|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj imeti nalepko "**** v avtu"??
19.3.2009 8:41:36   
Anonimen
 
Sicer sem kot nadebudna mamica tudi jaz takoj kupila tisto magnetno "otrok v avtu" zadevo. Uporabila sem jo natanko enkrat, zdaj pa je bogvedi kje v garaži.

Zakaj jo recimo vi limate na avto?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 8:42:12   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH



Zakaj jo recimo vi limate na avto?


jaz je nisem imela, ker tako ko ti, ne vidim prav nobenega smisla v tem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 8:48:45   
dadica
 Bilo super če bi drugi vozniki, predvsem na parkirišču upoštevali da je otrok v avtu. Kar pomeni da se ne bi sparkirali na 10 cm jaz pa se potem je..m kako otroka spravit v sedež in ga pripet!


lp dadica

Drugače pa so nalepke ker pač so.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 8:58:09   
mojamura
jaz nimam te nalepke v avtu, ker meni, da je nihče zares ne upošteva.

tast in tašča pa si bosta dala delat nalepko, kjer bo slika mojih obeh otrok na njihovem avtu in bo gor napisano:

David in Blaž v avtuuser posted image


pa še čudno sta me gledala, ko sem rekla, da jaz take nalepke ne rabim

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 8:59:47   
ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: dadica

Bilo super če bi drugi vozniki, predvsem na parkirišču upoštevali da je otrok v avtu. Kar pomeni da se ne bi sparkirali na 10 cm jaz pa se potem je..m kako otroka spravit v sedež in ga pripet!


lp dadica

Drugače pa so nalepke ker pač so.



Se strinjam s tem. Sem lih vceraj to razmisljala, ko sem se parkirala ful blizu zraven enega, pol pa pogledam in vidim, da ima zadaj otroski sedez in sem se preparkirala, da sem mu pustila vec placa. Mene pa ponavadi zaparkirajo z obeh strani + zdaj ko imam trebuh se sama ne morem not user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 9:02:08   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

IZVIRNO SPOROČILO: dadica

Bilo super če bi drugi vozniki, predvsem na parkirišču upoštevali da je otrok v avtu. Kar pomeni da se ne bi sparkirali na 10 cm jaz pa se potem je..m kako otroka spravit v sedež in ga pripet!


lp dadica

Drugače pa so nalepke ker pač so.



Se strinjam s tem. Sem lih vceraj to razmisljala, ko sem se parkirala ful blizu zraven enega, pol pa pogledam in vidim, da ima zadaj otroski sedez in sem se preparkirala, da sem mu pustila vec placa. Mene pa ponavadi zaparkirajo z obeh strani + zdaj ko imam trebuh se sama ne morem not user posted image user posted image user posted image





Nikoli ne gledam, kdo ima nalepko, da se bi se zaradi tega preparkiravala, user posted image  tudi sama imam otroka in sem ga stlačila v avto, kakor se je pač dalo. Saj pa to obdobje zelo hitro mine, tako, da če moraš v dveh letih 10 krat "tlačit" otroka v avto ni nobene panike. Saj se včasih tudi sami komaj stlačimo, so what?

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 9:04:03   
moja malenkost
Meni je bilo tako všeč, ko sem videla v Avstriji, da imajo pred trgovinami posebna parkirišča za starše z otroki (vozički) in je tam narisana družinica z vozičkom. Parkirišče je tako široko kot za invalide, da imaš res fajn prostor, da spraviš iz avta otroke in voziček. Super, res. Ne vem zakaj se kaj takega ne spomnijo tudi pri nas.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 9:05:15   
koala
Jaz je nimam, nekako nisem prišla do tega da bi jo nalepila na avto, zdaj se mi pa že zdi brezveze.

Glede parkiranja pa, dokler je slovenska šoferska kultura tako nizka, da se je treba sparkirat kar najbližje vhoda v trgovino, pa četudi je to prostor za invalide, ne pričakujem da bo kdo upošteval da je v avtu sedež in se sekiral kako bom jaz spravla otroka v avto.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 9:06:31   
sanasan
jaz jo imam zadaj...na parkiranje sicer nikoli nisem pomislila, ampak bolj da se mi kaka budala manj nalepi na rit med vožnjo, še posebej na avtocesti...uf, sem optimistuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 9:11:54   
pety78
Jaz pa kar opazim, kdo ima nalepko. Se mi zdi, da sem bolj...hmmm...kako bi se izrazila...recimo tolerantna do takšnih, če recimo cincajo, prepočasi speljejo pri zeleni luči, ...
Pa moj je res nestrpen voznik in se rad komu prilima na rit, če recimo ta "nalašč" pospeši, ko ga moj hoče prehitet ali kaj podobnega. user posted image Pa vedno pizdim, v primeru, da ima nalepko pa še tolk bolj, da naj neha, ker je otrok v avtu.
Tako da men se ta nalepka pa res ne zdi tolk brezvezna.

Na parkingu pa tudi ne parkiram tolk blizu, da drugi ne bi mogli v avto, ali je otroški sedež not, ali ni. Ker tolk neumna pa tudi nisem, da bi mi bilo vseeno, kdo mi bo avto pobutal, ker nenazadnje, nekako se bo moral stlačiti vanj.





_____________________________



(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 9:16:03   
Anonimen
Sam si res optimist... Ena počasnela na prehitevalnem pasu brez nalepke ti isto stimulira žilo nervozo, kot tista z nalepko user posted image

Za parkiranje bi pa res lahko uvedli parkplace za tiste z majhnimi otroci. Prvič sem to videla v Ikei. Cela garažna hiša klasičnih boxov, celo pet parkirnih mest imajo pa rezerviranih za "družinice" user posted image  

(odgovor članu sanasan)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 9:17:11   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Jaz je nimam, nekako nisem prišla do tega da bi jo nalepila na avto, zdaj se mi pa že zdi brezveze.

Glede parkiranja pa, dokler je slovenska šoferska kultura tako nizka, da se je treba sparkirat kar najbližje vhoda v trgovino, pa četudi je to prostor za invalide, ne pričakujem da bo kdo upošteval da je v avtu sedež in se sekiral kako bom jaz spravla otroka v avto.


Sori, ne sodi drugih po sebi. O parkiranju na invalidskih prostorih smo tukaj že parkrat debatirali, tako da....prav nikoli še nisem parkirala na takem mestu in mi tudi na kraj pameti ne pade, da bi. Če pa parkiram normalno v boks, med črte, je pa pač tako pravilno, a ne? Četudi je zraven avto, v katerem je otrok. tudi v mojem je, pa se vedno stlačimo not. Ni panike nobene. Ne vem, kaj je tako posebenega, če je v avtu sedež. Mislim,.....kr neki. Pa četudi imamo sedeže v avtih, saj pa vedno otrok ne vlačimo s sabo, mar ne? Torej?

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 9:22:40   
Anonimen
recimo tolerantna do takšnih, če recimo cincajo, prepočasi speljejo pri zeleni luči, ...
Pa moj je res nestrpen voznik in se rad komu prilima na rit, če recimo ta "nalašč" pospeši, ko ga moj hoče prehitet ali kaj podobnega. user posted image Pa vedno pizdim, v primeru, da ima nalepko pa še tolk bolj, da naj neha, ker je otrok v avtu.


user posted image jst tud vozim otroke v avtu, pa to še ne pomeni da se morm obnašat na cesti kt da me srat tišči....te nalepke so zgleda bolj opravičilo mečkačem al kajuser posted image sej avto ma iste vozne sposobnosti, tud če je otrok v avtu al mogoč ne? al avto zdej počasnej spelje, pa ne gre več kt 60 zato? če si pa smotan in zmučkan voznik, je pa vseen a maš otroka v avtu al ne...vozičat nej grejo raj, namest da si te nalepke gor limajo in pol mislijo da morjo vsi bit tolerantni...ker je pač kao otrok v avtuuser posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 9:30:29   
Lenny
Je nimava. Razen ko gremo na Hrvaško, zatakneva eno za šipo, ker se tam to pač zaheva. Mislim, da posebne koristi kar se tiče prometne varnosti zaradi te nalepke ni.
Še bolj pa mi je mimo limanje otroških slik in imen tipa "Micka in Franček v avtu". Zakaj že user posted image  Ker tudi svoje slike in imena ne lepim na prednjo šipo! Se mi zdi čisto brezveze javno izpostavljati otroka z imenom in sliko.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 9:33:15   
pety78
Koliko vas je že kdaj prepozno speljalo pri zeleni luči? Ziher vam še nihče ni potrobil, ko ste bočno ali rikverc parkirale, ker ste 10 x popravljale, ....user posted image
Verjetno nobena, a ne, ker vse super vozite.
Vsakemu se to lahko kdaj zgodi, pa še ne pomeni, da je mečkač in da ne zna vozit in da naj gre raje vozičkat. In ne posplošujte vsega.
Mater, mi gre to na k.... user posted image

Jaz pač mal drugače razmišljam, ker vem, kako je voziti otroke, ko začne jokati, valda da pogledaš, kaj je narobe. Mu kdaj dudo pobereš, vsaj ko na semaforju stojiš, ali kaj podobnega, ...

Pa ne bi o tem, koliko mamic telefonira med vožnjo, ko vozi otroke. In ne mi govorit, da je 100% osredotočena na vožnjo. En mali kiks pa že ni več za na cesto, a ne?
Sicer tega ne odobravam, pa tudi sama se kdaj že poklicala na hitro, če je bilo nujno, pa se imam vseeno za dobro voznico.
Predvsem pa strpno! Sploh do tistih, ki vozijo otroke.
Malo manj pa do takih kretenov, ki mislijo, da so boga za jajca prjeli in da so sami na cesti, če imajo bolj hudo makino in ko jaz z mojim berlingotom prehitevam tovornjak na cesti s 130/h mi pripiči za rit in žmrka, naj pohitim ali se mu celo umaknem!user posted image
Takmu kretenu bi pa lastoročno go*ec razbila.








_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 9:33:18   
TomTaylor
Zakaj imeti nalepko "**** v avtu"??


Sem sfalila narekovaje, samo tisti **** (sportina) mi je padu v oči...Pa sem hotela že komentirat, da sem jz na 15 let stari Samari imela nalepko "Just do it" od Nike-a...

eh..whatever...

Sem imela tablico "baby on board" zadaj nalimano, pa se mi je odlomila in proč padla nekje na enem parkingu..

Zdaj bi  nalepko "otrok v avtu" nalimala kvečjemu za opravičilo moji  vožnji user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 9:39:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Koliko vas je že kdaj prepozno speljalo pri zeleni luči? Ziher vam še nihče ni potrobil, ko ste bočno ali rikverc parkirale, ker ste 10 x popravljale, ....user posted image
Verjetno nobena, a ne, ker vse super vozite.
Vsakemu se to lahko kdaj zgodi, pa še ne pomeni, da je mečkač in da ne zna vozit in da naj gre raje vozičkat. In ne posplošujte vsega.
Mater, mi gre to na k.... user posted image

Jaz pač mal drugače razmišljam, ker vem, kako je voziti otroke, ko začne jokati, valda da pogledaš, kaj je narobe. Mu kdaj dudo pobereš, vsaj ko na semaforju stojiš, ali kaj podobnega, ...

Pa ne bi o tem, koliko mamic telefonira med vožnjo, ko vozi otroke. In ne mi govorit, da je 100% osredotočena na vožnjo. En mali kiks pa že ni več za na cesto, a ne?
Sicer tega ne odobravam, pa tudi sama se kdaj že poklicala na hitro, če je bilo nujno, pa se imam vseeno za dobro voznico.
Predvsem pa strpno! Sploh do tistih, ki vozijo otroke.
Malo manj pa do takih kretenov, ki mislijo, da so boga za jajca prjeli in da so sami na cesti, če imajo bolj hudo makino in ko jaz z mojim berlingotom prehitevam tovornjak na cesti s 130/h mi pripiči za rit in žmrka, naj pohitim ali se mu celo umaknem!user posted image
Takmu kretenu bi pa lastoročno go*ec razbila.









Pomir se. Sej ni noben govoril o tebi.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 9:40:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor



Sem sfalila narekovaje, samo tisti **** (sportina) mi je padu v oči...Pa sem hotela že komentirat, da sem jz na 15 let stari Samari imela nalepko "Just do it" od Nike-a...




Šopaholik user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 9:41:38   
ZARA
Nimamo naljepke, spljoh.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 9:42:28   
viv_
Jaz jo pa imam... Tako kulsko... Ne vem, meni je to všeč user posted image  Pa ful fajn se mi zdita sedeža na zadnjem sedežu... user posted image

Jah, mal sem čudna!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 9:42:38   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Koliko vas je že kdaj prepozno speljalo pri zeleni luči? Ziher vam še nihče ni potrobil, ko ste bočno ali rikverc parkirale, ker ste 10 x popravljale, ....user posted image
Verjetno nobena, a ne, ker vse super vozite.
Vsakemu se to lahko kdaj zgodi, pa še ne pomeni, da je mečkač in da ne zna vozit in da naj gre raje vozičkat. In ne posplošujte vsega.
Mater, mi gre to na k.... user posted image

Jaz pač mal drugače razmišljam, ker vem, kako je voziti otroke, ko začne jokati, valda da pogledaš, kaj je narobe. Mu kdaj dudo pobereš, vsaj ko na semaforju stojiš, ali kaj podobnega, ...

Pa ne bi o tem, koliko mamic telefonira med vožnjo, ko vozi otroke. In ne mi govorit, da je 100% osredotočena na vožnjo. En mali kiks pa že ni več za na cesto, a ne?
Sicer tega ne odobravam, pa tudi sama se kdaj že poklicala na hitro, če je bilo nujno, pa se imam vseeno za dobro voznico.
Predvsem pa strpno! Sploh do tistih, ki vozijo otroke.
Malo manj pa do takih kretenov, ki mislijo, da so boga za jajca prjeli in da so sami na cesti, če imajo bolj hudo makino in ko jaz z mojim berlingotom prehitevam tovornjak na cesti s 130/h mi pripiči za rit in žmrka, naj pohitim ali se mu celo umaknem!user posted image
Takmu kretenu bi pa lastoročno go*ec razbila.









Pomir se. Sej ni noben govoril o tebi.



Saj tudi sama ne govorim o seb. Sem daleč od slabe voznice. Ampak jaz sprejemam tudi drugačne od mene...

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
19.3.2009 9:46:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 9:46:33   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Nimamo naljepke, spljoh.


Mi smo jo dobil v unem paketku v porodnišnici, pa je mož reku, da je ne bi slučajno nalimala. Tud prav, men je vseeno.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 9:48:25   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija
Globoko v sebi pa vem, da je nihce niti vidi ne. 
Ja, saj to je to. Itak nihče nikogar več ne upošteva danes. BV. 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zakaj imeti nalepko "**** v avtu&quo...
19.3.2009 9:52:55   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija
Globoko v sebi pa vem, da je nihce niti vidi ne. 
Ja, saj to je to. Itak nihče nikogar več ne upošteva danes. BV. 


kaj pa pravzaprav bi moral upoštevati voznik, ki vidi avto pred sabo, da ima nalepko Maša in Matic v avtu? Ne razumem. Res ne. A ne vozimo vedno tako kot je treba? Mislim, jaz ja, pa predvidevam da drugi tudi.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?