|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaklepanje v dojilnici?
29.9.2006 14:23:20   
*Neja*
Pozdravljene!

Pred nekaj dnevi smo bili v City centru v Celju. Ker je naša Neja postala lačna, sva (jokajoč) odhiteli v previjalnico. Kljub temu, da sva se izredno hitro previli (ker je pač jokala) , sva se v previjalnico zaklenili. Medtem, ko sva se previjali, je v vrsti čakala že naslednja mama. Potem sva odšli v dojilnico. Kaj pa tam? Popolnoma razumem mamo, ki je poskušala priti v "mojo" previjalnico, saj se je tudi njen dojenček jokal. City center ima dve dojilnici, pa je bila tudi tista ta druga očitno zasedena. Kaj storite v takem primeru? Meni se zdi logično, da se zaklenem, medtem ko dojim, a ne?

Kaj bi ve storile?

_____________________________

22. julija 2006 se je rodila najlepša deklica Neja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
29.9.2006 14:31:08   
tulip
Mene ni nikoli motilo, če se še kak dojenček hranil zraven mojega... Drugo so razni radovedneži!user posted image

(odgovor članu *Neja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
29.9.2006 14:55:39   
Bubamaraa
Jaz se nisem nikoli zaklepala v dojilnico.......


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
29.9.2006 15:07:49   
tinica
Če je prostor za dve ali več potem se ne bi zaklenila, če pa je samo za eno in je notri samo en sedež potem, tako ali tako ni prostora še za kakšno mamico z dojenčkom. Smo pa bili enkrat v europarku in tam imajo previjalnico in dojilnico skupaj pa še te so tako male, da se še obrniti ne moreš, pa je enkrat ena tudi hotela ko smo bili že mi notri, priti notri z vozičkom in pa še moža je imela zraven, pa sem ji lepo povedala, da bo morala malo počakati pa me je potem grdo pogledala in odgovorila, da nimamo samo mi dojenčka. Drugače mi hitro porihtamo in čim prej ven, ker vem, da nimamo samo mi dojenčka, ampak če ni prostora je pač potrebno počakati, tudi jaz sem večkrat čakala ampak kaj čmo, tako to je.

Lp, TIna

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu *Neja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
29.9.2006 15:10:45   
ajdaN
Meni ni nikoli prišlo na pamet da bi se zaklenilauser posted image . Tudi če bi kakšna mamica prišla notr previt dojenčka me ne bi motilo. Bi me pa motilo, da bi imela otroka samo za previt, pa ga ne bi mogla, ker bi bilo zaklenjeno zaradi tega, ker neka mamica notri doji. Kaj pa je to takegauser posted image

Je pa res da v LJ ta prostor ni ločen - ti govoriš o previjalnici in dojilnici.

(odgovor članu *Neja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
29.9.2006 16:25:35   
anitaz
Jaz se tudi nisem nikoli zaklenila.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
29.9.2006 18:05:31   
eya
Jaz se tudi ne zaklepam... In tudi me ne bi motilo, če bi prišla mamica previt otroka, ta čas, ko bi jaz dojila...

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
29.9.2006 18:40:28   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ajdaN

Meni ni nikoli prišlo na pamet da bi se zaklenilauser posted image . Tudi če bi kakšna mamica prišla notr previt dojenčka me ne bi motilo. Bi me pa motilo, da bi imela otroka samo za previt, pa ga ne bi mogla, ker bi bilo zaklenjeno zaradi tega, ker neka mamica notri doji. Kaj pa je to takegauser posted image

Je pa res da v LJ ta prostor ni ločen - ti govoriš o previjalnici in dojilnici.


Se podpišem pod tole.

In dodam:
Če je prostora za dve mamici z vozički, se mi zdi nesramno, da se ena sama zaklene.

< Sporočilo je popravil rija -- 29.9.2006 18:43:36 >

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
29.9.2006 19:48:47   
Anonimen
Nikoli se nisem zaklepala. Enkrat sva v city parku celo z eno izmenično previjali in dojili in je bilo prav fajn, ker sva še kakšno rekle.

V Budimpešti pa imajo v dojilnici dva kavča in dve previjalni mizici (v Shopping center westu), full lepo opremljen prostor in še igrala za otroke, ki so malo večji in pridejo z mamico. Meni je vse skupaj delovalo kot en mali klub. Vse smo bile dobre volje in se pogovarjale, mirno čakale na vrsto za previjanje, vmes pa nas je večina dojila. Notri imaš vodo - tudi za pit v balonu, grelec vode, vlažilne robce, zunaj pa je čistilka, ki ti da tudi plenice (če jih nimaš s sabo) ali vrečko prilagojenega mleka (tisto ta malo). Mislim... Včasih bi bilo dobro direktorje naših trgovskih centrov peljat na kak izlet, da vidijo, kako je to urejeno drugje. In nič ni polomljeno ali uničeno... Pri nas pa je v europarku tuga od previjalnice.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
29.9.2006 19:54:42   
rija
Ma, saj ni vredno besed.  In madžare imajo za zaostaleuser posted image  Te previjalnice v West endu še nisem videla....ker še tudi otroka takrat nisem imela, sem pa prepričana, da je res na nivoju, kot vse ostalo tam.

Tuga je v MS v BTCuser posted image user posted image  sem ravno danes to znova ugotovila. Moj pa je itak popizdil, ko je videl  kvazi "previjalnico"user posted image  Smo se zopet previjali na totalnem prepihu....

No in kje je zdaj tista kura, ki bo zopet komentirala, da nisem gospa in kaj se mam za bunituser posted image

Pi-pi-pi....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
29.9.2006 20:06:54   
Anonimen
Evo me, rija! Kura, ki je popenila zaradi previjalnice v BTC - MS! Pa še zaradi tega, ker ni dojilnice. Napisala pritožbo na upravo. In odgovor? Da nimajo sredstev.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kot da bi previjalna mizica in malo udobnejši stol toliko stala.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa da bi vse pregradili. Sem mislila, da bi jim mi financirali previjalnico, ubogemu BTCju.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
29.9.2006 20:17:36   
Anonimen
Tako kot se v parku nisem skrivala za drevo, ko sem dojila, se tudi v previjalnico nisem zaklepala.
Ampak običajno sem svojega malčka itak nahranila kar v najbližji kafetarni. Ki je imela vsaj udobne stole. In prijeten vonj po kavi.

Če pomislim na tistega v "previjalnicah" štajerkih evro in ne vem kakšnih parkov....ne bi,res ne, hvala.

(odgovor članu *Neja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
29.9.2006 20:52:51   
Marogica
Jaz se nisem nikoli zaklenila v dojilnico, ker v dojilni nikoli nisem bila. Sem dojila, kjer je pač naneslo. No, ne dobesedno, pa skoraj. V Europarku sem dojila na klopi, ki je sredi Europarka. Pa kaj. Mene ni motilo, druge pa očitno tudi ne, saj ni noben ničesar komentiral.

Pa četudi bi šla v dojilnico, ne vem zakaj bi se zaklepala. Zato, ker bi prišla še ena mamica rada dojiti, kr je tudi njen malček lačen?
No ja, še enkrat se je pokazalo, kako smo različni....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
29.9.2006 21:03:49   
mojčika
Pa saj je dojenje nekaj tako naravnega, le koga bi lahko motilo, ne vem, kakega čudaka...

Ko pa buljimo kako psičko ali muco, kako tamalčki vlečejo, smo pa vsi medeni,...ja in kaj je tako drugače pri nas...zato ker so prsa tudi seksualno privlačna, ma dajte no, saj nismo najstnice, odrasel človek, pa že mora imeti toliko v glavi, da je to nekaj najbolj osnovnega v življenju, če pa mu kaj ne paše, ja po naj gre pa stran, vsaka mama ima pravico dojiti kjer koli ji paše, sicer pa se tako lahko samo skrivamo, madonca kot da je to sramotno dejanja, vsi smo tako zrastli, tudi v tem čudno modernem svetu z ne vem kakimi načeli, ne gre drugače...

Ma sem se razkurila, pa sploh ne dojim, ker nisem imela čisto nič mleka od prvega dne, ma da mi kdo reče, da si ne upa dojiti v javnosti zaradi tečnih ljudi, bi najraje kar kričala...

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
29.9.2006 21:09:46   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: raho

Evo me, rija! Kura, ki je popenila zaradi previjalnice v BTC - MS! Pa še zaradi tega, ker ni dojilnice. Napisala pritožbo na upravo. In odgovor? Da nimajo sredstev.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kot da bi previjalna mizica in malo udobnejši stol toliko stala.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa da bi vse pregradili. Sem mislila, da bi jim mi financirali previjalnico, ubogemu BTCju.


Nimajo sredstevuser posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  Naj od mojih 380 jurjev mesečno malo vstran vzamejo....pa imam najmanjši lokaluser posted image user posted image user posted image

Ne, pa nisem mislila nate, da si kura, pač pa na eno, ki smatra, da lahko otroka previješ na tisti zdelani sedežni garnituri na hodniku ali na wc na tleh...da jaz kompliciram, ker hočem dostojno previti otrokauser posted image  

Ma kaj kura! Žalim kokoši.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
29.9.2006 21:14:48   
Jančika_
Tista dojilnica v City Centru je dovolj prostorna za dva vozička. Jaz sem bila tam dvakrat in prvič sta bila not dva stola, drugič pa samo edenuser posted image . Notri ni ničesar drugega, samo stol, pa še prav hudo neudoben, prava žalost, res. Aja, zaklepam se pa nikoli - recimo v Ikei sva bili tudi že dve notri; ena je dojila, druga previjala, potem sva se pa zamenjali.



(odgovor članu *Neja*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
29.9.2006 21:50:27   
Anonimen
Saj vem, da nisi mislila name user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Morala bi bila videti, kako sem jaz prvič iskala previjalnico - letim z malim not in pridem ven in rečem mojemu: Tu ni previjalnice in še enkrat vljudno do trafike pa vpraša gospo, če je mogoče previjalnica na moškem sekretu, ker na ženskem ni - one previjalne mizice sploh nisem videla.user posted image user posted image user posted image user posted image

Sama dojim kje pač pride, me sploh ne moti. Na žulj pa mi je doslej stopil samo en starejši gospod, ko sem dojila na klopi pred vhodom v Interspar (tam, ko so blagajne). Je kar stopil k meni in mi rekel,da je sramotno kazati prsi v javnosti. Ko pa sem ga vprašala, če slučajno on je v restavracijah, kjer ga vsi vidijo in mi je potrdil, pa sem mu samo mrtvo hladno rekla, da tudi moj sin trenutno je v njegovi lastni restavraciji.user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
29.9.2006 21:54:38   
rija
Zakaj pa nisi malega malo odstavila in se tako z lepo golo siso k njemu obrnila in ga hladnokrvno vprašala:
a vas mogoče moja joška moti?


Jaz bi po tem verjetno crknila od smehauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
29.9.2006 21:59:37   
Anonimen
Ne, morala bi ga vprašati - a boste vi tudi malo potegnili?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
29.9.2006 22:23:39   
sarazan
user posted image  user posted image  user posted image
Ma ste face, sem se tolk narežala.
user posted image  user posted image  user posted image

No, jaz se nikoli ne zaklepam, če dojim ali previjam. Še na sekret grem pri odprtih vratih (ker je pred vrati voziček z mojo user posted image ). Grem pa na zadnji WC, da me res glih vsak ne gleda, ko lulam user posted image .

user posted image  user posted image  user posted image  mi gre še kar na smeh....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
29.9.2006 22:32:09   
Pupica
Nikol se nisem zaklenila, niti v previjalnici, niti dojilnici. Pravzaprav sem vedno dojila kjer je naneslo.Pač zizek vn, tamalga gor, in to je to.Če komu kaj ni prov.GLej preč.Edin sedaj pri Galu je mal problem, ker je tkoooooooooooooooooooooooooooooo firbčn.Tako da bi ga verjetno dojila, le za to, da ga ne bi vse drugo zanimal.Bi mi bilo pa vseen če bi kaka mamica prišla previt dojenčka.Sej če bi prov naglas debatirala ,bi ji pač vljudno rekla, da moti.Pa nej vzame kukr želi.AMpak da bi mogla vzuni čakat, zato ker se mi2 dojiva, se mi pa en bi zdelo lepo.Sej smo vse mamice.Kaj pa v bolnici ko vse dojijo?



(odgovor članu *Neja*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
30.9.2006 4:46:15   
pearl
Pred rojstvom sem bila tako sramežjiva, sem si mislila, jaz pa že ne bi dojila v javnosti. Pa sem si premislila, sramežljivost je splavala po vodi. Najraje poiščem, kakšen bolj zasebni kotiček, na morju je bilo, sva se kar podojili na plaži, dala kakno pleničko, da je sonček ni ožgal in je veselo sesala. Ker sva navajeni leži, se mi sede le redko posreči, saj vmes joka.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zaklepanje v dojilnici?
30.9.2006 10:13:59   
pomarančas
Tudi jaz se nikoli ne zaklepam v dojilnici oz. prevajalnici, kadar sploh dojim tam... mi še na misel ni prišlo. Ponavadi se podojiva kar v avtu ali pa na kakšni klopi, kjer pač smo takrat, ko postanemo lačni. Če se pa v dojilnici, imam pa ponavadi tudi vrata kar odprta. Je pa res, da je v dojilnici v bistvu tudi prevajalnica, tako da ni ravno rezervirano samo za enega.
So pa res obupne te tako imenovane dojilnice oziroma prevajalnice. Ko sem prvič vstopila v dojilnico (če ji lahko tako rečemo) v City centru v Celju, bi me skoraj kap. En ubogi star stol je bil v njej user posted image  Vsaj MALO lepše bi lahko uredili?!!!user posted image

(odgovor članu *Neja*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
30.9.2006 11:21:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pomarančas)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?