|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj zdej to?
20.7.2005 21:35:54   
*biba*

Ola!

Zanima me zakaj zdej to da kar na enkrat ni dovolj oz.je manj mleka?:((:((

Stari smo 7 mesecev in sva se hranila zjutraj in zvečer sedej pa to:zmeden::zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zakaj zdej to?
20.7.2005 21:41:44   
Anonimen
Premisli, če dovolj piješ? Sedaj je vroče in moraš piti še več tekočine, kot sicer.
Ali si bolj utrujena, kot ponavadi?
Si doživela kakšen hujši stres?
Mogoče pa bo zalaufal normalen ciklus-hormonske spremembe imajo tudi začasen vpliv na količino mleka.
Ali pa sta začela z uvajanjem goste hrane in izpuščanjem podojev, pa imata malo zmede?
Ne vem. Mogoče je kaj od tega.
Pri meni sicer ni bilo nič od naštetega, pa mi je ravno tako pri 7 mesecih začelo zmanjkovati mleka in najinega dojenja je bilo hitro konec.
Pa še vseeno sem bila vesela, saj sem prvega dojila 4 mesece, druga pa le tri :(
Pozdravčke, Nojči:sloncek:

(odgovor članu *biba*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zakaj zdej to?
21.7.2005 8:30:35   
viv_
Včasih pač preprosto zmanjka mleka...

(odgovor članu *biba*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zakaj zdej to?
21.7.2005 9:34:18   
Anonimen
...in zato potem obstaja prilagojeno mleko. Da se človk preveč ne sekira.

(odgovor članu *biba*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zakaj zdej to?
21.7.2005 9:51:44   
Maxica
Pride do tega kdaj, ja. Naredi si sezamov napitek, pa veliko pij, pa kr pristavljaj, lahko še bolj pogosto, kot sicer. V parih dneh se ponudba in povpraševanje spet uskladita. (če seveda z dojenjem želiš nadaljevati:) )

(odgovor članu *biba*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zakaj zdej to?
21.7.2005 9:52:36   
viv_
Pa saj 7 mesecev dojenja je kar nekaj, tako da če ne gre več pač ne gre. Prilagojeno mleko in gosta hrana pa je.

(odgovor članu *biba*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zakaj zdej to?
21.7.2005 20:04:23   
Anja167
Kako veš, da ga je manj (premalo)? Meni se sicer tudi tako zdi, pa vendar naš druge hrane poje tako malo, da mora imeti mišelinke prav od mleka. Torej ga ni premalo.

(odgovor članu *biba*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zakaj zdej to?
21.7.2005 22:34:51   
*biba*
Anja167, vidim po tem da se mi ne napolnijo in imam kar nekam mlahave:ups::)- in mi potem poje še približno 100ml mleka ali keksolina.:zmeden::zmeden:

To je res da sem lahko zadovoljna da smo prišli tako daleč ampak vseeno se mi zdi čudno in ponavadi jih je treba odstavljati ne pa da ga moraš zaradi premalo mleka.:zmeden2:

(odgovor članu *biba*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zakaj zdej to?
22.7.2005 12:09:15   
Anonimen
Biba, pri enih tako, pri drugih drugače. Veliko mamic pa sploh ne more dojit. Pri meni so se vsi trije sami odstavili, kot sem že rekla, prvi po 4 mesecih (mleka je bilo še polno, pa ni hotel vlečti ne pri meni, ne po flaški in sva bila v 2 tednih na gosti hrani), hčerkica pri treh mesecih, ko je meni skoraj v trenutku presahnilo mleko in se ni več hotela matrat in vlečt v prazno...kljub pogostemu pristavljanju nisva speljali. No, tokrat je mleka začelo zmanjkovat šele po 7 mesecih, pa sem bila vseeno majčkeno žalostna, ker je tako dobro kazalo. Vendar je žalost hitro minila, ko je tako veselo vlekel po flaški in bil tako zadovoljnen in sit9nebesa

(odgovor članu *biba*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?