|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 10:09:35   
ZARA
No, zanimajo me vzroki. Naveličanost, dolgčas, ...ipd
Al kaj vas je privedlo do tega?
lpZ


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 10:11:58   
total
Zaenkrat če nič in upam ,da tako tudi ostane...

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 10:11:59   
Anonimen
Pomanjaknje pozornosti, adrenalin, nekaj novega, ali pa kar tako.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 10:15:58   
Zahi
varanje je ponavadi izraz negotovosti v obstoječi zvezi.. če pride do tega, je zveza nepomembna.. saj jo v trenutku varanja pozabite.. če jo pa lahko tako neosebno pozabite.. vam pa ne pomeni dovolj, da bi bila vredna truda in vašega časa.. torej.. če želite varat.. varajte.. saj ste v trenutku varanja že samski user posted image torej ne varate user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 10:16:36   
Anonimen
Kot sem že napislala pri temi Spogledovanje:

V večletni vezi, se tiste razburljive stvari prelevijo v prijateljstvo in trdno ljubezen. Lepo, toda marsikdo sčasoma začne močno hrepeneti po tistih začetnih čustvih, saj jih ob svojem partnerju ne doživlja več. Ob dotiku, ne vstrepetaš več, pogled je del vsakdana, ko pride domov, mu ne skočiš več v objem, ga divje poljubiš...saj me razumete, tega preprosto ni več. Ne povsod, je pa pri večini žal tako."

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 10:19:16   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kot sem že napislala pri temi Spogledovanje:

V večletni vezi, se tiste razburljive stvari prelevijo v prijateljstvo in trdno ljubezen.


če se zaljubljenost prelevi v ljubezen, potem ni varanja. Če se pa ne, so pa rezultati drugačni.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 10:23:15   
žužu
varanje bi opredelila kot beg pred odgovornostjo, beg pred problemi, strah, trma. mogoče prezgodaj družina in potem razočaranje.
ko pa enkrat res odrasteš, pa mislim, da vidiš varanje na tak način, kakor da bi lizal sladoled čez šipo. dokler ga ne poskusiš, misliš, da je enkraten, ko pa ga enkrat imaš, vidiš, da pa le ni tako slasten.
ne vem, meni ni do tega. in mi najbrž nikoli ne bo. nimam časa.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 10:25:12   
tinčica
ker sem ga imela po 8 letih povhn k...., k me je skoz tišču not pa nisem smela nikamor pa skoz kam grem pa v družbi se nisem smela grdo obnašat itd...

potem mi je pa zavrel in me je en sodelavec čist zmešal pol se je pa začel IN NIKOLI MI NI BILO ŽAL ZATO. dobila sem na samozavesti in ga odpikala in živela kar noro in se malo zlavfala.

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 10:26:19   
Anonimen
mogoče prezgodaj družina in potem razočaranje.


Pa saj jaz sem varala že kot najstnica, brez otrok, brez družine. Iz razlogov, ki sem jih že navedla.

(odgovor članu žužu)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 10:31:38   
žužu
al bina, tist pa ni varanje. so pa samo najstniška leta, ki zahtevajo adrenalin.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 10:38:54   
soncece24
Prevarala sem 2 fanta:
1. najstnica - pri 16 sem si nakopala na glavo resnega fanta, s katerim sem bila 2 leti - prevarala sem ga 4x user posted image user posted image user posted image žal mi pa ni, sem bila pač še "mlečna"
2. sem prevarala fanta pred mojim sedanjim user posted image , in sicer z njim - je pa bila zveza že bolj pri kraju, nikoli ni imel časa za mene, prijatelji so bili bolj pomembni od mene... sem pa zvezo takoj končala, ker se mi zdi sedenje na dveh stolčkih hinavsko. Nisem pa mu povedala, da imam drugega (pa če je to hinavsko al pa ne), ker kar ne veš ne boli in ga nisem hotela prizadet.

Obakrat sem bila mlada, nora, pijana user posted image user posted image user posted image user posted image ni mi pa žal. Če ne bi varala, ne bi danes imela svojega user posted image ob sebi - oz. najhujši scenarij bi bil, da bi bila skupaj še vedno s taprvim, s katerim sva šla narazen ravno zato, ker je zvedel.

Sicer so pa to vse mladostniške norije, varanje, ko imaš že družino oz. ko z nekom živiš/si poročen je pa itak druga pesem.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
24.10.2006 11:08:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 11:11:53   
triša
Jaz mojga mucija še nisem prevarala,čeprav nikoli ne reci nikoli.
Sem pa prevarala že kakšnega mojega bivšega, ne vem zakaj... verjetno iščes nekaj kar pogrešaš pri partnerju... mogoče samo malce adrenalinčka, ali pa občutka da si še vedno greha vredna ženska.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 11:55:13   
iva01
Jaz nisem še nikoli nobenega prevarala, ker če sem kdaj spoznala kerga s katerim bi bila rajš, sem fanta skenslala mu povedala da si ga ne želim več in bila z drugim- to sem naredila enkrat ker se mi je smotano zdelo bit z nekom če pa ga nimam rada in si ga ne želim več. Da sem to naredila mi ni žal,sva še sedaj skupajuser posted image user posted image user posted image user posted image
Sem pa že stokrat rekla da nedam roke v ogen za nobenega moškega  in zase tudi ne- vsi smo pod kožo krvavi!!!!(Nikoli neveš kaj se ti lahk v prihodnosti zgodi in kdo ti prekriža poti)

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 14:01:56   
tanikaa
Če pa se je Kalbotu tak težko upretiuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 14:05:00   
tanikaa
Zdaj pa resno. Jaz do zdaj nisem nikoli prevarala niti enega partnerja. Niti v najstniških letih ne. Ker enostavno sem raje prej končala vezo. Nisem prevarala niti svojega moža, čeprav sem si to noro želela z določenim osebkom in sem mela za to tudi priložnost.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 14:11:00   
Taula
Prevarala sem bivšega....nisem spala z tistim drugim, sva se samo poljubljala, dalje nisem hotela. Zakaj? Takrat sem mislila da samo zato ker se hotela nekaj novega, in ker me je tisti drugi noro privlačil. Sedaj pa mislim da tudi zato ker se se počutila ujeto, nisem poguma prekiniti zvezo, ker sem bežala pred neizbežnim.
No sej potem me je pa on dve leti kasneje prevaral z drugo...in sva šla narazen. In ni mi žal.

Sedanjega lubega ne varam, niti ne čutim potrebe. Če jo bom čutila kdaj, je očitno nekaj zelo narobe z najino zvezo in jo bom končala.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 14:28:51   
Sita
Nikoli nisem varala in nikoli ne bom varala. Zakaj sem prepričana v to,da ne bom varala?
Ker mi ni treba. Če me bo kdaj prijelo, da bi šla s kom, bom možu povedala in gotovo mi bo dal blagoslov. Torej ne morem varat.
Enkrat mi ga je že dal, zato vem. Samo nisem šla z drugim, a me je zanimalo, kaj moj mož misli o tem. Zatrdil mi je, da ni nič ljubosumen, da lahko naredim, kar želim in se njegova čustva do mene ne morejo spremeniti. Po pravici povedano sem bila zelo presenečena. In zato ga še bolj ljubim. 

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 14:35:16   
Anonimen
Ah, jaz sem bila še mula, pa me je zanimalo, kako je, če se še jaz  malo norca iz koga delam. No, sedaj vem, pa ni čisto nič fino. Skoraj tako, kot če si prevaran sam.

Ne, popravljam, čisto tako ni. Malo bolaje je.user posted image  Ni pa nobenega zadoščenja ali užitka ali kaj jaz vem kaj.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 24.10.2006 14:36:20 >

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 14:43:30   
Anonimen
Zanimivo... kar nekaj obsojanja..

Jaz ne obsojam varanje.. obsojam pa vzroke zaradi katerih se to zgodi.. sem jih ze 1000 krat povsod napisal..

Nesmisel je obsojati posledico..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 14:50:26   
Marogica
iz radovednosti
iz naveličanosti
zaradi "kika"
zaradi dokazovanja
zaradi neumnosti
zaradi osamljenosti

Tu nekje. Mešanaica zgoraj naštetih..



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 15:19:01   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Pomanjaknje pozornosti, adrenalin, nekaj novega, ali pa kar tako.


IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

iz radovednosti
iz naveličanosti
zaradi "kika"
zaradi dokazovanja
zaradi neumnosti
zaradi osamljenosti

Tu nekje. Mešanaica zgoraj naštetih..





Nekaj takegauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zakaj ste varale/i??
24.10.2006 17:01:41   
mmijau
Nisem, pa sem zelo ponosna na to. Ne vem kako bi se pogledala v ogledalo naslednji dan. Ko je ljubezen minila sem preprosto prekinila vezo (2x). Po tem sem bila nekaj časa sama in potem je prišel ON user posted image user posted image user posted image .

Sedaj sem žena poročena (17 let) z otrokom-3 leta in upam da tako ostane.


_____________________________

ŽIVLJENJE JE LEPO, ČE GA ŽIVIŠ,.....

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zakaj ste varale/i??
25.10.2006 4:13:59   
Anonimen
Če pod besedo "varanje" razumem "spolni stik z drugo osebo, ne s tisto, s katero sem v zvezi", potem je bilo takole:
- enega gospodiča sem prevarala zato, ker sem sumila, da tudi on vara mene, ravno takrat pa je "uletel" gospodič, ki mi je bil leto dni prej "summer-love". Ni mi žal. Kajti ko sem se vrnila od "summer-love", sem "svojega" našla z drugo.
- ko sem bila samska, sem bila tudi nekoliko "nora". Vezana nisem bila na nikogar, čeprav jih je bilo nekaj, ki so mislili, da sem po enem poljubu njihova punca. No, po tej logiki sem tisto leto na veliko varala.
- bivšega moža sem pa prevarala s svojim prvim fantom in to najverjetneje iz vseh zgoraj že naštetih razlogov: moža sem se naveličala, niti marala ga nisem več, o najinem seksu sploh ne bi izgubljala besed, on je varal mene na veliko in kasneje tega niti ni več skrival,... Potem pa sva šla s tem prvim fantom za tri dni na izlet v San Marino in se je zgodilo. Iskrice so se pa kresale že mesece in leta prej, ampak... sva bila oba nora, da tega nisva naredila že prej.

Kakšne druge prevare se pa ne spomnim. user posted image

Kamikaze pa nisem prevarala in zaenkrat tega tudi nimam v planu.

(odgovor članu mmijau)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zakaj ste varale/i??
25.10.2006 11:01:59   
tatam
Če me je že zaneslo tak daleč,sem po tem takoj prekinila s prejšnjim,saj tega nisem mogla zamolčat!Pa ne ostat z nekom,ki mu več ne morem odkrito v oči pogledat!
Sedaj,ko sem z mojim user posted image  (9 let) pa me še ni mikalo!Upam,da me niti ne bo,čeprav zagotovit ne morem...
Moje mišljenje je,da varaš,ko nimaš dovolj rad al ko to ni to kar bi moralo bit! Ko pa se z nekom 100% ujameš in ga maš isto tolko rad,pa te varanje ne mika!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?