|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanositev po laparoskopiji
28.11.2007 12:05:45   
witto
Živjo!
11.10. sem imela laparo. Pa me zanima ali je katera od vas kmalu zatem znosila?

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 28.11.2007 13:30:17 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je katera?
28.11.2007 12:27:24   
Samsa
Pozdravljena!
Jaz sem imela laparo junija, oktobra sem pa zanosila... (tudi klomifen sem jemala vmes). Moja G je rekla, da naj bi v 6 - ih mesecih zanosila... in sem res user posted image ... LP

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je katera?
28.11.2007 12:35:31   
Anonimen
A mi lahko katera pove kaj je to lapro? Velikokrat berem o tem pa ne vem zakaj se greuser posted image .

(odgovor članu Samsa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je katera?
28.11.2007 12:39:03   
Anonimen
Laparaskopija se imenuje po napravi laparaskop. S to napravo ti gredo pod narkozo v trebušno votlino, kjer pregledajo kaj je narobe. Vmes ti lahko odstranijo tudi cisto in pregrado na maternici, če jo seveda imaš.user posted image
Ni hudo, saj greš drugi ali tretji dan že domov.V trebuhu ti s to napravo naredijo tri luknjice, ki se sčasoma skoraj ne vidijo več.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je katera?
28.11.2007 12:55:48   
witto
samsa, hvala ti za odgovor. tudi jast sem jemala klomifen, pred in po. Danes oz. jutri ne pričakujem user posted image , tako, da bomo videli ali smo mogoče imeli kaj sreče v prvem  krogu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je katera?
28.11.2007 12:59:23   
Samsa
Držim pesti, do bo čimprej ratalo user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali je katera?
28.11.2007 13:09:08   
witto
hvala, tebi pa želim srečno in zdravo nosečnost,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Samsa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali je katera?
28.11.2007 13:29:58   
lindy
Ja jest sem mela 23.9. histeroskopijo pa sem zanosila takoj drugi mesec! Vso srečo!

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali je katera?
28.11.2007 13:49:33   
spelka12
Po lapari še nisem zanosila, od prve je že 7 let, od zadnje pa 15 mesecev, pa še nič.

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali je katera?
28.11.2007 16:35:42   
tikatoka
Laparoskopijo sem imela konec marca pozitiven test pa sredi junija.

Srečno

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali je katera?
28.11.2007 17:11:30   
lučka 25
witto, tudi jaz sem imela laparo 11.10. user posted image

Prvo user posted image  sem dobila takoj po laparo, nato sem počakala en ciklus, da se vse umiri. Sedaj pa sem v drugem ciklusu in v naslednjem tednu pričakujem kakšna bo novica, user posted image  ali user posted image ?
Jaz sem jedla klomifen pred laparo, skoraj eno leto nazaj, saj se je vse zavleklo zaradi čakanja na laparo (skoraj pol leta). Sedaj pa nič ne jem klomifena. Bom videla kako bo 8.1. , ko imam kontrolo pri G.
Upam, da nam bo vsem laparo pomagala na poti do user posted image user posted image  in to čim prej.

(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali je katera?
28.11.2007 18:16:15   
witto
jast sem imela kontrolo že 13.11.naredila mi je uz, in vse je bilo ok. Tisti teden sem imela tudi ovulacijo, tako, da sva z partnerjem veselouser posted image user posted image user posted image  danes oz.jutri  naj bi prišlauser posted image , ampak nič nebom upala, da nebom user posted image  čeprav sem od sobote zelo taka, apatična, nevem no, čudna, kar naprej se mi spi, v nedeljo ob 23 zvečer, sem si tako močno zaželela jest kislo zeljeuser posted image  na trenutke se mi želodec obrača, in zelo čudno me špika v jajčnikih, na nenavaden način. Vem, da je to lahko posledica laparoskopije, ali ker bo mogoče res prišlauser posted image  nevem.........pustimo se presenetit, za vse držim pestiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali je katera?
28.11.2007 20:05:25   
Massa26
Na to se pa skoraj moram javit user posted image ..

Zanosila prvi ciklus po laparo, prej skoraj 3 leta ne..

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali je katera?
28.11.2007 20:24:34   
snežinka7
Ojla. Tudi jaz sem bila na laparo in histero. En ciklus smo počakala, drugega ni bilo nič sedaj pa upam, da bo uspelo.
lp


(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali je katera?
28.11.2007 20:29:03   
n74
Ojla!

Žal še nimam odgovora za witto, ker me laparo še čaka v kratkem. Imam pa vprašanje za srečke user posted image : kaj so vam na laparo naredili, da je tako hitro uspelo?

Lp, N

(odgovor članu Samsa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali je katera?
28.11.2007 20:32:05   
Massa26
Meni so našpikali jajčnike (PCO) in odstranili nekaj žarišč endometrioze.

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali je katera?
28.11.2007 21:17:33   
snežinka7
meni pa so odstranili pregrado in upam, da nam bo sedaj uspelo

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali je katera?
28.11.2007 21:31:23   
lučka 25
Meni so prešpikali jajčnike (sindrom PCO), odstranili par malih miomčkov in majhne zarastline na trebušni steni ob jajcevodih.
Je rekel G, da sem imela zelo odebeljene ovarije, močno skorjo cist, pa da naj bi sedaj imela par mesecov res možnost, da zanosim. Upam, da bo to res in bom že naslednji teden skakala do stropa - od sreče seveda.user posted image

(odgovor članu snežinka7)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali je katera?
28.11.2007 21:57:16   
witto
meni so prešpikali oba jajčnika 9 krat pco. Upam, da bo pzitiven  rezultat tudi pri meni v prvo

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zanositev po laparoskopiji
29.11.2007 9:16:36   
ek76
Pozdravljena!
Aprila sem bila na laporo, odstranili so mi par žarišč endometrijze v medenici, rodila so bila ok. . Zanosila spontano v tretjem cilkusu po posegu, prej smo se trudili 2 leti.

lp 

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zanositev po laparoskopiji
29.11.2007 9:19:24   
witto
Vedno več upanja imamuser posted image user posted image user posted image user posted image     Iskrene čestitke za user posted image

(odgovor članu ek76)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zanositev po laparoskopiji
29.11.2007 18:48:02   
n74
Se pridružujem witto. user posted image  punce, tudi jaz imam veliko več upanja kot prej, da postanem user posted image .

Lp, N

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zanositev po laparoskopiji
29.11.2007 19:25:37   
witto
Upanje umre zadnjeuser posted image . Opažam, da se danes še ni pojavilauser posted image , ko je vsaj nebi bilo. Po mojem izračunu, bi mogla bit že predvčerajšnjim.................. mogočeuser posted image ?????????

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zanositev po laparoskopiji
30.11.2007 8:43:44   
Ashajt
Witto držim pesti da se user posted image  sploh ne prikaže in boš vesela user posted image . Mene pa zanima kaj naj bi pri moji laparoskopiji sploh odkrili če je bil HSG čisto BP in na UZ ni bilo videti nobenih pregrad, cist oz. nobenih nepravilnosti?

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zanositev po laparoskopiji
30.11.2007 9:42:16   
witto
Ne bi vedela povedat, zakaj moraš na laparoskopijo, če je vse ok????

(odgovor članu Ashajt)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?