|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanositev po odstranitvi enega jajčnika
27.3.2008 17:28:55   
oktoberka
Zdravo!

Doma imam 5 mesecev staro user posted image , 3 tedne nazaj pa sem bila operirana laparoskopsko, zaradi izvenmaternične nosečnosti. Zdaj pa ne vem kako naprej. Zelo si želiva še enega user posted image , pa da ne bi bila prevelika starostna razlika. Ampak ne vem kdaj se priporoča ponovna zanositev po laparo. Me je ful strah, da ne bi blo spet kaj narobe. Zanima me tudi, če ti, ko ti delajo laparo, pregledajo tudi drugi jajcevod, da ne bi bilo še s tem kaj narobe. Levega so mi pa itak odstranili.
Hvala vsem za odgovore!

Lp

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 28.3.2008 0:11:32 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne vem kako naprej...
27.3.2008 20:17:49   
piamaria
joj žal mi jeuser posted image ampak kar pogumno, meni so svetovali po 3 mes, ker se rada ponovi, pa vem, da noi prijetno.
Smo počakali pol leta.
Potem kar v akcijo ja, saj bo vse okuser posted image

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne vem kako naprej...
27.3.2008 21:11:16   
oktoberka
meni so svetovali po 3 mes, ker se rada ponovi,



Upam da se ne bo ponovilo, ker so mi levi jajcevod prav odstranili- na desnem pa upam da ni panoike. A kej ve katera, a ti pogledajo tud stanje drugega jajčnika, če ti enkrat že delajo operacijo?

Hvala, pa lep pozdrav!


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne vem kako naprej...
28.3.2008 7:55:40   
urška
moji prijateljici so pri ene 17 letih odstranili en jajčnik. potem pri 21 še 3/4 drugega. sedaj ima pri 35. 2 otroka. en je star 5,5 let eden pa 2,5. pri obeh je zanosila po naravni poti. je pa res da nobenega nista 'načrtovala.'

tako da upanje ostaja. držim pesti zate.

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne vem kako naprej...
28.3.2008 8:27:30   
spelka12
Ponavadi ti pri laparoskopiji pogledajo tudi drugi jajčnik in tudi nekatere druge stvari tako da te nima nič za skrbet. 3 mesece po operaciji pa hitro na delo, da ne bo preveč razlike user posted image .
Veliko uspeha.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne vem kako naprej...
28.3.2008 12:08:54   
oktoberka
Hvala vsem za odgovore!

Lp


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne vem kako naprej...
28.3.2008 12:27:07   
Abra
Oktoberka, poglej na izvid, tam ziher piše, če je druga tuba prehodna.

Urška, jajčnik in jajcevod nista eno in isto... če nimaš jajčnika, ne moreš sproducirat jajčnih celic, tuki ne more pomagat noben čudež.

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne vem kako naprej...
28.3.2008 14:04:35   
oktoberka
Oktoberka, poglej na izvid, tam ziher piše, če je druga tuba prehodna.


Men nč ne piše,user posted image sej zato pa sprašujem, če so mi pogledal še drugo tubo.  Ker me je kr strah, da se ne bi ponovilo...


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne vem kako naprej...
28.3.2008 14:41:17   
tane
naj te ne bo nič strah, SIGURNO pregledajo vse, ne samo prehodnost jajcevod vse kar bi bilo morda lahko še narobe. Glede ponovne zanositve pa raje vprašaj svojega G, ali tistega, ki te je opriral, ker s tem se ni za hecat, bolje malo počakat kot da bi se ti ponovilo, kajne.

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?