|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaposlitev v OBI-ju
31.1.2009 10:22:37   
55barbara
pozdravljeni,

zanima me, če je kdo na tem forumu, ki dela v OBIju al je delal oz. če koga poznate. Zanima me kaj vas tam moti oz. vam je všeč....pa kar se tiče plačila, koliko približno dobite?

no, hvala za odgovore, LP.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaposlitev v OBI-ju
31.1.2009 21:33:54   
atanja
Jaz sem delala prek študenta več kot eno leto. Tako je da je odvisno kdo je tvoj vodja... Drugače pa so mel vedno redne plače. Če te kaj konkretnega zanima mi piši na zs

(odgovor članu 55barbara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaposlitev v OBI-ju
31.1.2009 21:38:48   
Siemens1
Haj!
Za OBI sicer ne vem, sam pa naše podjetje zaposluje po vsej sloveniji - tudi nosečnice!
Tak da, če boš postala mlada mamica, se lahko kar obrneš na nas!
Lep pozdrav!

(odgovor članu 55barbara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaposlitev v OBI-ju
1.2.2009 17:25:16   
pupca
siemens a to je trgovsko podjetje.moja sestra obupno išče službo.je pa trgovka in ekonomski tehnik.smo pa iz primorske.hvala.

(odgovor članu Siemens1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaposlitev v OBI-ju
2.2.2009 13:13:40   
mamicaTaja
IZVIRNO SPOROČILO: Siemens1

Haj!
Za OBI sicer ne vem, sam pa naše podjetje zaposluje po vsej sloveniji - tudi nosečnice!
Tak da, če boš postala mlada mamica, se lahko kar obrneš na nas!
Lep pozdrav!



Jst bom po končani porodniški brez službe, zato me zanima za kako službo gre. Kakšno izobrazbo potrebuješ, kako delo opravljaš, kje delaš, okvirna plača ipd. Hvala.

(odgovor članu Siemens1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaposlitev v OBI-ju
2.2.2009 15:41:07   
Anonimen
trgovine kot so samopostrežne, vedno iščejo delavce, pa ni važno kakšen poklic imašuser posted image

(odgovor članu mamicaTaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaposlitev v OBI-ju
2.2.2009 21:03:09   
tropical
Na primorskem je bolj malo razpisov za trgovce. Žal. Mercator sploh ne jemlje več noter ostala delovna mesta so dudi manj razpisamna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaposlitev v OBI-ju
2.2.2009 21:04:13   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: Siemens1

Haj!
Za OBI sicer ne vem, sam pa naše podjetje zaposluje po vsej sloveniji - tudi nosečnice!
Tak da, če boš postala mlada mamica, se lahko kar obrneš na nas!
Lep pozdrav!



Za kakšno podjetje pa gre tuuser posted image

(odgovor članu Siemens1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaposlitev v OBI-ju
3.2.2009 8:49:01   
mamicaTaja
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

trgovine kot so samopostrežne, vedno iščejo delavce, pa ni važno kakšen poklic imašuser posted image


Aja zato sm na fax hodila, da bom zdej za blagajno delala... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaposlitev v OBI-ju
3.2.2009 9:37:41   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: mamicaTaja

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

trgovine kot so samopostrežne, vedno iščejo delavce, pa ni važno kakšen poklic imašuser posted image


Aja zato sm na fax hodila, da bom zdej za blagajno delala... user posted image

ne, sej lahko doma sediš user posted image  draga moja, nekje je treba začet. misliš da boš po končanem faksu podpisala delo direktorja? user posted image sej mamo vsi faks narjen, pa ni toliko dela za "visoke" stolčke

< Sporočilo je popravil MLADAMAMICA -- 3.2.2009 9:38:05 >

(odgovor članu mamicaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zaposlitev v OBI-ju
3.2.2009 13:09:44   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mamicaTaja

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

trgovine kot so samopostrežne, vedno iščejo delavce, pa ni važno kakšen poklic imašuser posted image


Aja zato sm na fax hodila, da bom zdej za blagajno delala... user posted image



Lahko recimo tudi zaprosiš za delovno mesto predsednika nadzornega sveta kakšnega državnega podjetja.......user posted image

(odgovor članu mamicaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zaposlitev v OBI-ju
3.2.2009 15:00:57   
sxy
ne, sej lahko doma sediš draga moja, nekje je treba začet. misliš da boš po končanem faksu podpisala delo direktorja? sej mamo vsi faks narjen, pa ni toliko dela za "visoke" stolčke


se podpišem...
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zaposlitev v OBI-ju
3.2.2009 17:04:37   
mamicaTaja
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: mamicaTaja

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

trgovine kot so samopostrežne, vedno iščejo delavce, pa ni važno kakšen poklic imašuser posted image


Aja zato sm na fax hodila, da bom zdej za blagajno delala... user posted image

ne, sej lahko doma sediš user posted image  draga moja, nekje je treba začet. misliš da boš po končanem faksu podpisala delo direktorja? user posted image sej mamo vsi faks narjen, pa ni toliko dela za "visoke" stolčke


Doma sigurno ne bom sedela, ker še nikoli nisem (nism tak tip). Začela pa sm tud že, tako da ne mislte, da sem zdej mlado dekle s faksom in nič del. izkušnjami... Brez službe sm namreč zato ker sm zanosila in ne zato ker ne iščem službe! pa tudi noben direktor ne želim biti ali pa nadzornik user posted image , vem tudi da ni veliko služb, ampak eno dokaj solidno službo (s solidno plačouser posted image ) vsaj približno moji izobrazbi pa vseeno želim. Če imaš narejen fax še ne pomeni, da zdej želijo vsi na visokih stolčkih sedet in imet gromozanske plače... user posted image
Zdej ste se vse spravle name, ampak se vsem (tudi vam), ki imajo narejen fax zdi škoda, da dobivajo veliiiiiko manjšo plačo kot pa bi jo lahko s svojo izobrazbo. user posted image   Sej če je kriza, itak da vzameš vsako službo (sm tud jst že po skladiščih delala za 300EUR ker ni blo drugega!user posted image ), ampak čakaš do zadnjega, če se kje ponudi kaka boljša varianta.

Pa lepo se imejte punce in srečno pri iskanju služb... user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zaposlitev v OBI-ju
3.2.2009 17:51:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tropical

IZVIRNO SPOROČILO: Siemens1

Haj!
Za OBI sicer ne vem, sam pa naše podjetje zaposluje po vsej sloveniji - tudi nosečnice!
Tak da, če boš postala mlada mamica, se lahko kar obrneš na nas!
Lep pozdrav!



Za kakšno podjetje pa gre tuuser posted image



Siemens user posted image ?

(odgovor članu tropical)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zaposlitev v OBI-ju
4.2.2009 7:17:39   
MLADAMAMICA
sej nekatere prodajalke, natakarice, ali nasploh poklici z manjšo stopnjo imajo večje plače user posted image  sam ni pa treba reč jst mam pa faks, pa ne bom na blagajni delala user posted image  hallo, sej ga mamo vsi (velika večina) - če tko pogledaš, kaj dons faks sploh je? pa ne me narobe razumet tud sama sem študentka - absolventka,ampak ni več tako vreden kot je včasih bil. dela za menegerje, dipl. ekonomiste ipd. pa ni na pretek. marsikdo, ki ga osebno poznam, dela za peto stopnjo, kljub temu da ima sedmo. kruto ne? hočeš, nočeš tko je.
ps. boš pa dobila takoj dobro, zelo dobro službo, če si od direktorja hči, ljubica, ipd... tu potem ni problem. sej vem, grdo se sliši, ampak danes moraš imeti pravilen priimek in ne šole (navsezadnje je blo skos tko) srečno user posted image

(odgovor članu mamicaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zaposlitev v OBI-ju
8.2.2009 15:24:18   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: mamicaTaja

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: mamicaTaja

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

trgovine kot so samopostrežne, vedno iščejo delavce, pa ni važno kakšen poklic imašuser posted image


Aja zato sm na fax hodila, da bom zdej za blagajno delala... user posted image

ne, sej lahko doma sediš user posted image  draga moja, nekje je treba začet. misliš da boš po končanem faksu podpisala delo direktorja? user posted image sej mamo vsi faks narjen, pa ni toliko dela za "visoke" stolčke


Doma sigurno ne bom sedela, ker še nikoli nisem (nism tak tip). Začela pa sm tud že, tako da ne mislte, da sem zdej mlado dekle s faksom in nič del. izkušnjami... Brez službe sm namreč zato ker sm zanosila in ne zato ker ne iščem službe! pa tudi noben direktor ne želim biti ali pa nadzornik user posted image , vem tudi da ni veliko služb, ampak eno dokaj solidno službo (s solidno plačouser posted image ) vsaj približno moji izobrazbi pa vseeno želim. Če imaš narejen fax še ne pomeni, da zdej želijo vsi na visokih stolčkih sedet in imet gromozanske plače... user posted image
Zdej ste se vse spravle name, ampak se vsem (tudi vam), ki imajo narejen fax zdi škoda, da dobivajo veliiiiiko manjšo plačo kot pa bi jo lahko s svojo izobrazbo. user posted image   Sej če je kriza, itak da vzameš vsako službo (sm tud jst že po skladiščih delala za 300EUR ker ni blo drugega!user posted image ), ampak čakaš do zadnjega, če se kje ponudi kaka boljša varianta.

Pa lepo se imejte punce in srečno pri iskanju služb... user posted image



Ampak tisti čas ko čakaš da se ponudi kašna dobra varianta lohk delaš tud kej drugega. Tam ti vsaj denar not pride, doma ga ni.

(odgovor članu mamicaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zaposlitev v OBI-ju
8.2.2009 15:24:33   
tropical
A veste drage pupe raje bi sedela za blagajno, kot tako kot sem zdaj  redno zaposlena pa 3 mesece brez plače. Tam vsaj redno plačo dobiš tlele pa še za kruh skoraj nimam, mož pa nima bogve kaj visoko plačo.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zaposlitev v OBI-ju
8.2.2009 20:11:34   
Nončika
evo, jaz mam faks, mam končano VII stopnjo, to se pravi diplomo v žepu in že 2leti delam na delovnem mestu, ki zahteva samo V.stopnjo izobrazbe. pogosto sem kar vesela, da mam še to službo.

nekje je treba začeti. če se mi pa slučajno ponudi kaka dobra priložnost, višja plača in boljše delovno mesto pač grem.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?