|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za mamice dvojčkov
30.4.2008 10:50:05   
Zamima
Mene nekaj zanima. Tiste, ki ste rodile dvojčka (dva fantka) ali dvojčici (dve punčki) in ste imeli izbrani dve imeni, kako ste se pol odločili kateremu otroku dati katero ime? Ste rekli, npr. Tisti ki pride prvi bo Simon, tisti, ki pride drugi pa Gašper?

Kako gre to pri dvojčkih? Vem, da se je pogosto že za enega težko odločit user posted image



_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za mamice dvojčkov
30.4.2008 11:17:51   
emaa
Že vnaprej sva se odločila kateri dobi katero ime, David prvi, Luka drugi. 

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Za mamice dvojčkov
30.4.2008 11:39:43   
sayuri
JAz sicer pričakujem parček, tako da ne bom ravno v dilemi, kateremu dati kakšno ime user posted image . Če bi bila pa istega spola, bi bilo pa v tem zaporedju, kot si ti napisala Zamima....prvi Jože, drugi Lojze....

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za mamice dvojčkov
30.4.2008 13:20:45   
Anonimen
Kaj pa če prvemu boljs pase Lojze, kot drugemu? user posted image Vprasam no, ker zame so imeli drugo ime izbrano, pa so mi potem novega dali - mami ni bilo vsec v porodni sobi prvo ime user posted image

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Za mamice dvojčkov
30.4.2008 19:47:15   
Zamima
Ja no, meni se zdi to ful dilema user posted image Jaz nimam pojma kak bi to zrihtala user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Za mamice dvojčkov
30.4.2008 22:13:15   
laurago
Nisva že vnaprej rekla kdo bo kdo, ampak sva enostavno prišla do tega, da tisto ime, ki bo prvemu oz. drugemu bolj pasalo ga bo pa dobil. Potem, pa...saj veste, enojajčni dvojčki, naša dva pa sta si zelo zelo podobna, kar so si dvojčki tako ali tako, ampak še vseeno so razlike, med našima pa ni in ni bilo. Potem pa smo seveda začeli komplicirati user posted image  in ker je še prejšni sin Gorazd imel 3.5 let smo mu dali na voljo lažje ime, še starejša hči Laura pa je "dobila ime Gašper", tako da je potem, ker je pač bila Laura starejša dobil prvi od dvojčkov ime, ki ga je "imela ona"...Gašper. Drugi pa drugo, Gaber.

Komplicirali smo 100 na uro  user posted image   in še zdaj ne morem verjet, da sem tisti čas to lahko sploh "skapirala".

Svetujem ti, da ne kompliciraš tako kot smo mi. user posted image  Če bi jaz še enkrat imela dvojčke bi naredila takole:  če bi imeli izbrani imeni npr. ime Nace in Lovro, bi enostavno prvemu dala ime Lovro, ker je po abecedi prej od drugorojenca Naceta.user posted image  

user posted image

< Sporočilo je popravil laurago -- 30.4.2008 22:22:09 >


_____________________________

Najraje jih imam:
Laura- 26.6.2001
Gorazd- 13.8.2003
Gašper & Gaber- 6.1.2007
ter da seveda ne pozabim najboljšega ter najprijaznejšega moža Klemna.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Za mamice dvojčkov
30.4.2008 23:54:32   
emaa
Jaz se nisem obremenjevala z abecedo, slučajno pa je tako izpadlo, sva si pa en teden pred porodom premislila kako bo ime dvojčku B, če pa bi po porodu ugotovila, da kateremu ime ne paše, bi pač dobil drugo. Sam kriza bi bila z izbiro drugega, valežanskega imena, s tem je blo pa ful dela, da imeni skupaj pašeta. 

(odgovor članu laurago)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Za mamice dvojčkov
1.5.2008 9:28:07   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: laurago



Svetujem ti, da ne kompliciraš tako kot smo mi.


ne, ne saj nisem noseča user posted image , samo tak me zanima kak to gre user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu laurago)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Za mamice dvojčkov
1.5.2008 9:29:09   
Zamima
emamair lepi imeni sta izbrala user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Za mamice dvojčkov
6.5.2008 20:36:07   
tatam
Ko smo zvedli,da bosta dva fanta smo rekli,da bo prvi Tosja,drugi Anej.In tak je ostalo.In jima ful pašejo imena-se mi zdiuser posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?