|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zabuhle oči
5.6.2008 22:32:59   
ženska
Kaj storiti zjutraj, ko so oči zatečene, zabuhle od jokanja denimo. Kako se pripraviti primerno za v službo? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zabuhle oči
5.6.2008 22:42:10   
Tempera
Dve čajni žlici daj zvečer v zamrzovalnik in zjutraj mrzli na oči za minutko, dve ...
Mrzla voda te osveži, da niso oči tako zabuhle ...

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zabuhle oči
6.6.2008 17:42:06   
Felicita
lahko daš pa zvečer tudi 2 vrečki kamiličnega čaja (skuhaš čaj, vrečki pa spraviš) v hladilnik in daš zjutraj na oči.

Tempera, jaz dam žice v hladilnik, če so čez noč v zmrzovalniku so zjutraj tako mrzle, da me kar boli.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Tempera)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zabuhle oči
7.6.2008 14:11:51   
natasarobi
Jaz se namažem s kremo za oči, ki blaži otečene oči ter se namažem s korektorjem.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zabuhle oči
7.6.2008 15:12:29   
Naja30
Meni pomaga mrzla voda. Si izpiram oči z njo.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zabuhle oči
7.6.2008 15:14:04   
Marogica
"Lepotne" nasvete so ti dale že ostale. Jaz bi dodala samo še, da najdi vzrok jokanja in ga odpravi.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zabuhle oči
7.6.2008 16:17:03   
Felicita
Marogica, nekatere s senenim nahodom ne jokamo, pa se zbujamo take, kot da bi prejokale tri noči in ne eno user posted image
poleg tega nekaterim na oči usekajo tudi 'težke' večerje - slana in zelo začinjena hrana.
Al pa preslabo spanje. premal spanja. pa še kak vzrok bi se najdu... pri men takoj veš - če mam otečene oči, se zihr čudno/slabo počutim.
No, ampak sej načelno se strinjam... torej če je jok, je potrebno odpravit vzrok.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zabuhle oči
7.6.2008 21:04:58   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ženska

Kaj storiti zjutraj, ko so oči zatečene, zabuhle od jokanja denimo.


To me je malo zbodlo v oči...VEm, da so lahko drugi vzroki...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zabuhle oči
7.6.2008 21:25:24   
Nacka
Pred kratkim so mi v drogeriji razložili, da ima Juvena eno super zadevo, ki deluje proti vsem znakom utrujenih oči (gube, oteklost...) in deluje direktno na DNa. Dali so mi testerček in je res dobra zadeva. Sicer krema stane 75 evrov, ampak jo imaš res za dolgo. Poskusi, mogoče kje dobiš tester.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zabuhle oči
8.6.2008 13:04:49   
LoCa
IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

Jaz se namažem s kremo za oči, ki blaži otečene oči ter se namažem s korektorjem.


skjro pa?
jaz sem par let nazaj imela en kumarični gel od Scheller, ki ga pa zdej ne najdem, že znamke kozmetične skoraj da nimajo (no, bolj malo imajo)...

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zabuhle oči
10.6.2008 7:55:57   
ženska
No, ampak sej načelno se strinjam... torej če je jok, je potrebno odpravit vzrok.

Sem tak tip človeka, da če me kaj spravi iz tira, vedno jokam, še posebej, če se z možem v čem ne strinjava. Sej to je zelo redko, pa vendar sem potem zjutraj vsa boga, otečena.

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zabuhle oči
10.6.2008 10:28:47   
natasarobi
Loca - imam od Nivea aqva beauty, anti shadow eye cream. Če se spomnim se namažem tudi zvečer pred spanjem. Tako malo ohladi.

Sem pa ravno v današnji Oni vidla reklamo za kremo za zabuhle oči in temne kolobarje od Skin doctors - dobi se v lekarnah (če vas zanima je v Oni navedeno). Zgleda v redu.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zabuhle oči
10.6.2008 21:38:02   
Tempera
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
Tempera, jaz dam žice v hladilnik, če so čez noč v zmrzovalniku so zjutraj tako mrzle, da me kar boli.


Ja, saj sem mislila hladilnik user posted image user posted image .... Sem zgleda razmišljala o ledeni žlici zjutraj, pa sem avtomatično napisala zmrzovalnik user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?