|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj ne.
8.2.2008 10:06:43   
nasmejani
 Sem novi na tem forumi,
i neki bi vprašal?
Zakaj se nebi tuki ukinula možnost,
pisanja postov pod anonimni.
Ak neki nočeš napisat iz nekega svojega razloga pol pa tud netreba napisat.
Tuki že postaja dvojna anonimnost nik in možnost anonimni.



_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj ne.
8.2.2008 10:16:14   
taja27
ha ha ... ti smešni mali nasmejani

(odgovor članu nasmejani)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj ne.
8.2.2008 10:44:16   
*alja*
Saj pa zaj je res že sam na tistih forumih možna anonimnost, kjer je res potrebna!

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj ne.
8.2.2008 10:51:04   
Maleal
Zakaj pa bi se ukinla anonimnost?Mislim da je ostala le na forumih,ki si po moje to zaslužijo.Pa zakaj tebe to sploh moti?user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj ne.
8.2.2008 10:57:33   
nasmejani
Mene to sploh nemoti jer zamene ste itko anonimni ko mi niki nepovejo neč.
Zakaj ni tolk korajže da neki pišem in bez kakršnega koli strahu.
Aje res potrebno da sva dvojno anonimni?.
Pa tisti kiri hočejo bit Anonimni naj si nik spremenijo v Anonimni in še doda številko da ji ločiva.


_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj ne.
8.2.2008 11:03:20   
Maleal
Ma v čem ti bo drugače,če boš bral anonimno ali npr.Štefko?Men je to čist vseeno,če bom vedela bom odgovorila tako anonimni kot Štefki in tud podpiram anonimnost na forumih,kjer še obstaja,dokler se ta ne začne izkoriščat in anonimke začnejo žalit in provocirat.Sicer pa je to že 100x premleta tema in do skupnih zaključkov tak ne bomo prišli.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu nasmejani)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj ne.
8.2.2008 11:03:41   
Irena88
Jaz sem tudi za to, da ne bi bilo več te možnosti, ker se strinjam s tabo, da si že z nickom anonimen. Se mi zdi, da anonimnost dostikrat uporabljajo tisti, ki se določenih zadev ne upajo napisati pod nickom, da nebi "pokvarili" svojega ugleda.

(odgovor članu nasmejani)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj ne.
8.2.2008 11:06:12   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: Irena88

Jaz sem tudi za to, da ne bi bilo več te možnosti, ker se strinjam s tabo, da si že z nickom anonimen. Se mi zdi, da anonimnost dostikrat uporabljajo tisti, ki se določenih zadev ne upajo napisati pod nickom, da nebi "pokvarili" svojega ugleda.


In kako bi na zanositvi "pokvarili" svoj ugled?user posted image Ta mi je čist mimo no.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zakaj ne.
8.2.2008 13:22:17   
*alja*
Saj nik resen večini nič ne pove, pove pa tistim desetim ki me poznajo osebno in vejo moj nik. In tistih deset nič ne briga če jas na spolnost objavim da včeraj nisem doživela orgazma (sam primer-izmišljen) in ni potrebe da pol to cela vas ve. Pa ni potrebe tudi da negdo ki še ne želi razkrit da je noseč, to napiše pot anonimno, al pa da nemore zanosit in se ne želi razkrit. Kaj pa praktično tebe briga če piše anonimna al pa frančika?user posted image

Anonimnost je na tistih forumih ki si to zaslužijo. Prav pa je da se je ukinilo tam kjer se je to izkoriščalo.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zakaj ne.
8.2.2008 16:30:05   
nasmejani
Nekak mi se zdi da eni nočejo uvidet da je nik tud anonimen.
Ak 10 ljudi  te pozna osebno pod nikom, verjamem da tud nekateri izvejo tud o nekem anonimnem.
Zakaj me moti anonimnost?
Sam zaradi tega ko bi jemo boljši pregled objavljenih tem ak bi bile potpisane pod nikom.
A je treba bit anonimen ak je neka zanosila?
Ljuba dušo takrat netreba niti pod nikom pisat ampak to javno objavit pod polnim imenom i preimkom.
A ak se gdo sramuje svoje izjave pa piše pod anonimen je bolj pametno da jo i ne objavi.


_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zakaj ne.
8.2.2008 16:35:38   
nasmejani
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

Ma v čem ti bo drugače,če boš bral anonimno ali npr.Štefko?Men je to čist vseeno,če bom vedela bom odgovorila tako anonimni kot Štefki in tud podpiram anonimnost na forumih,kjer še obstaja,dokler se ta ne začne izkoriščat in anonimke začnejo žalit in provocirat.Sicer pa je to že 100x premleta tema in do skupnih zaključkov tak ne bomo prišli.user posted image

Citiram tale post sam zarad stavka 100x.
Pa ni že žalostno o nečem že 100x premlevat pa ne najdet rešitve al premislit kirima je potrebno to dvojno zaklepanje.
Bod korajžna in mi povej neki v oči ne se skrivat za dvojno ključavnico.
Tuki se bolj gre za tiste ko sploh nebi trebal bit anonimni ampak sam iskoriščajo to možnost anonimen.


_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zakaj ne.
8.2.2008 16:48:51   
Anonimen
Je razlika med nickom in anonimnim.
Pod nickom ti izsledijo vse tvoje objave, pod anonimnim pa ne. Lep primer je nick, ki na eni temi piše, da kupuje  elitno stanovanje, na drugi pa, da nima denarja za avtobus.
P.S. To je le primer, da se ne bo katera spet začela prepirat.

(odgovor članu nasmejani)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zakaj ne.
8.2.2008 16:57:58   
Anonimen
nasmejani, nč bat, tud če bi pod anonimni pisal, te je komot pogruntat. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zakaj ne.
8.2.2008 17:08:56   
nasmejani
 Ljudska radovednost vse pogrunta.
Nasmejani nikoli nikjer nepiše pod anonimnim.
Sem svoboden in se svobodno izražam.
Moj namen da pridem na forum da bi kirga žalil in se skrival pod anonimen bi blo žalostno.
Poiskal bi takoj zdravljenje.
Pa ne narobe da me kir zastopi nemislim da anonimni tuki žalijo.
Ko sem že napisal da sem novi i nevem velik o tem forumi.
Pa tud o članima foruma nevem neč in vsi ste mi enaki.


_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zakaj ne.
8.2.2008 17:23:52   
Anonimen
Ni problem, da ti ne žališ. Žal se anonimnost izkorišča tudi za te namene. Hvala bogu so zdaj začeli razkrivat tiste, ki delajo zdrahe pod anonimnostjo.

(odgovor članu nasmejani)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zakaj ne.
8.2.2008 17:30:59   
nasmejani
 Enostavna rešitev je pol ukinut možnost pisanja pod anonimen.
Se pravi da pol nebo žalenja in  pisanja neprimernega.
Kir je pošten in zdobrim namenom tuki bo pisal pod nikom.



_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zakaj ne.
9.2.2008 8:41:04   
sneguljčica
Veliko ljudi tukaj v resnici sploh ni anonimnih. V avatarjih imajo slike svojih otrok, dnevno čvekajo s starši enako starih otrok, se srečujejo tudi v resničnem življenju, kjer imajo ime in priimek, ne več samo nick...
In če tak potrebuje nasvet ali tolažbo, ker ga je npr. prevaral partner, verjamem, da ne želi, da bi ostali vedeli kdo je. Pa čeprav ga ni sram tega, kar je napisal, čeprav ne žali nikogar... Pa še ena situacija je - ko kdo sprašuje po nekem nasvetu, pa ima nekdo življenjsko izkušnjo, ki pa je ne želi izpostaviti kot del sebe - npr. v zvezi s spolnim nadlegovanjem ali pa npr. kakšno drugačno tehniko seksa - pa res ni treba, da vsi v vasi vejo, da njo najbolj rajca, ko jo mož fajn užge po tazadnji ali vklene v lisice....

Pri zanositvi pa je tako... veliko ljudi se tukaj druži, ker jim je skupno, da ne morejo zanositi. Vsak mesec upajo skupaj in se tolažijo vsakič, ko ne uspe in so vesele za vsako, ki ji uspe, ker tako napolni z upanjem ostale. Take ljudi, ki bi te tako podpirali, včasih težko najdeš v lastni družini in okolici. Zato boš ob veseli novici tudi prej poročal prijateljicam s foruma, kot sosedu, včasih tudi družini.
Ko sem prišla sem, sem brala zgodbo o ženski, ki se je poslavljala z RR, ker so se ljudje, ki so vedeli kdo je vtikali v njeno življenje - ko je zanosila, so klicali njene domov, če je to res, oni pa še niso vedeli nič, ko je splavila, so klicali domov, če je to res... Predstavljaj si, kako je to doživljala njena družina...

A ti je zdaj kaj bolj jasno, zakaj je nekje anonimnost potrebna?
Seveda pa tebi ni treba uporabljati te možnosti...

(odgovor članu nasmejani)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zakaj ne.
9.2.2008 14:34:17   
nasmejani
Sneguljčica jaz nevem dali ti maš pregled foruma in dali ugotoviš da samo otpiranje tem kire nimajo nobene zveze z anonimnostjo, ji odpre anonimni.
Mogoče da gdo fajn nezastopi mojo pisavo ali vse eno bo zastopil da anonimni hočejo bit sam tisti kire je strah neki v friz povedat.Nevem odkod anonimnim tolk zaupanja v "prijatelje" tega foruma.
I da si nekaj olakšajo mi neki povejo pod nikom anonimni.
Pa res mi je velik povedal in zaupal.


_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?