|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj ste tu vse anonimne?!
28.2.2006 22:50:06   
HuAnita
user posted image user posted image user posted image
precej dolgočasen forum, sama anonimne ste!
Pa kaj potem, če sosedovo Jožico zanima, če nam je lepše ime Klotilda ali Zaharija? Se je zato treba skrivati?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj ste tu vse anonimne?!
28.2.2006 23:49:53   
lelaval
Jaz nisem anonimna. Kar napišem o kom, bi mu kasneje tudi v obraz povedala isto.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj ste tu vse anonimne?!
1.3.2006 7:35:55   
srki
Jaz sem bila anonimna samo enkrat, pa še to je bila takrat tama "klepet anonimk". Mi gre pa res na jetra, ko so nekatere anonimne za vprašanje kot je "uvajanje goste hrane-kaj naj mu dam za jest...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj ste tu vse anonimne?!
1.3.2006 8:41:09   
Anonimen
Po moje pa sploh ne upa več nobena javno vprašat ničesar o imenih, ker so se večkrat ene anonimke potem vsajale, kako je brez veze o imenih karkoli spraševat ali pa koliko je tega pa take fore.
Ali pa nočejo, da se ve, kako bodo dale otročku ime. To pa je tudi možno, ja.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj ste tu vse anonimne?!
1.3.2006 8:52:31   
ElaM
Ja, jest sem se tud spraševala, zakaj za vraga moraš bit anonimen, ko sprašuješ po mnenjih okrog imen?user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj ste tu vse anonimne?!
1.3.2006 8:55:10   
Barbs
Huanita,

men je Zaharija lepše.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Izpeljanke, ljubkovalnice in pomanjševalnice : Zahica, Hari, Rija, Zaja,

Ko te mali hudiček razjezi pa : Harija  in  Zahauser posted image  

user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj ste tu vse anonimne?!
1.3.2006 13:03:25   
puncica
Pa zakaj vas pa to moti če en sprašuje če je bol všeč Anžej ali Žiga in to anonimno, pa naj, če ji tako paše, mogoče ima pa kakšne sorodnike tu gor, pa noče da izvejo katero ime ji je všeč. Mah ne vem no, mene osebno nič ne moti če sprašuje za ime nekdo ki je anonimen ali nekdo ki ga poznam. 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj ste tu vse anonimne?!
2.3.2006 16:49:11   
x_srečka_x
jst tud še nism bla nikol anonimna niti ne vem kako se to nardi user posted image  pa tud mene moti če je nekdo anonimen user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zakaj ste tu vse anonimne?!
2.3.2006 20:18:37   
3new!yes!!
ah jaz lahko brez anonimnosti povem, da se mi zdi razpravljanje o imenih butasto. vsak se mora sam odlociti, ker so to VASI OTROCI!!

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zakaj ste tu vse anonimne?!
3.3.2006 17:57:51   
Anonimen
Jaz nisem bilauser posted image

Sem se pa to tudi jaz že spraševala - le zakoj so vse anonimne

(odgovor članu 3new!yes!!)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zakaj ste tu vse anonimne?!
6.3.2006 14:50:43   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

user posted image user posted image user posted image
precej dolgočasen forum, sama anonimne ste!
Pa kaj potem, če sosedovo Jožico zanima, če nam je lepše ime Klotilda ali Zaharija? Se je zato treba skrivati?user posted image


Zaharija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zakaj ste tu vse anonimne?!
6.3.2006 20:30:06   
Anonimen
bedne ste s tem sprasevanjem

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zakaj ste tu vse anonimne?!
7.3.2006 21:45:14   
Pupica
No...verjetno za to, ker ne želijo vnaprej povedati da vedo katerega spola bo user posted image .
vsaj jaz bom za to aninomna, ko bova z možičkom vrgla karte na mizo in bo v igri le še 5 imenuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?