|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za suzi+
13.9.2004 15:30:51   
Taša
Zanima me če si že dobila nakazan denar od občine ob rojstvu novorojenca. !!! Tudi pri meni je že milo 60 dni pa ni duha ne sluha o denarju ! LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Za suzi+
14.9.2004 8:34:59   
lutka
Sem pozabila napisat.SORRY:ups:Ker denarja še po 70 dneh nisem dobila nakazanega sem poklicala tja kamor si mi svetovala:bravo:.Gospodičnica mi je povedala,da se je nekaj zakompliciralo :hudicek:in da ga bom dobila,ko bo stvar rešena,tako da sem ga dobila šele po 80dneh.Vprašala sem tudi še za kolegico ki je dala vlogo julija,pa je rekla,da bodo postopoma ta denar nakazovali kakor bodo lahko.Jaz sem dala vlogo 8.6.2004,dobila pa nekje v začetku septembra.Upam da boš dobila denar prej kot jaz.Saj veš občina si lahko dovoli marsikaj:hudicek:
lp

(odgovor članu Taša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Za suzi+
14.9.2004 14:31:20   
Taša
Najlepša hvala za odgovor. Bom tudi sama malce povprašala kje se je zadeva zataknila. ! LP

(odgovor članu Taša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Za suzi+
16.9.2004 9:21:16   
tina.nika
MO Celje se je letos odlocila, da bo dala mamicam, ki so rodile v letosnjem letu nagrado za rojstvo otrocka. Za enega otroka je mislim da cca. 25.000,00.
Rabis rojstni list, davcno stevilko ( tvojo ali od otrocka ) in st. TR tam kjer ti bodo nakazali denar in gres na oddelek za druzbene dejavnosti, kjer izpolnes vlogo.
Jaz sem vlogo oddala ze v juniju, pa sem denar dobila sele cca. 10 dni nazaj; 60 dni po zadnji seji mestnega sveta, ki je bila v zacetku julija.
LP, Tina:sloncek:

(odgovor članu Taša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




IME ZA PUNČKO
amalia

KATERO VAM JE LJUBŠE?

MAJA (14%)

NEŽA (21%)

ANA (13%)

ANJA (16%)

LEA (16%)

JULIJA (21%)


Število vseh glasov: 595

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!