|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaraščena prstka na nogi
14.6.2018 16:03:34   
123janja
Pozdravljeni.

Naš 10-mesečnik ima na desni nogici skupaj zraščena kazalec in sredinec. V porodnišnici tega sploh niso opazili, pediatrinja pa pravi, da to ni nič takega.

Zanima me, ali je imela katera od vas zaradi enakega primera podaljšanjo porodniško?

< Sporočilo je popravil 123janja -- 14.6.2018 16:04:59 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaraščena prstka na nogi
14.6.2018 16:41:38   
Sofie

Od prijateljice je imel to na roki. So mu operirali še predno je šel v vrtec. Zaradi tega ni imela podaljšane porodniške.

(odgovor članu 123janja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaraščena prstka na nogi
14.6.2018 19:10:16   
Dorotheia
Samo na hitro - moja sestrična je imela prva 2 prstka na nogi zraščena skupaj. Pa včasih niso takoj to dajali narazen. Vem, da si je ona šele potem šla to operativno ločit, ko je bila že v najstniških letih. Nič hudega ni bilo. Ima zdaj 2 lepa prstka, sploh se nič ne vidi. Če pa danes to storijo že pri dojenčkih, pa še toliko bolje, ker hitro okrevajo in ni nič hudega. Porodniške pa najbrž zato res ne podaljšujejo. Je ubistvu čisto kratek operativni poseg.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaraščena prstka na nogi
27.6.2018 10:38:45   
Janka2312
sliši se tako slabo

_____________________________

Pregled izdelkov in dodatkov

(odgovor članu Dorotheia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Fotografija, ki se je dotaknila milijonov ...
Fotografija, ki jo je mamica objavila na družabnem omrežju se je hitro razširila med uporabnike, saj jo je na svojem zid...
Zgodbe malih junakov: Velika bojevnica Frejya
Moj pritisk je bil 180, otrokov utrip je padal. Trikrat so mi vzeli kri in urin. Imela sem anemijo in beljakovine v urin...