|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
30.6.2008 17:12:57   
SanjaS
Morda je malo čudno, a dejstvo je da so v Franciji čudovite lokacije in prav žalostno je da vsi več ali manj rijemo na Hrvaško kjer se v primerjavi s francoskim turizmom lahko kar skrijejo. Mi smo šli že 2x in zelo me čudi da smo prava eksotika v tistih krajih, kljub EU.  Kampi so čisti, primerni tudi za zelo majhne dojenčke ( ko smo šli prvič je bila tam francoska družina z 18 mesečnikom + 5 tedenskim dojenčkom! In niso imeli nikakršnih težav..) Zabave in raznolikosti je dovolj, nategancije denarnic v bistvu ni, čeprav zlahka zapadeš zaradi hudo raznolike ponudbe v hude preizkušnje..

Plaže redno (vsak dan!) čistijo in kljub polni plaži ni nikakršnih težav, če iščeš kotiček zase. Vsak kamp ima igrišče za otroke in primerno število vzdrževanih stranišč, prh in pralnic.
Tako. Pa sem se izkašljala. Res ne vem zakaj vsi rijejo na Hrvaško...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
30.6.2008 17:16:20   
Anonimen
Kje tocno ste pa kampirali?

(odgovor članu SanjaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
30.6.2008 17:43:43   
SanjaS
Na Marseillan Plage v za francoske razmere žnj kampu- Le Camp Municipal de Marseillan- bi rekla da gre za nekakšen občinski kamp ( prevod po moje), z dvema zvezdicama... Na tem območju je cca 40 kampov in vsi so bili boljši od našega, pa že naš ni bil slab
..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
30.6.2008 17:44:42   
Anonimen
Na Marseillan Plage


Kje je to, blizu Marseille-a?

Sem ze nasla. Morja ne mores primerjati s kaksnim hrvaskim otokom.


< Sporočilo je popravil Mič II -- 30.6.2008 17:51:09 >

(odgovor članu SanjaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
30.6.2008 18:14:24   
Anonimen
Drugace pa je Francija bogata s kampi. V nacrtu imam Korziko in visoko Provanso (ali kako se ze prevede?). Tam sem se vozila z avtom in so se mi kampi ob jezerih zdeli precudoviti :). Tako da enkrat grem tja tudi s sotorom. Se najmanj primerna se mi zdi za kampiranje morska obala.

(odgovor članu SanjaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
30.6.2008 18:17:23   
nejcko
francija je že ok in verjetno bi šel marsikdo tja kampirat, ampak cene so pa tam ubitačne in to kar dosti folka odvrne. je potem že bolje najti kakšen kamp v italiji, kjer so cene še kolikor toliko normalne, ali pa se zapeljati do španije, grčije itd.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
30.6.2008 18:26:24   
Anonimen
francija je že ok in verjetno bi šel marsikdo tja kampirat, ampak cene so pa tam ubitačne in to kar dosti folka odvrne.


37€ v visoki sezoni, avto, sotor, dve odrasli osebi, elektrika, voda. Otroci do 13 let brez doplacila. Ta je bil prvi, na katerega sem kliknila. Je to veliko ali ne?

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
30.6.2008 18:30:15   
nejcko
nisem mislila na cene samega kampiranja, ker teh ne poznam niti pri nas niti na hrvaškem, ker pač ne kampiram. mislila sem predvsem na cene na splošno, hrana, pijača ... zdaj edino, če vse to trogaš s sabo v francijo, potem pa verjetno ni tako drago.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
30.6.2008 18:33:08   
Anonimen
mislila sem predvsem na cene na splošno, hrana, pijača ...


Aha.
Restavracije so precej drazje kot pri nas in tudi drazje od tistih na morju.

Za trgovine pa ne bi rekla, mogoce nekaj, ne pa toliko, da bi bila to glavna postavka v budgetu. No, mogoce so se tudi casi kaj spremenili.

Nasla sem se en lusen kamp, tukaj mi je celo morje vsec...user posted image : http://www.clubcolombier.com/gb/plages.php

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
30.6.2008 19:15:18   
gala
Midva sva že pred prihodom najine male Miške hodila na dopust v Francijo kampirat. Prvič smo šli z malo, ko je imela 13 mesecev, pa se je odlično obneslo. Cene v trgovinah so popolnoma primerljive z našimi, kampi so večinoma celo cenejši in moram reči da bolje opremljeni in čisti. Res pa je, da je hrana in pijača v gostilnah in barih draga. Ampak mi tudi pri nas ne jemo veliko zunaj. Plaža je pač takšna, kakršno si vzameš - okoli Casissa enkratna, Hrvaška se mirno lahko skrije, ni pa za otroke. Imaš pa tudi peščene, mivkaste... Odlično je tudi kopanje v jezerih ali rekah. Tako da jaz ne zamenjam dopusta v Franciji za noben dopust pri naših sosedih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
30.6.2008 19:22:57   
Anonimen
kampi so večinoma celo cenejši in moram reči da bolje opremljeni in čisti.


Malo sem preklikala internet, www.campingfrance.com.

Kampi izgledajo urejeni, vsi so v senci, dobro opremljeni, nekateri celo z animacijami za otroke. Edino, kar me je zmotilo je bilo dejstvo, da so vecinoma locirani stran od morja in je potrebno do plaze kar precej hoditi (in enako nazaj user posted image ). Super mi izgledajo tudi mobilne hisice, ki jih ponuja prakticno vsak (preklikani user posted image ) kamp.

(odgovor članu gala)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
30.6.2008 20:05:00   
al1*
Mi gremo letos kampirat v Francijo - Provanso in na Azurno. Kolikor smo gledali kampe, je cena med 30 in 40 € na dan - za štiričlansko družino. Kuhali bomo po večini sami, kakšenkrat bomo pa jedli tudi kje zunaj.
Imamo vodič po francoskih kampih, ampak kot sem gledala, so kampi res na vsakem koraku.


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
30.6.2008 20:39:24   
Ro-La
mi smo kampirali v franciji maja, cene kampa in hrane v trgovini takšne kot tukaj, v restavracije in kafiče nismo hodili (tam je dražje...bela kava od 4€ gor), kampi urejeni in čisti, mobilne hišice pribl. 100€ dražje kot parcela za šotor...mi smo se meli fajn, ziher se še vrnemo.

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
30.6.2008 20:42:05   
Ro-La
aja še to...cene: velika nutela 3,70€, mleko 0,55€, kruh (francoz) pod 1€...

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
30.6.2008 20:42:09   
Lianna
V Franciji so cene v trgovinah enake kot pri nas. Imaš tudi tam en kup ogromnih trgovin, kot je npr. E Leclerc in so cene enake oz. kakšna stvar še cenejša.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
30.6.2008 20:48:38   
Anonimen
V Franciji so cene v trgovinah enake kot pri nas.


Potem se casi niso spremenili :).

Samo kampi so res prva liga. Cisto sem noter padla user posted image .

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
30.6.2008 22:21:48   
ZmajTolovaj
Za celino ne vem, ampak Korziko lahko samo pohvalim. 

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
30.6.2008 22:24:04   
Anonimen
Za celino ne vem, ampak Korziko lahko samo pohvalim. 


Celina na slikah zgleda super.
Za Korziko sem tudi jaz slisala same pohvale od tistih, ki so tam kampirali. Veliko stevilo kampov, prakticno na vsakem koraku in poceni...

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
30.6.2008 22:33:02   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

V Franciji so cene v trgovinah enake kot pri nas. Imaš tudi tam en kup ogromnih trgovin, kot je npr. E Leclerc in so cene enake oz. kakšna stvar še cenejša.


aja, no potem pa sploh fino. no, jaz v franciji res nisem nikoli kupovala kruha, mleka in paštet, tako da teh cen res ne poznamuser posted image , vse ostalo pa se mi je zdelo veliko dražje kot pri nas.

Za Korziko sem pa tudi jaz slišala same pohvale, sploh za kampe.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
30.6.2008 22:42:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

aja, no potem pa sploh fino. no, jaz v franciji res nisem nikoli kupovala kruha, mleka in paštet, tako da teh cen res ne poznamuser posted image ,


Saj vemo, da si si privoscila finejse delicije user posted image .

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
30.6.2008 23:28:41   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

aja, no potem pa sploh fino. no, jaz v franciji res nisem nikoli kupovala kruha, mleka in paštet, tako da teh cen res ne poznamuser posted image ,


Saj vemo, da si si privoscila finejse delicije user posted image .


ja, sploh  kofe na autobanu je ful nobel zadevauser posted image  -ceno ima že tako, k da bi ga spila v samem palace hotelu s 7 zvezdicamiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
1.7.2008 11:41:41   
muki1
Odgovor na zastavljeno vprašanje je, da zato, ker je dosti bliže.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
24.7.2008 20:29:20   
leda
me je tema takoj pritegnila...

mi smo lani en mesec kolesarili po franciji z dveletnim otrokom in spali po kampih. po dolini loare do morja in nazaj. in sploh tistim z otroci: toplo priporocam. mi smo za najdražji kemp (sicer brez elektrike in vode na parceli) dali 17 evrov za vse tri (no, tamala je bla zastonj). ta je mel en hud bazen in en kup toboganov...in bil ob morju.

sicer pa kempi praktično v vsaki vasi, vsi po parcelnem sistemu, vsi z otroškimi igrišči (nikjer enega polomljenega igrala ali smeti), večina z otroškimi kopalnicami.
in v večini pride boulanger, torej pek, zjutraj s svežim kruhom in rogljički...

ostale cene pa, hja, po moje bi se mi letos pa sploh ne bi zdelo nič več drago.

gre pa seveda za drug koncept morja. sploh ne prodajajo plastičnih lopatk za otroke v "normalnih" dimenzijah:) mi smo gradili peščene gradove, pa tekali po atlantiku...

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
25.7.2008 9:25:29   
.Anonimna.
Za celino ne vem, lahko pa povem, da je Korzika fantastična.
Mi smo bili PRED 1.7. - takrat se namreč cene dvignejo za 30-40% user posted image

Kamp: avto, šotor, 2 osebi+otrok, elektrika je bilo 28€ na dan. In to pred 1.7.

SanjaS, ki si začela tole temo, bi samo komentirala to, da za večino slovenskih družin priti DO Francoske obale ni tako preprosto, kot do Hrvaške.
Mi smo v 14 dneh naredili 2800 km, če računaš, da je nafta v Franciji nekje povprečno 1,54€/liter user posted image
Pridet do Krka / Cresa / Paga je veliko veliko ceneje, kot priti do Korzike (v low sezoni je trajekt 120€, če jo kupiš tri mesece prej in naletiš na jackpota, drugače je še 1x več), cestnina po Italiji do Livorna je 20€ pa še 560 km je do tja user posted image
Je veliko bližje in ceneje priti do Paga, a ne?

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zakaj ne greste kampirat v Francijo?
25.7.2008 13:26:14   
viv_
TI povem, zakaj (skoraj) vsi kampirajo na Hrvaškem - ker se bojijo neznanega.

Hrvaška je taka "varna" varianta. Imaš Mercator. Poznaš jezik. In to je to!

Mi smo kampirali po celi Evropi, letos gremo šele tretjič kampirat na Hrvaško.

To da je najbližje je lari-fari. Lani, za Sardinijo smo se vozili 5 ur, naprej pa ladja, kar je zelo ugodno. Letos gremo na Hrvaško,  pa se bomo več vozili. Tudi ko smo šli v Grčijo, na Sicilijo, smo kombinirali tako, da je bilo vožnje z avtom minimalno.

Najbolj mimo so mi pa komentarji:
- Italijani mi grejo na živce... (Ja? Zakaj že?)
- Hrvaška ima najlepše morje... (Poleg tega si videl-a že...)
- Hrvaška je najcenejša (Smo računali, da nas bo letos 14 dni Dalmacije prišlo več, kot nas je lani 14 dni Sardinije, v Grčiji so bili kampi 50% cenejši kot na Hrvaškem)
...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu .Anonimna.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?