|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za tiste, ki se hočete na Bogenšperku poročiti!
20.6.2005 0:07:30   
Nasy
Midva sva se najprej vse pozanimala, kako se rezervira termin za poroko in se odločala med Bogenšperkom in Otočcem...ne boste verjele..na Bogenšperku po telefonu nočejo rezervirat..sploh pa se pri njih ne reče temu rezervacija ampak prijava poroke..pa še ZELO neprijazno ti to povejo..matr, kot, da so samo oni, ki sklepajo zakonske zveze..
ma sej ni panike, še dobro, da lahko greš drugam, če ti kaj ni všeč... na Otočcu so full prijazni in se je dalo vse zmenit..še dobr, da je bil moj:love: pr telefonu, jaz bi se ziher skregala:grrr: uf, sem bila jezna..očitno majo preveč porok tam..in preveč cekinčkov
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Za tiste, ki se hočete na Bogenšperku poročiti!
20.6.2005 8:11:24   
Erdbeere
Jest jih pa čist zastopim, ker men se to ne zdi kr neki in da ti en rezervira oz. se prijavi za poroko po telefonu je meni čist mim, men je veliko bolj človeški odnos v zivo in morm reči, da v zivo so pa zelooooooooo prijazni bili...pa se kolk folka bi se lahko zajebaval, pa se prijavljal po telefonu ti pa tud vedu ne bi a je res al ni...mislim da je tle razlog

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Za tiste, ki se hočete na Bogenšperku poročiti!
20.6.2005 8:34:43   
Lunca1
Menda je prijava na UE in ne na gradu. Birokrati so pa itak birokrati.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Za tiste, ki se hočete na Bogenšperku poročiti!
20.6.2005 9:26:00   
Anonimen

Mogoce ne rezervirajo vec po telefono od takrat ko sva se midva porocila..
Sva najprej rezervirala v Prianu.. potem je zlahta neki tecnarila, da se ne bojo avgusta sredi sezone.. vozili iz dolenjske v Piran.. in pol sva se jih usmilila.. in dva tedna pred poroko razervirala.. na Otoccu in ko je bilo ze vse zrihtano.. je moj oce nic hudega slutec rekel.. da ce sva si zelela v Piranu.. bi lahko bilo tudio v Piranu.. in midva v akcijo.. in spet vse rezervirala v Piranu.. :)-
In pozabila odpovedat na Otoccu.. in ko je prisel dan poroke.. sva zamudila v Piran, ker se nama je v Trebnjem pokvaril avto.. Vsi bili ze dol.. samo naju od nikjer.. mobitelov se ni bilo takrat.. in potem priletiva pol ure prepozno v kratkih hlacah, :)-:)- in najdeva en prostor, da sva se sla preoblect.. in koncno se je lahko caramonija zacela..
Mimogrede sva v avtu pozabila bucke, pa sopek, pa se nekaj malenkosti, ki itak niso pomembne..

Cez nekaj dni pa naju poklicejo iz Otocca.. kdaj se misliva porocit? :zmeden::)-:ups:8) Pa sem zmutil, da sva se primislila.. nevesta usla.. :)-:)- In pol je pizdila, da so cakali in imeli zmedo.. pa sem se opraviceval in... v glavnem se zamzal..

Haaa Ko sva klicala v Piran za poroko.. so rekli, da se morava iti na svojo UE prijavit. In greva.. in ko je ze vse napisala.. in vse izpolnila.. je pogledala katere ure so se frai tisti dan.. in midva receva.. da uro imava ze itak zmenjeno.. Pa ji je bilo cudno in pravi, da to ni mogoce.. pa midva vstrajava, da je mogoce.. da lahko po telefonu vprasa.. in ona klice nekam.. sva mislila, da v Piran.. in cakava.. in so ji rekli, da nic o tem ne vejo.. in sva rekle, da sva bila osebno v Piranu ......
in potem je v luft skocila..
V Piranu???!?! :hudicek::zmeden::ups: Kaj pa potem pocneta tukaj, ce se bosta v Piranu porocila?
In sva sla... :zmeden:

:)-:)- Svet je narejen preprosto ?!:zmeden::)-:)-

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Za tiste, ki se hočete na Bogenšperku poročiti!
20.6.2005 14:57:07   
Gina
:)-:)-:)- u, sem se nasmejala:)-:)- ko iz risanke:)-

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Za tiste, ki se hočete na Bogenšperku poročiti!
20.6.2005 20:52:09   
LARIKA
Midva sva tudi osebno rezervirala poroko na Bogenšperku oz na Ue Litija in je bila ženska full prijazna- še ko sva full komplicirala zaradi priimka. Sva že imela izbran moj priimek, malo pred poroko pa sva prišla še enkrat in sva dala zapisnik popravit- nič niso kompliciral, vzela sva oba oba priimka, jaz mojega in njegovega in obratno.
MIdva nisva imela nobenih problemov.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Za tiste, ki se hočete na Bogenšperku poročiti!
20.6.2005 23:58:25   
Nasy
Se opravičujem, ja, ni prijava na grad pač pa na UE:ups::ups::ups:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Za tiste, ki se hočete na Bogenšperku poročiti!
21.6.2005 8:37:53   
cleopatra
Tjazy kot v filmu :)-:)-:)-

Da bi bilo popolno, bi se morala takrat ko vama je pri Trebnjem zatajil avto spet odločiti za Otočec...to bi bila zmešnjava...

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Za tiste, ki se hočete na Bogenšperku poročiti!
21.6.2005 9:24:36   
tinkatonka
da ne odpiram nove teme.....

Midva z :love: greva v petek prijaviti poroko na UE Litija. Ker imam jaz en nujni sestanek ob 9h v Ljubljani, bi bila rada prva na vrsti. Vem da se UE odpre ob 8h, vendar me zanima, ali takrat že npr. čaka kakšen par, je bolje da pridem res že pol ure prej?? Koliko časa pa si ponavadi notri, ker če malo kalkuliram, moram ob pol devetih najkasneje štartati iz Litije, da pridem do Ljubljane?? Tiste, ki ste iz Litije....ali je v petek zjutraj kaj gneče na cesti? Ali se da v pol ure pridt do Ljubljane?? In tiste, ki ste že prijavile poroko na UE Litija....ali je pred vrati že pred odprtjem gneča??

Ja vem ...kup vprašanj...ampak za vsak odgovor bom zelo zelo hvaležna.:rozica::rozica::rozica:

tinkatonka

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Za tiste, ki se hočete na Bogenšperku poročiti!
21.6.2005 9:54:22   
Anonimen

Brez panike.. bomo vsi iz RR sli takrat na tisto cesto, pa kar srango naredili.. :)-:)-

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Za tiste, ki se hočete na Bogenšperku poročiti!
21.6.2005 20:02:16   
Nogavička

Tinkatonka,

zjutraj v svoji smeri ne boš imela gneče, ker se večina vozi v Ljubljano v službo. Nazaj bo pa že tudi taka ura, da so že vsi po službah.

Če res hočeš bit prva, bodi tam pol ure prej. Ponavadi kakšne velike gneče ni, ampak nikoli ne veš.

Midva sva zaključila v 15. minutah.

L.p.:rozica:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Za tiste, ki se hočete na Bogenšperku poročiti!
22.6.2005 16:34:25   
Pikipoki
Jaz pa sem bila ful zadovoljna z osebjem na Bogenšperku (prijavit se je res treba v Litiji). Priči, ki je s primorske, smo šli kak mesec prej pokazat grad in okolico in so bili ful ustrežljivi. Odprli so nam poročno dvorano, vse pokazali, nič komplicirali ... Tudi na dan proke je bilo vse OK. Imela sva dvorno gospodo, ceremonial je bil krasen - meni je bilo res všeč. Tudi slike v parku so fantastične in ni mi bilo žal za Bogenšperk.:):):)

LP

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?