|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanimiva darila
13.12.2005 22:04:51   
Primoza
Če še ni prepozno za darila je vredno pogledati na tole internetno stran, ki sem jo pred kratkim preiskusil z naročilom kakih 450USD bisernega nakita, ki je prišlo v dobrem stanju in v dobrem času z DHL iz Honk Konga.

http://www.look-sea.com/store/home.php 

Predvsem pa so očitno zanesljivi, roba pa pride v kakih štirih do šestih dneh, odvisno od tega, če te najde doma kurir.
Cene so pa ugodne v primerjavi z domačimi.

Glede na to, da je to stran nekega veletrgovca je ni potrebno smatrati kot reklamo amak zgolj kot nasvet.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zanimiva darila
14.12.2005 0:18:45   
Aleksandrin
Si zadel moj okus..........in hkrati mi dal ful dela user posted image
Ima še kdo kaj?

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zanimiva darila
14.12.2005 10:33:43   
Magi*
moj mož ti ne bo nič kaj hvaležen za tole idejo, sem ti pa zato jazuser posted image user posted image

PS: kaj pa carina ali katere druge dajatve?

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zanimiva darila
14.12.2005 18:53:55   
Primoza
Carine za veliko izdelkov iz Kitajske ni, DDV pa plačaš glede na to ali ti ga zaračunajo v kupu ostale pošte. Največ plačaš še 20% DDV, kar pa ni preveč. Poštnina je najdražja varianta Fedex oz. DHL 44 USD vendar pa je potem pošiljka hira in najbolj varna.

Tukaj je informacija o carinah:

http://taric-curs.gov.si/itaric/Prog01.jsp?pakcija=nov&plang=SL

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zanimiva darila
14.12.2005 19:12:50   
Magi*
hvalaaaa!!!!!!

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Večer
F*R*U

kaj delate zvečer ko gredo otroci spat?

zlekljena na kavču si ogledam dober film (25%)

berem knjigo (3%)

sem na internetu (28%)

ukvarjam se z gospodinjskimi opravili (14%)

stisnem se k lubiju (29%)

opravljam službene obveznosti (1%)


Število vseh glasov: 216

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!