|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamašena lojnica
7.5.2013 19:41:34   
LAVKK
Pozdravljeni!

Je morda katera imela ZAMAŠENO LOJNICO pod pazduho, ki jo je morala kirurško odstranit? Koliko časa je operacija in koliko časa ste okrevale po operaciji?

Lepo vas prosim za odgovor!

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 7.5.2013 21:31:17 >


_____________________________

Moji dve sončici:

LARA 31.12.2005 (17.51)
LEA 14.08.2009 (15.51)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZAMAŠENA LOJNICA
7.5.2013 20:33:08   
asyka
Sicer ni bila pod pazduho ampak na obrazu. Kolega jo je imel. Operacija traja par minut, mislim, da je on imel celo lokalno anestezijo, ker je to res majhen poseg. Grejo samo nekaj milimetrov pod kožo.

Jaz imam sicer pod vsako pazduho po eno zamašeno :D Eno že skoraj 5 let pa mi ni moteča je nisem niti kazala zdravniku nikoli, druga se mi je naredila pred dobre pol leta na začetku je bilo boleče in otečeno potem pa je to minilo in me spet ne moti čisto nič. Nisem nobene niti kazala zdravniku, ker mi ni bilo moteče pač. Vem pa, da so lahko nekatere zamašitve prav tečne kar se tiče bolečine in motečnosti.

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu LAVKK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZAMAŠENA LOJNICA
7.5.2013 20:53:16   
LAVKK
Živjo!

Moja lojnica pod pazduho je prava velika, otekla, rdeča, boleča, trda okrog rdeče bunke in sem jo šla danes po 4 - ih dneh nastanka pokazat zdravniku, ker nisem mogla več zdržat te bolečine (prej sm mislila, saj bo dozorela in bo sama počila, pa kar ni hotela).
Tak da jo moram jutr zjutraj kirurško odstranit.

ASYKA: je tvoj prijatelj hitro okreval po tem ali je bil na bolniški zaradi tega?


Hvala in lep pozdrav!

_____________________________

Moji dve sončici:

LARA 31.12.2005 (17.51)
LEA 14.08.2009 (15.51)

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZAMAŠENA LOJNICA
7.5.2013 21:01:50   
LuLu
jaz, cca 3 mesece nazaj. kirurško, pod splošno narkozo, ker lokalna baje ne prime. poseg je trajal 10 minut, spremstvo sem morala imeti, celilo se je dobro, bila na antibiotikih, zdaj se malo pozna črtica. Zgodi se pa tako hitro vse, da ko sem bila konec, sem vprašala kolegico, kdaj mislijo začeti s posegom user posted image

(odgovor članu LAVKK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZAMAŠENA LOJNICA
7.5.2013 21:03:31   
LuLu
Greš pa po 2 urah domov, ker pač to zahteva splošna anestezija, če bo lokalno, boš lahko šla takoj. Oz. po 15 minutah. Po posegu mene več ni nič bolelo, oz. dosti dosti manj, kot prej. Vsa gosp. dela sem opravljala normalno, na preveze hodla k dr. in sama doma .. vse brez problemov.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZAMAŠENA LOJNICA
7.5.2013 21:17:22   
LAVKK
LuLu pozdravljena: koliko časa pa si bla potem doma, ker jaz mislim, da bom šla še jutri popoldne v službo (he he he )


_____________________________

Moji dve sončici:

LARA 31.12.2005 (17.51)
LEA 14.08.2009 (15.51)

(odgovor članu LAVKK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZAMAŠENA LOJNICA
7.5.2013 21:23:55   
asyka
Še isti dan je bil v službi :). Čez dober teden ali 14 dni ne vem točno so mu pobrali šive in to je bilo to. user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu LAVKK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZAMAŠENA LOJNICA
7.5.2013 21:36:10   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: LAVKK

LuLu pozdravljena: koliko časa pa si bla potem doma, ker jaz mislim, da bom šla še jutri popoldne v službo (he he he )


Jaz se komaj popoldan prišla na vrsto, zato ker ni bilo anestezistov. Sem pa drugače brezposelna in mi služba ni predstavljala problem. Gre se tudi zato, kako pkdo prenaša splošno anestezijo. Malo dvomim, da bi te kdorkoli pustil delat, če si tisti dan imela spl. anestezijo. Vprašaj tam ali pa si bolniško vzemi.
Če boš imela splošno... če bo lokalna, vse te komplikacije odpadejo user posted image

(odgovor članu LAVKK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZAMAŠENA LOJNICA
7.5.2013 21:37:44   
LuLu
Jaz šivov nisem imela, koliko vem, se na lojnice, znojnice ne dajejo šivi, ker se cel čas gnoj cedi in se rane ne sme zapirat.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZAMAŠENA LOJNICA
7.5.2013 21:40:12   
LuLu
LAVKK veš mogoče zakaj ti je nastala? Pri meni je edina možna razlaga bila, da od britvice, britja. ker nisem nagnjena k temu in tisti dan, ko se je začelo nekaj dogajati, sem se brila. Če je pri tebi tako, bodi pozorna, da redno menjavaš britvice... čeprav je moja bila nova, ampak se mimogrede zgodi

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZAMAŠENA LOJNICA
7.5.2013 21:49:35   
LAVKK
Ja tudi meni je nastala verjetno od britja ja. In sem bila tudi jaz presenečena, ker je bla nova britvica, da se mi je naredila velika lojnica.

_____________________________

Moji dve sončici:

LARA 31.12.2005 (17.51)
LEA 14.08.2009 (15.51)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ZAMAŠENA LOJNICA
7.5.2013 22:00:08   
LuLu
Drži se jutri, hitro bo minilo, pa lahko se javiš tukaj in opišeš pustolovščino user posted image
Lp

(odgovor članu LAVKK)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ZAMAŠENA LOJNICA
8.5.2013 19:06:40   
LAVKK
Pozdravljene punce!

Joj, kolk sem se pa danes načakala tam na Polikliniki za pop...., k nisem še nikol dolg v svojem življenju. Zjutraj pršla ob 8.15 na Polikliniko, v operacijsko, za 5 minut dela , pa sem čakala do pol 4ih. Notr je pa tako hitro minilo, da sploh nism vedla, da je že konec. Najprej dala lokalno, potem, pa veliko gnoja ven. In pol prav, kar na bolniško in čez 2 dni k svojmu zdravniku na prevezo!


Lep pozdrav!


_____________________________

Moji dve sončici:

LARA 31.12.2005 (17.51)
LEA 14.08.2009 (15.51)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?