted image

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZS
15.11.2009 21:03:12   
Jerneja_
Za enkrat mi še niso sporočili v čem je težava, če obstaja pri nas mora biti do tega torka odpravljena.

Hvala za razumevanje.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZS
17.11.2009 11:36:30   
pety78
Jaz še vedno ne morem odpreti mojih sporočil, pa rabim nujno en kontakt od ene uporabnice in niti njenega nicka ne vem, da bi jo preko foruma kontaktirala. 

_____________________________



(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZS
17.11.2009 12:48:51   
Jerneja_
Glede pošiljanja ZS jev: sporočili so mi, da je narejena nadgradnja zasebnih sporočil. To pomeni, da morajo biti izpolnjena vsa okenca (naslov in besedilo). Če imate izpolnjeno vse morajo ZS ji delovati normalno.

Pety78 - kako ne morete odpreti ZS? MOja Ringaraja deluje in pošiljanje poteka brez težav. Točno mi morate sporočiti kaj vam ne dela.


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZS
17.11.2009 13:53:51   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Glede pošiljanja ZS jev: sporočili so mi, da je narejena nadgradnja zasebnih sporočil. To pomeni, da morajo biti izpolnjena vsa okenca (naslov in besedilo). Če imate izpolnjeno vse morajo ZS ji delovati normalno.




Zdaj bom mogoče malo nesramna, ampak nisem budala, da ne bi tega vedela. Že vsaj 5 let pošiljam ZS-je. In če kliknem odgovori, se mi avtomatsko izpiše ime avtorja, ter naslov teme in če hočem kaj odgovorit tudi besedilo najbrž napišem, a ne?user posted image . pa tudi preverjala sem non stop ali imam vse vpisano, saj nisem od jučer.

Kako pa mi je potem lahko pošiljalo ZS, ko sem celoten roman razdelila in ga pošiljala po delih. Ko sme prišla do stavka, kjer je bil omenjen striček ben v originalu, pa spet izpis "vpišite, bla, bla".  Par krat sem poskušala, pa ni šlo, potem mi mož reče naj probam napisat striček ben dobesedno in je poslalo brez problemov in tudi za naprej nimam težav pošiljat ZS-jev.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZS
17.11.2009 19:42:47   
Jerneja_
Hope2, vsi ne pišejo naslova sporočila ali pa napišejo tekst v naslov. Zaradi takšnih napak so potem problemi pri ZS jih. Sistem je občutljiv. Super, da ste vestni in vedno izpolnete vsa polja!

100% garantiram, da v ZS jih ni nobene cenzure glede oglasnih besed, saj ste imeli to v mislih? Sem prav razumela vaše sporočilo. Da zaradi besed, ki naj bi bile reklame niste mogli poslat zs ja?

Lahko vam napišem le to, da ste očitno ZS je pošiljali v času, ko smo tudi mi delali na sistemu.


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZS
18.11.2009 7:29:00   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Hope2, vsi ne pišejo naslova sporočila ali pa napišejo tekst v naslov. Zaradi takšnih napak so potem problemi pri ZS jih. Sistem je občutljiv. Super, da ste vestni in vedno izpolnete vsa polja!

100% garantiram, da v ZS jih ni nobene cenzure glede oglasnih besed, saj ste imeli to v mislih? Sem prav razumela vaše sporočilo. Da zaradi besed, ki naj bi bile reklame niste mogli poslat zs ja?

Lahko vam napišem le to, da ste očitno ZS je pošiljali v času, ko smo tudi mi delali na sistemu.




Zanimivouser posted image . Sem ravnokar sprobala tole vašo teorijo in napisala drugi kolegici ZS, omenila not uncle ben's riž in spet isto "vpišite, bla, bla" . user posted image No res ne vem kaj je potem to

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZS
18.11.2009 7:49:26   
Hope2
Zdaj vidim, da p atu lahko napišem



< Sporočilo je popravil Hope2 -- 18.11.2009 7:50:25 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZS
18.11.2009 8:11:55   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Super, da ste vestni in vedno izpolnete vsa polja!




Če je to sarkazem, ga ne rabite, nisem napisala da sem vestna, da vedno vse izpolnim, da sem perfektna, ampak po tolkih letih pisanja, se redko kdo zmoti. In ja, četudi se zmotiš/zmotim in kaj izpustiš, preveriš (pismena sem za silo in znam brat), pa če ne gre 10x v 1 minuti poslat in vedno isto napiše, itak da preverjaš vse mogoče. Verjemite, da sem se več kot 2 uri s tem ubadala, probal je tudi moj mož in tudi zdaj lahko probam in ne gre. Nekje je ena napaka in to ne v temu, da nisme napisala vseh podatkov ali v vašem urejanju oz prenavljanju sistema.

Ampak ok, ne bom več omenjala strička bena in očitno bomo vsi veseli. Vam pa se opravičujem za vaš porabljen čas

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ZS
18.11.2009 9:34:40   
Jerneja_
Hope2 nisem želela zveneti sarkastično. Se opravičujem!

Nekateri resnično ne izpolnijo vsega...če verjamete ali ne.

Glede strička mi res ni jasno zakaj vam ga ne spusti skozi, ker nimamo omejitev, sem testirala tudi sama in je pošta normalno prišla do prejemnika.

Omenili ste, da pri atu lahko pišete-kaj to pomeni, da je šel tam striček čez?

Predlagam da se oglasite na pomoc@ringaraja.net

Za vso pomoč sem vam na voljo in želim, da težavo rešimo.

lp

Jerneja

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ZS
18.11.2009 9:38:46   
lana70
..jaz tudi ne morem odpret niti zbrisat enega ZS-ja, ki sem ga dobila že zdavnaj in mi tisto pisemce skozi utripa kot neprebrana pošta v bistvu pa ne morem tega sporočila sploh zbrisati user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ZS
18.11.2009 9:45:27   
Jerneja_
Lana bomo preverili kaj je s tem sporočilom.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ZS
18.11.2009 9:55:21   
enea
Mene pa nekaj zanima v vezi z ZS in ostalimi ikonami, ki so bile na spodnji strani ekrana, ko sem odprla RR, se je spodaj pokazala vrstica z ikonami, pošta, moje teme,... kaj trenutno počnem,...? Te vrstice sedaj ni že skoraj en teden, Zakaj??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ZS
18.11.2009 10:37:47   
Jerneja_
Vi svojih ikon nikoli ne vidite, ker so to nastavitve, ki so v moja ringaraja. Ikone ostalih uporabnikov pa so vam vidne. 

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ZS
18.11.2009 10:40:16   
Jerneja_
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

..jaz tudi ne morem odpret niti zbrisat enega ZS-ja, ki sem ga dobila že zdavnaj in mi tisto pisemce skozi utripa kot neprebrana pošta v bistvu pa ne morem tega sporočila sploh zbrisati user posted image


Lana70 imate 5 neprebranih sporočil, to je tudi razlog, da vam utripa kuvertica.
Poglejte prosim po datumih, straneh nazaj kje so neprebrana sporočila. KO boste vse pregledali mi sporočite datum tega sporočila, ki ga ne morete odpreti.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ZS
18.11.2009 10:41:45   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Vi svojih ikon nikoli ne vidite, ker so to nastavitve, ki so v moja ringaraja. Ikone ostalih uporabnikov pa so vam vidne. 

Razumem kaj mi hočete povedati, ampak jaz ne govorim o tistih ikonah na sporočilih ampak o ikonah na spodnjem delu mojega ekranauser posted image user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ZS
18.11.2009 10:46:14   
pety78
Jerneja, ali ti lahko pošljem na mail, kar vidim, ko odprem moja ringaraja, nabiralnik, zasebna spročila...

_____________________________



(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ZS
18.11.2009 10:50:35   
Jerneja_
Enea a mislite na vrstico moja Ringaraja na dnu strani? Vklopite si jo nazaj na moja ringaraja. Če sem spet narobe razumela me popravite user posted image .

Pety78 prosim pošljite na pomoc@ringaraja.net

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ZS
18.11.2009 11:07:23   
pety78
Poslano.

_____________________________



(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ZS
18.11.2009 15:59:07   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Enea a mislite na vrstico moja Ringaraja na dnu strani? Vklopite si jo nazaj na moja ringaraja. Če sem spet narobe razumela me popravite user posted image .




A mi lahko poveste kje točno se to vklopi, ker sedaj pa ne vem ali sem jaz malo "čorava" ali res ne najdem kar bi lahko vklopila. Prosim, pa hvala!!user posted image user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ZS
18.11.2009 20:44:32   
Jerneja_
Po novem imamo na O portalu v desnem kotu zgoraj zapise v dnevniku. Matjaž_RR je objavil Namig meseca, kjer piše kje in kako ostranite oz vklopite RR vrsticouser posted image .

Napotke najdete TUKAJ , če še ne bo šlo mi sporočite.

Podobna tema še TUKAJ

LP

Jerneja

< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 18.11.2009 20:46:44 >

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ZS
18.11.2009 20:59:13   
enea
Ja vse to sem naredila sedaj pa tudi že dopoldan, pa se mi izpiše na ekranu Vrstica na tem računalniku je bila dodana, kliknem ok, ampak vrstice je ni pa ni. Kaj zdaj?user posted image user posted image No sem pa videla drugo temo, da nekaterim ta vrstica ni všeč, ampak meni je bila kul ker sem prišla direkt tja kamor sem imela namenuser posted image user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ZS
18.11.2009 23:10:36   
Jerneja_
Pojdite še enkrat v moja RR in kliknite dodaj vrstico, pritisnite F5 in počakajte. Mora se vam pojaviti nazaj, ker dela vse normalno.

Sporočite kako je šlo, oz ni šlo :).

Jaz se ravno testirala in je bilo vse bp.

Kateri brskalnik uporabljate?

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?