|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamujanje menstruacije
21.9.2008 20:57:27   
D0aisy
Pozdravljene!

Sem čisto nova tukaj, včlanila sem se ker sem v rahli zagati. Moja menstruacija mi namreč zamuja že celih 18 dni! Pred dvema dnevoma sem opravila tudi tes First sign, pa je bi user posted image -. Ker pa M še vedno ni, sem zaskrbljena in vas prosim za nasvet.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zamujanje menstruacije
21.9.2008 21:42:05   
lučka 25
Tako rada bi ti pomagala, pa ne znam. user posted image

A imaš drugače zelo redne M? Lahko, da se je vse skupaj malo zamaknilo, ali pa ti test zaradi e premalo hormona ne pokaže rezultata. Še malo počakaj, poskusi ponoviti test, če ne pa pojdi do G, da ti on potem pove kako naprej.

Želim ti, da se vse uredi. Še najlepše pa bi bilo, če se bo v tvojo korist oz. po tvojih željah.

Srečnouser posted image

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zamujanje menstruacije
22.9.2008 9:56:06   
soncek_25
Dobro jutro!
Jaz imam podoben problem, menstruacijo dobim nekako na 24, največ 28 dni. Sedaj zamuja 3 dni, ampak testi pa vsi negativni. Fs sem delala v petek, prvi dan, CB pa včeraj, torej na 2 dan zamude, pa tudi negativenuser posted image
Ne vem, kaj naj si mislim:) Kot sem prebrala, je tistim, ki so bile user posted image test pokazal že takoj po izostanku pozitivn, ampak meni tudi rahle črtice ni. Očitno se mi je mal ciklus zmešal od prevelike željeuser posted image
Veliko sreče DOaisy!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zamujanje menstruacije
22.9.2008 14:41:31   
Anjuša
se strinjam s sonček_25 - zaradi prevelike želje in vse te napestosti lahko pride da si pod stresom in zato ne pride. Sama imam dokaj redne cikluse, mi pa ta mesec tudi kar že zamuja...tudi vsi testi so negativni! Tako da nič skrbet čim bolj se sprostit pa bo



_____________________________

Anjuška

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zamujanje menstruacije
23.9.2008 8:25:16   
D0aisy
Hvala vam punce za podporo!

Očitno vse podobno razmišljate. Mislim, da psiha res veliko naredi...
Sonček_25 upam, da bomo kmalu user posted image .
Lep dan vsem!

(odgovor članu Anjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zamujanje menstruacije
23.9.2008 8:44:38   
soncek_25
Dobro jutro punce!
DODaisy kako si? Pri meni stanje še vedno isto, še vedno se ni ulila, ampak sploh ne upam več testa narest, ker me je strah rezultata, sej vem smotka sem. Nisem nikol verjela, da lahko psiha tolk vpliva, ne morem verjet. Danes me sicer spet neki špika, pa križ boli, tko da bi znala user posted image pridit na obisk :) Naj čimprej pride,če že misli, da gremo lahko v novi krog. Prej mi je blo ful lažje, je bil ciklus dolg 24-28 dni (10 let isto), sedaj je pa že 32. dan, to je pa mal dolga za čakat vsak mesec, tako da sedaj razumem tiste, k imate dolge cikluse, groza:(
Res si reveč želim bituser posted image , no sej enkrat bom že doživela to srečo.

Držim pestke za vse nasuser posted image

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zamujanje menstruacije
23.9.2008 22:15:15   
D0aisy
Drugače imam tudi jaz kar redno user posted image . Zdaj mi pa zamuja že 19 dni. To se mi ne zdi več normalno. Drugače nimam nobenih nosečniških znakov.
Nimam pojma kaj se dogaja.

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zamujanje menstruacije
24.9.2008 21:12:55   
D0aisy
Kako je s tabo sonček_25? Jaz sem danes še drugič napravila test (CB) in je bil zopet -, tako da izključujem možnost nosečnosti. Držim pa pesti za vse ostale!!!!

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zamujanje menstruacije
24.9.2008 22:19:49   
soncek_25
Hej!
tudi pri meni nič novega, user posted image še ni,test negativen. Sem pa dobila mozolje, križ me boli,...nekaj takega kot pred menstruacijo. Danes zjutraj sem sicer delala test, ki je bil neg, potem ko sem pa prišla iz službe se je pa videla še druga črtica, ampak to tko nima veze, ker je neveljaven.
Doaisy sporoč če bo kej novegauser posted image

Nočko vsem inuser posted image

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zamujanje menstruacije
26.9.2008 14:30:39   
D0aisy
Evo! Moja user posted image je prišla. Danes zjutraj, bila sem že napihnjena kot balon!!
Testi so očitno bili točni!! Lep dan vsem skupaj. Držim pesti zate sonček_25, če ne zdaj pa v naslednjem krogu.

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zamujanje menstruacije
27.9.2008 18:51:03   
soncek_25
DOaisyuser posted image user posted image user posted image ...bo pa naslednji mesec več sreče!!!!
Je pa vseeno boljše tko, boš lahko ponovno šla v boj, pr men je pa stanje še vedno isto, sedaj so še vsi znaki izginili, samo še križ me boliuser posted image user posted image Včeraj, po enem tednu zamude, je bil BC še vedno negativen, tko da sem tudi jaz izgubila upanje, da bi izostanek pomenil nosečnostuser posted image . Sem tudi pregledala forum, če bi katera že kdaj imela isti problem, da bi ji testi tako dolgo kazali negativno in bi bila vseeno noseča, vendar nisem našla nič, pa tudi nobena se ni javila na te poste, tko da...bomo šli v novi krog, ko si bo gospauser posted image dovolila prit na obiskuser posted image

Lep vikend punceuser posted image


(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zamujanje menstruacije
29.9.2008 10:33:22   
sensi
Sonček 25,ne bi ti rada dajala praznega upanja,sam bi ti vse eno želela povedat kako je bilo z mojo prijateljico.user posted image  ji je zamujala 22 dni,vmes je 3 krat naredila test za vsako CB in vsi so ji pokazali en debel - .Njena mami je zdravnica in jo je dala na krvne teste,pa na UZ in rezultat= danes imajo lepega zdravega fantka starega že 6 mesecev.Punca je bila že 1 mesec noseča,testi pa še vedno nič.Ko sem se pogovarjala z mojim G mi je ta povedal,da je vse možno,med drugim tudi to,da enim test zelo dolgo ne pokaže nič.No meni zamuja že en teden,itak,da imam 100 in en znak user posted image .Sam sem se odločila da tokrat počakam najmanj 14 dni in šele potem delam test,če ne bo že prej user posted image .

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zamujanje menstruacije
29.9.2008 10:54:32   
soncek_25
Sensi hvala za vzpodbudne besede, je takoj lažjeuser posted image Tudi jaz sem že slišala za takšne, ki jim test ne pokaže, čeprav dvomim, da bi imela tako srečo in na koncu izvedela da semuser posted image . Možno bi bilo tudi, da je bila ovulacija z zamudo, bolj proti koncu ciklusa, čeprav naj to ne bi bilo mogoče...se kar tolažim, čeprav včeraj ko sem videla, da na CB ni + sem pa res že izgubila, da bi bila srečka.
Ja, stanje je še vedno isto, ni user posted image , CB čeraj neg...sem se odločla, da ne delam testov več. Bom počakala do srede, ko bo zamude 13 dni in bom poklicala svojega ginekologa.
Vsi znaki prihajajoče user posted image so izginili, ostal je samo še izcedek, ki pa je čisto bele barveuser posted image user posted image user posted image
Ne vem več, kaj naj si mislim...vam sporočim, kako se bo razpletlo.

držim pestke tudi zate Sensi, da bo + ali user posted image .

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zamujanje menstruacije
29.9.2008 10:58:40   
R777
to meni vse diši po vgnezditvenih dogajanjih....CB ne pokaže, ker rabi več hormona....

BC pa ti je pokazal in bi jaz na tvojem mestu si kupila prav BC teste. Potem bi naredila test takoj (vsaj 2 uri pred testom nič piti in nič hodit na WC)...in bi opazovala....Čas, ko se obarva druga črtica bi si zapomnila...

In drug dan bi zopet uničila še en BC test.....Če se bi črtica pojavila v krajšem času, bi upala, da se v meni dogaja čudež....user posted image ....


(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zamujanje menstruacije
29.9.2008 11:05:03   
soncek_25
Hvala R777 za odgovoruser posted image
Men se zdi mal pozno za vgnezditev, glede na to, da so moji ciklusi od 24 do 28 dni, danes je pa že 38 danuser posted image ...ma možno je vse.Testa ne bom več delala, ker nima smisla, bom počakala še do srede, če se ne vlije, je pol res nekaj narobeuser posted image

Hvala vsem, ki ste mi dale upanjeuser posted image

(odgovor članu R777)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zamujanje menstruacije
29.9.2008 14:49:05   
sensi
Sonček,kaj pa temperatura?Sama je drugače ne merim,ta mesec sem si pa rekla za foro,da vidim kakop je s tem.Kdaj sem imela točno O ne vem se mi pa zdi da je bila bolj na začetku,no tam nekje od sredine imam telesno tem.nekje med 37,1 in 37,3 vaginalno pa med 37,4 in 37,7 stem,da se mi slednja zvišuje in je bila včeraj zvečer 37,8.Sicer ne vem kolko je na tem,sem pa brala,da se temp.v času nosečnosti zvišuje. 

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zamujanje menstruacije
29.9.2008 14:53:05   
soncek_25
Hvala Sensi!
Bom izmerila temperaturo, ko pridem iz službe. Sem jo merila že kakšne 14 dni nazaj in je bila 36,6 in potem pred 5 dnevi 36,9, ampak nisem merila zjutraj, tko da verjetno ni čist točno. Je pa pametno, da si meriš temp skozi cel ciklus, potem vsaj približnmo veš, da obstaja možnost da se nekaj dogaja. Bom naslednji krog začela z merjenjem vsak danuser posted image

lep dan vsemuser posted image

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zamujanje menstruacije
23.10.2008 15:53:56   
Anonimen
Dan!
No, sama imam podobn problem, kot vse ostale; menstruacija mi zamuja že 14 dni, drgac imam dokaj redno (na 31dni). Marca sem nehala jemat KT, pa bil naslednji ciklus normaln (35dni), pol se je pa stabiliziralo na 31. M.bi mogla dobit 10.10. pa še vedno ni ne duha, ne sluha o njej. Boli me v križu, spodaj ful, k da bi zdej zdej prišla pa nič, ledvica me na čase "špiknejo", prav tako joški. v soboto sem naredila CB, ki je pokazal en debel -, v pon.pa še baby check, isto -. Res da sem test naredila popoldan, in ne zjutraj, kot bi blo zarad hormona skoraj najbolj.. Na wc hodim ful velikrat, M.pa od nikoder. Mal me skrbi? Da bi bla noseča ne vem.. glede na test, ki NI 100%. (pa ravno danes je kolegica zvedla, da je noseča že 9t, KLJUB temu, da redno jemlje KT!!!!)- torej, nobena stvar ni zanesljiva!
ah, če bo, naj bo, če ne, bomo pa še kako leto ali dve počakali :) doma mam sicer še en CB za vsak slučaj. Včer sm klicala G.in mu razlozila situacijo, pa je rekel, da ce je test negativen, skoraj verjetno niuser posted image . če čez en teden M. ne bo, grem v laboratorij dat vodo, pa naj tam vidijo kaj je! Upam le, da ni kej druzga.. če smo pa user posted image bomo pa pač zibali :)
lp,N

(odgovor članu soncek_25)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zamujanje menstruacije
26.10.2008 12:44:20   
baby28

Živjo vse pupe, ki ste v pričakovanju user posted image in vse smo  brez user posted image in še nismo v velikem pričakovanju.

Danes je en teden od kar bi morala dobiti user posted image , pa je ni in ni. Naredila sem dva
testa, oba dva brez . Kr nekej.
Včeraj zjutraj bruhala. Dober znak za user posted image , prav tako tudi tri dni nazaj.
No in kaj naj si zdej mislim.
So spet živci ali kaj drugega.
No kaj pravite pa ve.

Hvala za odgovore.
lp
:)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zamujanje menstruacije
26.10.2008 18:58:30   
tanja040
Tudi jaz sem na istem M bi morala dobiti 17.10. ampak jo še ni. BC negativenuser posted image nevem kaj naj naredim ali naj pokličem G? Vse skupaj se mi zdi že brezvezeuser posted image

(odgovor članu baby28)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zamujanje menstruacije
15.3.2009 20:53:53   
nikk
men se je pa zdej zgodil da sm mela nazadne menstro 1 feburarja zdej je pa 15 marc..spolni dnosi so bli vedno zaščiteni pa tud tok k pogledava na koncu ni biu nikol počen..usaj tok k sva vidla..sicer sm pa že začutla k je poču tko da nevem..test sam nardila 2x in obakrat negativen..tko da kaj vi mislte?

(odgovor članu tanja040)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zamujanje menstruacije
3.5.2009 1:44:47   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: nikk

men se je pa zdej zgodil da sm mela nazadne menstro 1 feburarja zdej je pa 15 marc..spolni dnosi so bli vedno zaščiteni pa tud tok k pogledava na koncu ni biu nikol počen..usaj tok k sva vidla..sicer sm pa že začutla k je poču tko da nevem..test sam nardila 2x in obakrat negativen..tko da kaj vi mislte?

da narediš test in pokličeš G

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu nikk)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zamujanje menstruacije
12.1.2011 13:23:09   
nikec123
lep pozdrav,

imam velik problem. In sicer redno jemljem kontacepcijske tabletke že kakšno leto . pred pol meseca pa sem eno pozabila vzeti. Z fantom imama redne splone odnose in sicer z kondomom. Pred kakšnimi 4 dnevi pa se nama je ponesrečilo, počil nama je kondom in... v lekarno sem odšla po jutranjo tabletko. V tistem času pa bi morala dobiti menstruacijo , ki je ni bilo in zamuja že 5 dni. Zanima me če je pri tem možnost zanositve ali mi menstruacija zamuja samo zaradi jutranje tabletke.


Že v naprej se vam zahvaljujem za odgovor.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zamujanje menstruacije
12.1.2011 13:27:01   
Lineta
KT+kondomi+jutranja tabletka...pomojm je praktično nemogoče da si user posted image

(odgovor članu nikec123)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zamujanje menstruacije
12.1.2011 13:31:47   
nikec123

Lineta, hvala za ogdovor.

Vseeno me še malo skrbi in upam da se bo menstruacija pojavila čimprej, ker mi sicer še ni kdaj zamujala dle kot 5 dni.

LP

(odgovor članu Lineta)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?