|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Z 21 mesečnikom na kavo
15.2.2011 20:06:22   
pikipo
Ali lahko v miru spijete kavo, če imate ob sebi svojega približno 2 leti starega otroka? Meni to sploh ne rata. Ne morem ga umirit niti za 5 minut. On divja po svoje, povsod ga je polno, jaz pa za njim. Sem preveč optimistična, če pričakujem, da bo mirno sedel ob mani, da popijem kavo? Jim vi pustite da gredo po svoje vi pa v miru popijete kavo ali vztrajate, da je pri vas?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
15.2.2011 20:09:25   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: pikipo

Ali lahko v miru spijete kavo, če imate ob sebi svojega približno 2 leti starega otroka?


Ja, če bi imela vse sosede, pa babico, pa še kakšno teto zraven...bi šlo ja...user posted image .

Zdaj je moj sin star dve leti (pa dva meseca) in že gre. Komot greva sama, on na sok, mama na kavo in gledava ljudi okol naju in ugibava kako je komu imeuser posted image

(odgovor članu pikipo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
15.2.2011 20:09:26   
ZARA
Nobenemu ne rata, verjemi. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu pikipo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
15.2.2011 20:11:20   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Nobenemu ne rata, verjemi. user posted image

To pa ni res!!
Ratalo bi mojemu možu.......on ZELO hitro pije kavo...user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
15.2.2011 20:12:49   
kajajaka
LAHKO V MIRU SPIJEM KAVO, PA IMAMO ZELO NAVIHANO 2,5 LETNICO. ups, sorry črke...

Pri nas pomaga to, da imam s seboj v torbici vedno malo beležko in mini barvice. Pa kakšno svojo punčko ima s seboj ali kakšno drugo igračo... Potem riše, ustvarja, pa še "kavo" z mano pije - penco mleka s čokolado okrašeno... user posted image  jo kelnarice že poznajo in vedno dobi še piškot... pravi all inclusive, pa vodo/sok s slamico...

Je pa drugače res nerealno pričakovati od dveletnika, da bo pri miru. Motivirati jih je treba, pa je mir. Sicer traja le 15 minut, ampak meni je to dovolj, da v miru spijem kavico user posted image

(odgovor članu pikipo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
15.2.2011 20:14:11   
K_a_t_i
Smo šli na kavo nekam, kjer je zraven igrišče. Ali pa toliko prostora, da se lahko otrok znori - ne da bi motil ostale goste.
Dostikrat smo tudi njemu naročili "otroško kavo "(kakav ali pa spenjeno mleko), naročili kak sladoled, smetano,... Največkrat smo mu pa sabo vzeli malico - kakšno sadje ali pa kaj "kruhastega" - to takrat, ko smo šli na kavo v času, ko ima on malico (kar je bilo največkrat).
Na to, da bi sedel zraven in nas gledal je bilo pa utopično pomisliti. In tudi nismo user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu pikipo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
15.2.2011 20:16:31   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804
To pa ni res!!
Ratalo bi mojemu možu.......on ZELO hitro pije kavo...user posted image

Ja, če jo zliješ vase ali po mizi. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
15.2.2011 20:18:14   
Anonimen
mogoče ti bo pa z 22-mesečnikom uspelo user posted image  hehe

če ga pelješ npr. v mercator v Lumpija ga lahko spustiš, da se igra. v KR je tudi ograjeno igrišče, kjer je kavarna na izhodu in tam vsi z lahkoto spustimo svoje podivjane mulce ne glede na starost. user posted image

(odgovor članu sami0804)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
15.2.2011 20:18:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

mogoče ti bo pa z 22-mesečnikom uspelo user posted image   


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
15.2.2011 20:21:49   
DanijelaNeli
Jst lahko rečem,da mi je velikokrat ratalo res v miru spit user posted image .Kot so rekle druge RR-ovke,treba imet kakšno stvar pri sebi(barvice,igrače) pa se je zamotla pri mizi.
Drugače je tudi ona šla kdaj pa kdaj pogledat v šank,pa inventuro naredila.

Sama sem tudi delala v šanku,in je hodilo veliko mamic na kave in če sama nisem imela dela,sem jaz vzela otročka in smo šli malo naokoli,pa na računalnik,al pa sem jim dala take šablonice ter barvice,pa kakšne piškotke sem jim dajala,ta velikim pa z dovoljnenjem mamic sem dala liziko.

So mamice user posted image  pile v miru.

_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
15.2.2011 20:28:13   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804
To pa ni res!!
Ratalo bi mojemu možu.......on ZELO hitro pije kavo...user posted image

Ja, če jo zliješ vase ali po mizi. user posted image

Tako nekako...user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
15.2.2011 20:29:51   
MTFP
Ufff... ko smo mi z našim 19 mesečnikom na kavi je isto - le da sem imela do sedaj občutek, da samo naš nori okoli... pri nas igrače ne pomagajo, mu lahko karkoli vzamem sabo - pa bi samo norel. Pa s kavicam še gre - ker gremo ponavadi v en lokalček, ki je bolj prazen pa si lahko da duška... kosila z njim so bolj težavna, ker v polni restavraciji res ne pustim teči naokoli, tako da komaj čakam toplo in suho vreme, ko se zamoti na igralih, pozimi se pa teh stvari raje bolj kot ne izogibamo...no ja čeprav od kar ga imam prepoved dvigovati oz. ga težko dvigujem, ker me začne zelo zbadati (visoka nosečnost), so tudi kave zame bolj prijetne... user posted image user posted image user posted image , ne vem pa če je moj istega mnenja...

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
15.2.2011 20:46:47   
DanijelaNeli
Po restavracijah in picerijah pa res nisem nikoli pustila tekat naokoli.
Ko se samo spomnem ko mi je en natakar z ene pivnice pravil,kako je dobesedno oblil otroka z vročo juho.
Pač otrok se mu je zapoletel dobesedno pod noge.

Pred tem pa je že pol ure divjal kot hudič,starši pa nič...sedeli in čvekali.

_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
15.2.2011 20:59:50   
eva1
Ja jaz komot spijem kavo z vsemi tremi otroki, ne vem no, če pa 10 minut ne morje sedet, popit pijače in ne divjat pol pa tut user posted image (no ja stari so 6 let 4 leta in 14 mesecev)

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
15.2.2011 21:19:43   
juhica
Grem tam kjer so igrala, ali pa zagrajen prostor in ni gužve, potem se zaradi mene lahko sprehajata naokoli. Starejši mora drugače sedeti pri mizi, če gremo na pico ali kaj takega, bo pa kmalu 6 let, tamali se pa ponavadi malo aprehaja naokoli, ampak če ni gužve....

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
15.2.2011 21:21:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikipo)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
15.2.2011 21:29:55   
elevitka
Glede na to kakega ultra divjaka imamo mi (star je pa 19 mesecev) ... mislim da mi kave ne bo uspelo spit do njegovega 7 leta!

Tud pri nas ne pomagajo ne hrana ali igrače prinešene s seboj... je svojeglav divji mulc user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
16.2.2011 8:18:47   
kristinaj
jaz grem s 4 letnico in 2 letnikom.... jaz pijem kavo, onadva cedevito in še kakšen cukr vmes... je pa vse bolj na hitro, lih čikulat s frendico pa ne morem ne vem kako...  :))), če ne druzga se scukata.... če je pa samo eden pa komot..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu pikipo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
16.2.2011 8:35:44   
*miska.mcc*
da. z 18-mesecnico.
na kavo grem v mojo sluzbo, kjer imamo igralni koticek z igrackami, barvanko, barvicami, mizico in stolcki.
plus tega sta sefica in sodelavka cisto raznezeni, ko uletiva s tamalo in jo z veseeeeeeljem cartati in se ukvarjata z njo.

sama pa tudi gledam na to (če ni gužve), da ko pride kaka mami ali moz in zena z otroci, da jih skusam nekako zamotiti in zaposliti.

neprecenljivo! tisti hvalezni in zadovoljni pogledi starsev! user posted image ("uuuuuhhhhhhh, koooooončno kavica v miru")


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
16.2.2011 8:45:30   
Najaa
Miš tvoja pupa je itak eno tako milo dete. user posted image

Jaz ne morem spit v miru kave. Mogoče je 10 minut mir, ker imam s sabo kako malico, prigrizek, pije kakav, kaj nariše in se igra... pol se pa konča in je treba it raziskovat. Sam nisem ji pa skoz za petami, sploh če smo v kakem "domačem" kafiču in če gre noter pozdravit kelnarco, nič hudega. user posted image Najraje pa gremo kam, kjer so igrača zraven in da smo vzunaj seveda.
To govorim za tamalo. Tavečja je stara 4 leta, z njo se pa že da. Je bila pa še hujša od tamale včasih.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
16.2.2011 8:47:35   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Miš tvoja pupa je itak eno tako milo dete. user posted image



pa se res ze dolgo nismo vidli!user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
16.2.2011 9:13:32   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Miš tvoja pupa je itak eno tako milo dete. user posted image



pa se res ze dolgo nismo vidli!user posted image



user posted image user posted image res je. A je mali vražiček postala? Pa sej prav, da jo zanimajo stvari okoli nje. Kavo boš že še pila v miru, ko bojo otroc šli po svoje. Še prehitro bo to. user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
16.2.2011 9:52:55   
izgubljena_ovcka
Jaz pijem kavo na bližnjem igrišču ali pa se zmenim in grem na kavo brez otrok. Popokam oba, mali itak v vozičku sedi, večji divja kot vihar povsod, jaz pa sedim na klopci, pijem svojo dozo in mlajšega pitam s kakšnim jabolkom, da si kupim malo miru. Seveda ne kofetkam vsak dan, preden me kakšna puritansko popolna mama začopati za vrat. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
16.2.2011 11:11:11   
tajtaja
MI gremo večkrat na pijačo-kavo, pa tudi na kosilo, pico z vsemi otroki. In nikoli s tem nisem imela težav, tudi ko sta bili še punci mali, pa zdaj ko sta dvojčka ...Ampak so bila pravila vedno jasna.
Po lokalih se ne divja, prišli smo jest ali pit in to bomo opravili pri mizi. Razložiš jim tudi, da ostale goste prav gotovo moti, če so otroci sitni in letajo okrog.

Iskreno povem, da če si včasih vzameva z možem čas in greva sama na večerjo ali na pijačo, me zelo moti, če mi takrat, ko se lahko v miru pogovarjava, nek drug otrok zganja cirkuse.
Ampak eni starši so res preveč tolerantni, ampak jaz zmeraj pravim, da za obnašanje otrok in odgovoren otrok ampak njegov starš. Ker mu on postavlja meje.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Z 21 mesečnikom na kavo
16.2.2011 11:13:46   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

MI gremo večkrat na pijačo-kavo, pa tudi na kosilo, pico z vsemi otroki. In nikoli s tem nisem imela težav, tudi ko sta bili še punci mali, pa zdaj ko sta dvojčka ...Ampak so bila pravila vedno jasna.
Po lokalih se ne divja, prišli smo jest ali pit in to bomo opravili pri mizi. Razložiš jim tudi, da ostale goste prav gotovo moti, če so otroci sitni in letajo okrog.

Iskreno povem, da če si včasih vzameva z možem čas in greva sama na večerjo ali na pijačo, me zelo moti, če mi takrat, ko se lahko v miru pogovarjava, nek drug otrok zganja cirkuse.
Ampak eni starši so res preveč tolerantni, ampak jaz zmeraj pravim, da za obnašanje otrok in odgovoren otrok ampak njegov starš. Ker mu on postavlja meje.



Se popolnoma strinjam!!

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?