|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za nas (299. nadaljevanje)
27.2.2007 17:34:29   
Anitka
Pa bom odprla kar novo, že 299.user posted image user posted image user posted image user posted image nadaljevanje. A se še katera spomni naših prvih nadaljevanj? Joj, kje je že to in kdo vse je že sodeloval v teh nadaljevanjih. Nas je pa tudi kar nekaj, ki sodelujemo od vsega začetka, zato user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse te, da smo tako vztrajne. Lepo je videti, da se v pogovoe vključujejo tudi tiste, ki so v tem času že dobile user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image oziroma tiste, ki se  ponovno podajajo v boj za črticami in pluseki.user posted image user posted image In verjeti je treba, da bomo nekoč vse deležne sreče ob rojstvu naših pikic in pikcev.

In kako ste kaj drugače? Jaz sem še kar kljub temu, da imam pestre dneve v službi za in pred sabo, pa potem me čaka še seminar v soboto. Pa bomo preživeli tudi to.

Sicer pa sem tudi doma v gužvi, saj si z dragim urejava spalnico in je toliko enega letanja za vsem. Je bilo potrebno vse lepo prepleskati, pa omare naročit, pa posteljo, ki bo nekaj posebnega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa zavese je bilo treba naročit, pa luči pa še sto in eno stvar. Potem pa še malce zakompliciraš, ker želiš nekaj posebnega pa te še po žepu udari user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma glavno je, da se mamo fajn in da nama bo fajn. Potem bo pa vse nared še za kakšno otroško zibelkouser posted image user posted image user posted image user posted image

Hja nič, sem se malce razpisala, zdaj ste pa na vrst ve, drage moje dame in to vse po vrsti, če ne....












.....he he vas bom po riti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Lp,

user posted image Anitka


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
27.2.2007 18:29:59   
pika74
O Anitka user posted image

lepo, da si odprla novo nadaljevanje user posted image .

Pri nas je vse po starem... tko, da dam besedo kar drugim... jaz pa šibam hitro še neži čestitat user posted image user posted image user posted image .

pa-pa
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
27.2.2007 19:11:02   
lana38
Anitka, user posted image !
Lepo, da si urejata spalnico. Bosta morda v novi spalnici, kakšnega user posted image  uštimala.
Jaz sem pa po starem. Še en dan pa grem na HSG. Upam, da bo izvid OK. In potem, da čimprej rata user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
27.2.2007 19:19:02   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: lana38

Anitka, user posted image !
Lepo, da si urejata spalnico. Bosta morda v novi spalnici, kakšnega user posted image  uštimala.
Jaz sem pa po starem. Še en dan pa grem na HSG. Upam, da bo izvid OK. In potem, da čimprej rata user posted image .
LP


Lana38!

Želim da ti tale hsg prinese tkole željeni rezultat user posted image ,mislila bom nate.Po posegu lepo počivaj se pusti razvajati in javi se nam kaj.Papa.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
27.2.2007 19:26:39   
biba77
Anitka, le uredita gnezdece, da bo kasneje, ko bosta imela user posted image cimmanj laufarije.user posted image

Pika74, kako se drzis?user posted image

Lana, drzi se!user posted image HSG ni bav-bav.user posted image


Punce moje, da vam jaz povem, kaj je z mano...user posted image
...no, saj ne vem.user posted image Pa moja G tudi ne.user posted image
Potem, ko sem mislila, da se mi je user posted image M malo uredila po porodu (dobila sem jo 6.5 mesecev po rojstvu malega in 36 dni kasneje se enkrat - brez tablet!!), vceraj z mojo G ugotovima, da to sploh ni bila M!

Mislim, krvavim, da mi hoce bit slabo (prvic 10 dni, zdaj pa 17. dan) in ko se je ta druga res ze zavlekla, sem klicala G. Mi naredi vceraj vag. pregled in UZ in rece, da imam tako debelo steno maternice kot da sem noseca. In me poslje na betaHCG (sem sla danes). Izvid, seveda, cista nula...user posted image

No, vceraj mi je dala Dabroston, danes pa je rekla naj vzamem Primolut Nor (10 dni), ker mi bo bolje primil. Potem moram v roku 7 dni dobit M in po njej it spet na UZ. Ce ne bo OK, potem grem na ciscenje?user posted image user posted image user posted image

In, potem naj clovek neobremenjeno dela na novem dojencku?!?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Se zdaj, ko sem mislila, da te imam O in M, pac daljsi ciklus in mocnejso krvavitev, se izkaze, da pac samo krvavim...user posted image user posted image

Ne vem, kdaj bo Bauc dobil druzbo...user posted image user posted image user posted image

No, toliko od mene. Grem zdaj v kot. Pocutje je totalno user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
27.2.2007 19:26:41   
lana38
Bom takoj javila, ko pridem domov. Verjetno bom že vedela, kako je, kaj tem spodaj stanaje.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
27.2.2007 20:08:55   
Anitka
Ojla!

Pika74 le pridi še kaj nazaj, da bomo še kakšno rekle.user posted image

Lana38 ja upam, da bo nova spalnica prinesla tudi kakšnega user posted image ali kar user posted image user posted image Bom držala pestke za HSG, pa nič bat. Kakšno čokoladko pa le vzami zraven, da ne boš predoooolgo lačna.user posted image

Ojoj Biba77 upam, da se bo situacija čimprej pošlihtala in da dobi Bauc kmalu družbo. Pa hitro pridi iz kotauser posted image Tule je pa en topel user posted image samo zate. Drži se in držimo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako lepo, da ste se odzvale in napisale kaj v naša nadaljevanja. Zdaj čakamo pa še na ostaleuser posted image user posted image

LP,

Anitkauser posted image





_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
27.2.2007 20:37:23   
ElaM
Punce, čau, saj jaz se ne oglašam ravno pogosto, samo danes sem si pa rekla, da vas malo pozdravim
Pikica74, kako si kaj? user posted image

Anitka, nova spalnico=nova energija, res ti želim, da čimprej postaneš user posted image .

Lana38, sem prebrala, da si imela rd,(je pa možno tudi, da sem kaj pomešalauser posted image ) malo pozno vse najboljše, pa da bo HSG uspešen.user posted image

Biba77, tvoj Bauc, pa mislim, da je nekje istih letuser posted image , kot moja pupa, sem te brala pri junijkah, ko smo bile še nosečke. Midva se tudi počasi odločava, da greva v akcijo za drugega user posted image . Rada bi, da bi bila čimmanjša razlika, da bo naša punca imela družbo. Posledično bom več smetila po tem forumu, tko da se verjetno kmalu kaj beremo.
Lepo se imejte, pa čimveč user posted image  oz.user posted image  vam želim.

_____________________________

:)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
27.2.2007 20:43:12   
monikap
lana tebi pa pošiljam velikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in da čimprej zagledaš svojiuser posted image . biba77 upam da se vse čimprej uredi držim ti pestke in ti pošiljamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .anitka ja vem kako je to ko si kaj urejaš tudi midva sva dobila prejšni teden kuhinjo in spalnico za najino mansardo ki si jo urejava in bi se rada čimprej vselila.Upam da bosta uživala v novi pojstli in da boš kmalu srečkauser posted image in še nekaj v spalnici moraš imeti vse okraske v dvojini ker baje to nakazuje na trno vez med partnerjema in neka rdečega v znak močne ljubezni to sem čitala v eni reviji zanimivo a ne?user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
27.2.2007 20:47:23   
GoYa
Se še jst pokorno javljam, ker Anitka gorzi s šibo user posted image .

Anitka, ne pozabt kej rdečega v spalnico, npr. steno, posteljnino ali kake detajle...da bolj podkuri user posted image . Se mogoče tudi prej prime.

Pika, si se že kaj zmenila za nov postopek? Aja, zadnjič si spraševala za pilates, pa ti nisem še odgovorila. Zoprne so mi priprave za pot v Logatec, pa sama vožnja, pa lih čas hranjenja, tako da sem opustila to varianto. Sem pa začela včeraj v Postojni hodit in se mi dopade user posted image . Še fajn ura je, ob 19.30, Lina pa lih fino ob 19h že spi.

Lana38, fajn odpravi HSG, pa upam, da vam takoj po tem rata.

Biba77, hm user posted image  kakšno čiščenje, če pa po krvnem testu nisi noseča??? Buuu??
No, ko smo pr testih. Pred cca. 2 mesci sem tudi jaz delala test, ker mi je M "zamujala" 2 mesca, zjutraj vrtoglavice, slabo, bruhala sem in seveda naredim test, pa totalna nula. Jst pa že upala, moj pa tudi. Tudi ta mesec ni nič, ker je danes user posted image  pricurljala. Pa itak ne upam dosti na čudež. Čakam jesen, da gremo spet mal na mizo kakšno punkcijo opravit.


No, mi smo tudi v gužvi, tako kot Anitka, v finančni najbolj user posted image . Trenutno smo v fazi nakupovanja talnih oblog. Klet je že v keramiki. Danes so nam pripeljali še za garažo in zgornji štuk. Spodnji štuk bi pa v rdečkastem granitu. To bomo šli pa v Italijo pogledat.

Lina pridno raste. Danes smo šle v laboratorij dat kri. Seveda moj hrabri mišek tudi tokrat ni nič jokcal. Ji je zanimivo vse dogajanje okol nje, da na jok niti ni časa pomislit. V četrtek bo pa še tretjič cepljena.

Toliko zaenkrat. Oglasite se še kaj ostale.

LP

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
27.2.2007 21:06:46   
tia
Pozdravček,

naj se tudi jaz oglasim tako kot včasih.

Biba77 upam da se kmali baucu pridruži še kakšna sestrica,da čimprek urediš to z M.

Anitka o urejata,ja lepo.Ko bo vse na mestu potem pa se novica ,da si user posted image , naj se ti uresniči že kar ta cikus.

Pika74 nate pa mislim kar veliko krat, veš kako ti želim,da bi v naslednjem postopku pisalo tudi meni je uspelo.

Lana naj bo ta Hsg zadnje pred user posted image ,da bi se čimprej  včlanila v klub user posted image .


Koala kako daleč si sedaj ti??


Bom še par slikic prilimala o moji čebelici.
]user posted image [/url]
 
user posted image
 
user posted image
 
LP
 
Tia

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
27.2.2007 21:17:39   
biba77
Hvala, punce!user posted image
GoYa, kdaj se mislita vselit?
Mi2 dobiva v cetrtek okna namontirana, pa strom in vodovod bo kmalu,... Racunava, da se bova naslednje leto konec poletja malo zapufala in se vselila v najino novo hisko.user posted image
No, saj po eni strani je fajn, da bauc podnevi ne spi in da zidamo. Nimam toliko casa za "neumnosti"...

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
27.2.2007 23:35:46   
soncek.djukelica
ojla,
naj se še jaz malce javim! user posted image

Pika, pa kar dosti mislim! user posted image  Zdej bove malce zamenjale vloge,pa boš ti moja navijačica! user posted image  Upam!user posted image čeprav nama obema privoščim da postaneva user posted image !

Anitka,kako lepo je pa tebe brati! Vse to rihtanje za skupen domek te navdaja z neko pozitivno energijo, a ne? user posted image  Meni je bilo zmeraj fajn,ko sem opremljala oz. nekako rihtala skupno gnezdece! user posted image
Biba77, tebi pa želim da tvoj sinek dobi čimprej  user posted image user posted image !
vsem ostalim pa lep dan! user posted image


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
28.2.2007 9:00:19   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: biba77

GoYa, kdaj se mislita vselit?


Tudi mi2 imava plan za vselitev naslednje poletje. Do sedaj je šlo brez kreditov, sedaj se bova pa tudi mi2 morala kaj zapufat. Manjkajo nam še parketi, kopalnice, granit za prvi štuk, kamin in peč za kurilnico, pol pa sam še notranja oprema. Spalnico imava itak novo, tako da jo bova prenesla, sam vgradno omaro bova na novo nardila. Pol pa še kuhinja (to bo itak en velik zalogaj), dnevna in zaenkrat ena otroška soba, upam, pa na dveuser posted image .

Aja, pa fasada še. Ravno danes pride iz Baumita poslikat pa barvno študijo naredit user posted image .

Komaj čakam vselitev.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
28.2.2007 11:43:15   
Anonimen
Hojla, na hitrco! Imam Ano v naročju, pa skušam zravn pisat.

Par novih fotk:

user posted image

user posted image

Hitimo proti dopolnjenemu 4. mesecu! user posted image

Doei doei! user posted image

(odgovor članu GoYa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
28.2.2007 11:45:41   
lana38
Ojla, tile vaši sončki pa tako hitro rastejo in napredujejo, da je to kar težko slediti.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
28.2.2007 12:03:17   
TANTRA
Pozdravljene!

Anitka se spomniš ko sem odprla novo 2oo nadaljevanje kot novinka...???
Ko mi je bilo potem hudo... No, vidiš ti si spet odpiralka in tokrat bo že 300..
Kako gre hitro čas...
No jaz sem se septembra preselila v novo stanovanje... In res, novi jogiji, nova postelja, ki nič ne škripa so obrodili sadove...Ha, pa še posteljnino sva imela v rdečem...Pa rdečo bordo rjuho...Bo že nekaj na tem...Zato Anitka nujno rdeča posteljnina.. in velikouser posted image  potem pa ziher bo...Ker letos bo norouser posted image ...

Irmy,
o fajn, da bosta spet delala nauser posted image ...Glej da mi poročaš...

Ostale, vidim da user posted image  rastejo in so pravi lepi sončki...
No jaz sem itak v user posted image  in se pazim in razmišljam koliko se bom morala spet ponovno naučiti po 13 letih... Sem že čist iz prakse.... No, bom malo več na forumih pa mi boste že pomagale z nasveti...Najbrž se je marsikaj spremenilo????  Me kar skrbi...Toda prvo je, da bo user posted image  vse ok.... 20.3.imam prvi ultrazvok...Moj je bil včeraj čisto zmeden... Še ne dojema.... Po tisti kalvariji je
odpisal upanje, no sedaj pa je ratalo...Pridno papcam Dabroston in Elevit (folna k.+minerali)....
Pozdravček zaenkrat...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
28.2.2007 12:49:49   
Anonimen
Čestitke za user posted image , Tantra! user posted image  user posted image  user posted image

Lepo, mirno & zdravo nosečnost želim! user posted image

user posted image

(odgovor članu TANTRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
28.2.2007 13:00:27   
soncek.djukelica
Tantra,
ma kako lepo si me presenetila! user posted image user posted image user posted image
Očitno je rdeča res pomagala! user posted image
uživaj in lepo se mej! user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
28.2.2007 18:34:04   
koala
No, še jaz na raport, da se Anitka ne bo jezilauser posted image

Lepo je brati stare borke.

Otročki so pa itak vsi tako luštkani, da bi jih vse popapala. Se še za kakšno slikico vaših sončkov priporočam.

Bibauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da se čiprej vse porihta, pa da naštimata še enega takšnega lepotca kot je bauc, al pa lepotičko, kakor hočeš.

Tia, jaz nestrpno odštevam dneve do 6 marca, ko grem v ljubljano na razgovor da vidim kako in kaj.

lana upam, da si dobro porihtala, da je vse tako kot mora biti in da že naslednji mesec javiš veselo novičko.

GoYa a vi bi že tudi kar drugega, lepo, dažim pestke, da punkcije ne bodo potrebne, da rata kar tako.

Anitka ti pa maksimalno uživaj v novi spalnici!

Tantra tebi pa čestitke pa pazi na pikico in pusti se razvajati.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
28.2.2007 19:17:39   
pika74
Ojla punce... kolk je fajn, da je tukaj spet malo bolj živahno. To mormo obdržat! To je ukaz in pika user posted image .

Vesela sem, da razmišljate pozitivno in da se povsod nekaj dogaja. Ene načrtujete že druge otročke - druge opremljate stanovanje...povsod je nekaj.

Vsaki od srca privoščim, da se ji sanje uresničijo.

Jaz sem pa danes čist boga... user posted image ... zgleda, da imam ovulacijo in najbrž hormoni še od prejšnjega meseca fajn delajo... in me fuuuuul špika v desnem jajčniku. Prav boli. Saj si predstavljam - jajčniki so bli na vsaki strani po 9x preluknjani in zdaj je še posebej občutljivo, ko je napihnjeno zaradi ovulacije. Ma bo že. Še malo, pa bo minilo.

Drugače sem pa danes dobila pošto iz KC in obveščajo me, da izvidi v zvezi s PAPom še vedno niso OK. Na zadnjem brisu (nekje novembra lani) je bil izvid C - to pomeni spremenjene celice (PIL nizke stopnje) in temu sledi, da imam konec marca spet kontrolo. Če bi imela malo slabše, se pravi D, bi mogla spet pod nožuser posted image . Zgleda, da se bo tole še kar nadaljevalo. Samo upam, da mi prej uspe še zanosit, da ne bodo rezali tolk, da bo maternični vrat prekratek za user posted image .

Maja pa potem (če bo PAP OK in če le ne bodo kake hude vrste in me prestavijo na september) tretji postopek. Do takrat pa malo pavzeuser posted image .

Ekola... tolk zaenkrat.

Držte se, vse po vrst od taprve pa do tazadnje user posted image !


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
28.2.2007 20:09:13   
Špelka
Eh, Pika.... user posted image  Teli tvoji brisi... Nč fajn. Jest ti res od srca pošiljam mnooogooo zdravilne energije user posted image  , da se tele spremembe tvojih celic na MV enkrat za vselej ustavijo!

Drži se!

Glede O pa: a ni to grozn, ko veš, kdaj jo maš, pa je ne moreš izkoristit??? Za pop.....!

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
28.2.2007 20:11:44   
pika74
Hvala Špelka user posted image

Ja glede ovulacije... ma neki mi hodi po glavi, da je nekje pisal, da Reš ponavadi ženske prec po neuspelem postopku da v naslednjem ciklusu (prec drugi mesec) na spontani postopek, ker je baje v telesu itak še ful hormonov... sam tole pr men nebi deloval... ker mam jajcevode fuč in pr men ne bi šlo če bi sam not mal špricnu... bi mogu glih punktirat pa zmešat (po domač povedanuser posted image ).

Ja vsaka je neki posebnga... ane user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
28.2.2007 20:27:49   
koala
Ojoj Pika, pri tebi pa res ni konca.
Držim pesti, da ne bo treba pod nož in da bo mesec ljubezni vajin mesec

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
28.2.2007 21:30:31   
pika74
ja koala... tak ti to dojde... in dons sem prav mal potrta...

ma sem zdaj že malo bolje... sem šla prej piškote delat... in imam vsaj filing, da mi je nekaj pa le ratalo... če mi že pri user posted image  ne rata... čudno razmišljanje, ane....ampak važno, da sem boljše volje user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?