|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 16:14:27   
muška
Zakaj se nekatere teme prestavijo, druge pa ne?  Imajo VIP-ovke prednost pred nami navadnimi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 16:52:27   
Primoza
Malo konkretneje?

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 16:54:58   
Kerensa*
Če smo že pri tem, pa še eno vprašanje... v dobrih, starih časih je bil-a modreator-ka dolžn-a ob brisanju, popravljanju ali prestavljanu posta ali teme avtorja-ico o tem obvestiti na e-mail (s kratkim sporočilom, za katerega ni bil potreben poseben trud, saj je bila ta funkcija avtomatska ob samem dejanju), danes pa je to izjemna redkost. Od vseh moderatork-jev sta (vsaj pri meni) to naredila samo dva.

A to samo pri meni nihče več ne naredi al' tega na splošno ne delate več? In zakaj?

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 17:08:00   
Ribica **
Obvestilo je potrebno samo ob brisanju, prise v pravilih. A naj za vsako piko, ki jo popravimo, obvescamo, al kaj?

Sploh pa tistim, ki imajo skrit e-mail oz. ne dovoljujejo kontakta prek maila, lahko posljemo v luft.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 17:10:09   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR
A naj za vsako piko, ki jo popravimo, obvescamo, al kaj?

Nikjer ni bilo rečeno, da za vsako piko. user posted image  Poleg tega pa še nisem zasledila moderatorja, ki bi se ukvarjal z ločili. Še kakšne bolj pomembne stvari so spregledane (če smo ravno pri doslednosti).

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 17:10:17   
Anonimen
user posted image user posted image

(odgovor članu Ribica **)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 17:17:30   
marjetica23

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image user posted image

se podpišemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 17:44:58   
muška
Konkretno, zakaj je bila moja tema prestavljena na otroško opremo al kam že user posted image  , če nima niti malo veze s tem forumom.? A najmanj 3 koliko sem jih videla tam na čveku, ki prav tako ne sodijo tja, pa kraljujejo tam že nekaj dni?  

In če se že gremo "doslednost" zakaj te teme niso premaknjene, ki tudi "ne sodijo" na čvek, tako kot kao moja ni?

http://www.ringaraja.net/forum/Peugeot_807/m_3476340/tm.htm
http://www.ringaraja.net/forum/Ena_jagodna_vodka_za_vas_%3A%2DD/m_3478518/tm.htm
http://www.ringaraja.net/forum/pla%C4%8Da%2Fbolni%C5%A1ka/m_3488686/tm.htm
http://www.ringaraja.net/forum/s%25p%25/m_3488992/tm.htm
http://www.ringaraja.net/forum/kam_danes%25%25%25/m_3484194/tm.htm


< Sporočilo je popravil muška -- 8.12.2008 17:49:32 >

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 18:02:25   
muška
http://www.ringaraja.net/forum/joj_groza/m_3485497/tm.htm

še eno sem našla. Pa niti niso samo 3 a ne? user posted image

Sem tečna, pa tudi besna, ker to res ni fer!   Bodite dosledni, če pa vam do tega ni, pa opustite delo moderatorja.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 18:27:52   
Shorty_
Prestavila sem tvojo temo ker sprašuješ za darila za otroke od 5-12 let in dam lahko dobiš veliko idej in odgovorov.

Obvešča pa se obvezno če temo pobrišemo, ker če jo prestavimo ostane en dan sled vidna kam smo prestavili temo.

Lp Shorty

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 18:31:50   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: muška

http://www.ringaraja.net/forum/joj_groza/m_3485497/tm.htm

še eno sem našla. Pa niti niso samo 3 a ne? user posted image

Sem tečna, pa tudi besna, ker to res ni fer!   Bodite dosledni, če pa vam do tega ni, pa opustite delo moderatorja.


dotična tema spada na čvekanje v tri dni.

Dve iz prešnjega posta pa sem prestavila hvala za opozorilo


LP Shorty

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 18:32:48   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

IZVIRNO SPOROČILO: muška

http://www.ringaraja.net/forum/joj_groza/m_3485497/tm.htm

še eno sem našla. Pa niti niso samo 3 a ne? user posted image

Sem tečna, pa tudi besna, ker to res ni fer!   Bodite dosledni, če pa vam do tega ni, pa opustite delo moderatorja.


dotična tema spada na čvekanje v tri dni.

Dve iz prešnjega posta pa sem prestavila hvala za opozorilo


LP Shorty



Sori, ampak dotična tema ne spada nkamor user posted image Ali pa morda na čvekanje v tri dni na kakšen pasjem forumu.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 18:34:22   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: shorty

IZVIRNO SPOROČILO: muška

http://www.ringaraja.net/forum/joj_groza/m_3485497/tm.htm

še eno sem našla. Pa niti niso samo 3 a ne? user posted image

Sem tečna, pa tudi besna, ker to res ni fer!   Bodite dosledni, če pa vam do tega ni, pa opustite delo moderatorja.


dotična tema spada na čvekanje v tri dni.

Dve iz prešnjega posta pa sem prestavila hvala za opozorilo


LP Shorty



Sori, ampak dotična tema ne spada nkamor user posted image Ali pa morda na čvekanje v tri dni na kakšen pasjem forumu.



Ja in zato ostane na čvekanju v tri dni. <in tudi Kerensina tema Jagodna vodka je samo za na čvek.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 18:35:49   
Kerensa*
Jaz se nič ne pritožujem čez vodko user posted image . Hudič je bil samo, ker sem jo mešala z Jackom. Nikar me ne prestavljajte na Zdravje (alkohol ni zdrav), na Gospodinjstvo (ker sem pila iz kozarca) ali na Odnose (alkohol v družini). user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 18:38:12   
muška
A moja tema pa spada k OTROŠKI OPREMI? Kaj pa imajo ideje za darila veze z OPREMO?

In samo nekaj še, če se že gremo neko doslednost, ti linki, ki sem jih napopala so samo na prvi strani!


In tisto o pasjih prdcih da ne spada k živalim /pasji lkjubljenčki , ampak med čvek? user posted image

Moredirate tako kot se vam sprdne! Sory, zamera gor ali dol, ampak tako je!

A potem tema o vodki ni za na forum kuhajmo skupaj? ja zakaj pa ne, če pa je govora o hrani/pijači?

< Sporočilo je popravil muška -- 8.12.2008 18:39:09 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 18:48:05   
bumerang
Muška ima prav!
Teme se prestavljajo kakor veter piha in kakor se komu zdi. In če ljudje temo dajo na čvek, je verjetno kakšen razlog - ker je frekvenca obiska na tem forumu najvišja in ker je najbolj verjetno, da bo tam dobila največ odgovorov. Forum otroška oprema al kaj je že ljudje pogledajo enkrat tedensko, forum igre, izštevanke ipd. pa mogoče na dva tedna.
Zato bi bil skrajen čas, da se objavljene teme ne prestavlja takoj, torej takrat, ko je aktualna in ko pisec išče pomoč in upa na čimveč ogledov, ampak enkrat, ko tema ni več aktualna in pade na drugo stran. Kar se itak zgodi v dveh, maksimalno treh dnevih.

A bi bilo tako težko, da bi tematski forumi postali arhiv tematik, čvek pa tisto, kamor objavljamo to kar nas zanima v danem trenutku?

Tista tema o pasjem prdcu pa je res višek!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 20:00:59   
Jerneja_
Kako že pravijo lepa beseda lepo mesto najde. user posted image

Če želite, da vaša tema ostane na forumu, kjer je več obiska in ogleda, le pišite in bomo temo prestavili nazaj.


(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 20:02:44   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Kako že pravijo lepa beseda lepo mesto najde. user posted image

Če želite, da vaša tema ostane na forumu, kjer je več obiska in ogleda, le pišite in bomo temo prestavili nazaj.




user posted image zakaj pa imamo potem zilijon forumov in podforumov?

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 20:04:21   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
zakaj pa imamo potem zilijon forumov in podforumov?

Da je vse popredalčkano. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 20:15:26   
Jerneja_
Če želite, da je tema nekaj časa na Čvekanju sporočite. Vam pomagamo in jo pustimo teden dni tam, potem pa gre na pravi podforum, forum, v predalček.
Če pa je tema res zgrešena pa gre po vseh pravilih na pravi podforum, forum, predalček.


Sporočam vam samo, da se da vse urediti, če se oglasite in napišete kaj želite. Ne debatiramo o tem zakaj imamo ziljon podforumov. OK? user posted image


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 20:21:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Če želite, da je tema nekaj časa na Čvekanju sporočite. Vam pomagamo in jo pustimo teden dni tam, potem pa gre na pravi podforum, forum, v predalček.
Če pa je tema res zgrešena pa gre po vseh pravilih na pravi podforum, forum, predalček.


Sporočam vam samo, da se da vse urediti, če se oglasite in napišete kaj želite. Ne debatiramo o tem zakaj imamo ziljon podforumov. OK? user posted image




Sicer ne razumem vsebine tega celotnega posta, ampak O.K.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
8.12.2008 21:43:41   
muška
Potem pa lepo prosim, da mojo temo prestavite nazaj.

In za v bodoče, je potrebno najprej zaprosit , ali lahko prosto pišem kamor bom sama želela, ker slučajno  obiskujem samo določene forume (ker na drugih nimam kaj iskat) ?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
9.12.2008 13:04:26   
muška
Ja, spet jaz in spet gnjavim!

Torej najprej me zanima, zakaj je zdaj moja tema tako na čveku kot na opremi zaklenjena.  In druga stvar, bom dobila odgovor na vprašanje en post više?

Hvala

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
9.12.2008 13:33:43   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Potem pa lepo prosim, da mojo temo prestavite nazaj.

In za v bodoče, je potrebno najprej zaprosit , ali lahko prosto pišem kamor bom sama želela, ker slučajno  obiskujem samo določene forume (ker na drugih nimam kaj iskat) ?


Ko objaviš temo ki ne spada ne čvekanje v tri dni napiši, da če se jo lahko pusti nekaj časa  na čveku in bomo željo upoštevali.

Tema na otroški opremi je zaklenjena ker je prestavljena nazaj na čvekanje v tri dni, na čvekanju pa tema ni zaklenjenauser posted image vsaj jaz jo vidim normalno na drugi strani.

upam da sem pojasnila vse nejasnosti,

LP Shorty

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zakaj pri prestavljanju tem niste dosledni?
9.12.2008 14:21:51   
muška
Jaz jo vidim zaklenjeno na obeh forumih  user posted image  


(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?