|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zarubili otroka!!
21.3.2008 8:49:17   
mojamura
http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,1735,280595

pa saj to ne more biti res....user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 8:55:25   
iva01
ma zakaj pa nemore bit pri mami?????to se jaz že celi čas te  zgodbe sprašujem, a je kaj narobe z njeno mamo.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 8:57:12   
mayy
Groza, je bilo že včeraj na kanalu A.user posted image user posted image

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 8:59:04   
mojamura
kaj so pove3dali....jaz nažalost nisem gledala, sem bila v službi

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 9:00:08   
mojamura
to je izjava njenega brata:


P. S., polnoletni brat prizadete A. S., želi ob sestrini kalvariji podati naslednjo izjavo: »Moj oče J. S. je zelo posesiven in maščevalen človek. Podobno kot A. S. se je dogajalo tudi meni, vendar v bistveno manjšem obsegu kot zdaj njej. Vprašanje pa je, zakaj oče nikdar ni hotel, da bi živel z njim jaz, ampak moja sestra. Bojim se, da bo zaradi tega, ker je oče sodni izvedenec na mursokosobškem sodišču, ta vpliv, ki ga ima na sodnike, v veliki meri škodil moji sestri. Bojim se, da bodo posledice za A. S. hude. Zakaj mu je toliko do A. S.? Bojim se, da zato, da bi prekril svoja pedofilska dejanja, ki jih je v preteklosti že počel, vendar sodišče otroku preprosto ni verjelo.«

< Sporočilo je popravil mojamura -- 21.3.2008 9:04:23 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 9:02:19   
iva01
mislim ti ljudej so slepi al kaj, ma sej sem si kr mislila da ma kake veze kje,

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 9:04:15   
mojamura
to, da grejo rubit otroka za navadnega smrtnika ne bi naredili, pa naj bi imel še tako močne dokaze, da otrok pri partnerju trpi

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 9:11:08   
taja27
mah niti brat ne morem ...user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 9:13:42   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

to je izjava njenega brata:


P. S., polnoletni brat prizadete A. S., želi ob sestrini kalvariji podati naslednjo izjavo: »Moj oče J. S. je zelo posesiven in maščevalen človek. Podobno kot A. S. se je dogajalo tudi meni, vendar v bistveno manjšem obsegu kot zdaj njej. Vprašanje pa je, zakaj oče nikdar ni hotel, da bi živel z njim jaz, ampak moja sestra. Bojim se, da bo zaradi tega, ker je oče sodni izvedenec na mursokosobškem sodišču, ta vpliv, ki ga ima na sodnike, v veliki meri škodil moji sestri. Bojim se, da bodo posledice za A. S. hude. Zakaj mu je toliko do A. S.? Bojim se, da zato, da bi prekril svoja pedofilska dejanja, ki jih je v preteklosti že počel, vendar sodišče otroku preprosto ni verjelo.«



Žalostno, žalostno. Je bilo včeraj na Trenjih, grozljivka. Tu se vidi kako pravna država smo, kako za nekatere veljajo zakoni, nekateri pa so nad njimi.
Upam, da se bo dobro končalo.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 9:38:28   
Anonimen
O marija, to je pa res grozljivka.

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 9:43:54   
lemavrica
To je prava grozljivka,punca je zaprta na otroškem oddelku psihiatrije in to samo zato ker noče biti pri očetu.Ta človek mora biti totalen psiho da dela kaj takega svojemu otroku.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 9:47:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica
Ta človek mora biti totalen psiho da dela kaj takega svojemu otroku.


Se strinjam.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 9:54:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica
Ta človek mora biti totalen psiho da dela kaj takega svojemu otroku.


Se strinjam.


Ne samo oče ampak vse državne institucije.država je že zdavnaj padla na izpitu glede pravic otrok oziroma želja otrok.Uničuje življenja otrok,samo zato,ker nihče ne zna spravit skupaj pravih zakonov.Zato,ker zakone si izmišljajo moški,ki mislijo takrat na svoje riti in ne na pravice žensk in otrok.Zato,ker so posplošili zaščito fotrov in ne gledajo od primera do primera,ker fotr je upravičen,do svojega otroka,ker pa sploh ne bi smel v bližino otroka,ker zaradi takih ali onakih svinjarij ne bi smel niti pomislit na tako pravico.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 10:14:57   
jagoda77
če je varuhinja človekovih pravic tako v luft skakala zaradi včerajšnje oddaje, ne vem kje je bila, ko so tole punco rubili mami? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 10:23:04   
lelaval
Sem danes gledala ponovitev Trenj.

Velika sramota je, da pravijo, da najbolje poskrbijo za otroka - v tem primeru pa hoče njen oče sam zase poskrbet, lastno hčer pa psihično uničit, da se ne bi v javnosti pokazale njegove psihićne težave - pedofili namreč zame niso normalni ljudje.
Ubogi otrok - kakšne posledice bo imela celo življenje - tega pa se ne zaveda zdravnica, ki jo na silo odvede v psihiatrično bolnišnico - te bi jaz mučila user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 11:00:06   
mojamura
gledala sem zdaj trenja preko neta in mi je enostavno slabo user posted image

tudi zaradi druge zgodbe, kjer je materi bila dodeljena pravica do oskrbe otrok z odločbo, pa je prišel oče razbil okno, povozil skoraj maminega očeta in enega otroka na silo odpeljal. Je prišlo do izvršbe, a očeta in otroka ni bilo na tistem naslovu. Mama ni videla tega otroka že pol mesca, nobeden ji ne more ali noče pomagat, ker vsi prelagajo odgovornost na drugo institucijo....pa kriza no....to je pa šlo za družino, kjer je oče izvajal nasilje nad mamo, zaradi tega sta šla narazen ....mama je z otroci živela nekaj časa tudi v varni hiši



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 11:03:07   
tina a
Ja hudo je to, da se ne more zanesti na nobeno institucijo. Otrok je lahko z očetom že tudi v Ameriki.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 11:06:16   
TONČI.
to je samo zato, ker je oče svinski odvetnik al sodnik. 

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 12:18:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Ne samo oče ampak vse državne institucije.država je že zdavnaj padla na izpitu glede pravic otrok oziroma želja otrok.Uničuje življenja otrok,samo zato,ker nihče ne zna spravit skupaj pravih zakonov.Zato,ker zakone si izmišljajo moški,ki mislijo takrat na svoje riti in ne na pravice žensk in otrok.Zato,ker so posplošili zaščito fotrov in ne gledajo od primera do primera,ker fotr je upravičen,do svojega otroka,ker pa sploh ne bi smel v bližino otroka,ker zaradi takih ali onakih svinjarij ne bi smel niti pomislit na tako pravico.


Oprosti Neva, v 99% otroka ob razvezi dobi mama, pa ce je oce 100x bolj primeren, ali ne. In vsak pisano pogleda, ce otrok zivi pri ocetu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 12:19:53   
Anonimen
Sicer je pa ta zgodba in tista iz Trenj za zjokat.

Mene tudi zanima, kako to, da je sodisce otroke dolocilo temu tipu - a zato, ker ima veze? Zakaj je bila Anja mami odvzeta?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 12:36:35   
malenaa
po moje zato ker je ta "oče" sodni izvedenec pri omenjenem sodišču (mislim da Ms) in ima "zveze". Pa da se to tak dolgo vlece- 7 let, pa to ja ni normalno. najbolj ironicno pa je, da je dekle staro 13 let in se ne sme sama odlocit, ceprav mislim da upostevajo zelje otrok nad 10 ali 11 let.
Katastrofa, kaj se dogaja pri nas, pa mislim da to ni osamljen primer. primernost za to oddajo - prav je, da so zakrili identiteto otroka, čeprav je bilo pred tem v vseh medijih (ampak tista sodnica ki je to prepovedala, je po moje mislila bolj na lastni interes kot pa na interes deklice). Ja tak kot je slak vceraj rekel, če bi vsi delali tak hitro kot ta sodnica s prepovedjo v roku 24 ur, teh problemov ne bi bilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 12:40:38   
mojamura
.....in v obeh teh zgodbah, sploh v prvi - otrok potegne najkrašo....žalostnouser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 12:56:35   
aljuška
takšen je tudi moj očeuser posted image , hvalabogu da smo ob ločitvi ( še ko sem bila mladoletna ) bili dodeljeni mami, če ne res ne vem kako bi se zgodba končala, zato res sočustvujem s puncouser posted image ..ampak ni mi jazno zakaj so jo ''zarubili''?? al ni hotela bit pri očetu ali kaj?? ma šit..user posted image

_____________________________





(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 12:58:35   
mojamura
ne ni hotel bit pri očetu....dekle je pisalo na razne institucije, da naj ji pomagajo, da se raje ubije, kot da bo živela pri očetu.

nato je prišel izvršitelj, izvršil svoje dejanje. oče pa jo je po svoji volji odpeljal na psihiatrični oddelek z rešilcem.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zarubili otroka!!
21.3.2008 13:00:04   
aljuška
o fak, user posted image user posted image user posted image  pa tak oče.. To je zame res bolano! če bi mogu bit kdo na psihiatriji je to oče.user posted image

_____________________________





(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?