|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zabice oz. nogavicke
22.8.2005 21:14:09   
Seven*
Kje jih kupiti? Stramplce mislim oz. nogavice. Saj veste, tiste hlacne za pozimi. Jesen se namrec bliza, mi pa imamo doma zmrzljivca. :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zabice oz. nogavicke
22.8.2005 21:18:28   
Anonimen
Fajn da si vprašala, ker mi bi jih tudi meli!!!:bravo::)

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zabice oz. nogavicke
22.8.2005 21:22:02   
Anonimen
Če misliš na žabice, bombažne, srednje debele in gosto tkane, potem jih imajo v DM v beli in temno modri barvi. Cena okoli jurja.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zabice oz. nogavicke
22.8.2005 21:31:22   
Jančika_
Te iz DM-a so res fine. Pa v H&M jih tudi imajo, samo tam je tako, saj veš, sad ga ima, sad ga nema. Zadnjič, ko sem bila , so imeli same s rožicami.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zabice oz. nogavicke
22.8.2005 21:31:49   
Seven*
Sem jih videla. A pa so dobre? Si jih mogoce kupila?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zabice oz. nogavicke
22.8.2005 21:36:08   
Anonimen
Te iz DM so res O.K. Drugače so imeli pa zelo dobre tudi v C&A, ful bombaža, sploh ne vem, če je bilo kaj elastana. Čisto malo.:)

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zabice oz. nogavicke
22.8.2005 21:41:54   
Jančika_
DM-ove so dobre, naš jih je imel lani. Pa letos jih bo tudi imel.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zabice oz. nogavicke
22.8.2005 21:50:08   
tralala
Če boste šle kaj na obalo se ustavite na poti v Kozini (jaz tam delam). No, v blagovni hiši v zgornjem štuku ukinjajo program in je vse s 60% popustom. Jaz sem mojemu kupila nogavičke, igrače, sp.majčko, nivea kremo proti vetru, žabice od Polzele (namesto jurja so 400 sit) lepi vzorci dosti izbire. Saj bi lahko šla med malico jaz keri kupit....NO, račun je bil 8000, plačela pa sem 3300. Che affare!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zabice oz. nogavicke
22.8.2005 22:00:37   
frutka_
Jaz sem Filipu lani dvojne M kupila in so okej, Mothercare ima male številke tako da pazi pri modelih. Tudi Polzela ima svoje štrampeljce in seveda H%M.
Pazi na sestavo, ker sem jaz malemu lani kupila v Aladdinu full lepe ampak so bili totalno "plastični" in nogice so se okrog obračale. Z mehurčico sva imeli enak problem. Malemu se niso prilagale na nogo ampak so se ovile okrog ali kako naj razložim:zmeden:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zabice oz. nogavicke
22.8.2005 22:12:35   
spacey
O Maja! Hvala za info, bom šla jutri kr en điro go Kozine mal pošnjofat kaj še kej imajo. :) Mi tudi rabimo še kej dolgih rokavov (body), pa žabice, pa nogavičke, pa še bi se kaj našlo... :)-

A mi lahko mal na hitro opišeš kje to sploh je? Sej sem dosti na Kozini in itak je majhna, samo niti pribljižno nimam predstave kje to je? In kdaj imaš malico, se dobiva na kafetu...?!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zabice oz. nogavicke
23.8.2005 12:19:43   
lin
Lani sem vse žabice nabavla v baby centru

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zabice oz. nogavicke
23.8.2005 14:21:15   
polona2
Žabice kupujem v H&M-u, velika in barvita izbira, drugače pa sem jih videla tudi v novem letaku od Pikapolonice, ne vem pa iz izkušenj, kako se obnesejo.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zabice oz. nogavicke
23.8.2005 16:47:03   
tralala
No, v blagovni hiši na Kozini so v bistvu edino žabice omembe vredne. Izbira ostalih izdelkov (kozmetika, drogerija, oblačila, šol.potrebščine, šiviljstvo, igrače,...) pa je bolj brižna. No, če greš mimo boš sigurno kaj našla. Je pa edina in nepogrešljiva trgovina, ko prideš notri pa greš s časom kar precej nazaj...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?