|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaskrbljena-CR
29.8.2010 16:47:24   
_Beky_
Pozdravljene! Noseča sem že 40 tednov rok sem imela to soboto vendar se nič ne dogaja v  petek sem bila na amnioskopiji kjer so mi rekli da je plodovnica mlečna vendar pa nisem nič odprta.Naj povem da sem v prvo rodila z carskim priklopili so me na umetne ob osmih zjutraj ob devetih zvecer sem pa rodila.Zelo me je strah drugega poroda pa me zanima al je možno v Kranju zahtevati ponovni CR.Zelo bi vam bila hvaležna za vaše odgovore.Aha pa še to vtorek imam ponovno amnio to se pravi sem 3 dni cez rok.

Lep pozdravv!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaskrbljena-CR
29.8.2010 18:05:22   
sanasan
meni je, sicer en lj porodničar, rekel, da imaš po 1.cr. pravico zahtevati tudi drugega. dodal je še,da četudi se v drugo odločiš za naravni porod, ti naj bi ob najmanjšem zastoju ali komplikaciji takoj naredili cr. prav za kranj pa ne bi vedela, ampak verjetno je podobno...če čutiš, da bi imela cr, reci, pa morda malo pojambraj. nimaš kaj izgubit, kvečjemu pridobiš :)

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaskrbljena-CR
29.8.2010 18:33:10   
SMT3
Ali te je strah samega poroda ali komplikacij?

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaskrbljena-CR
29.8.2010 20:55:59   
Najaa
Odvisno, zakaj si imela CR prejšnjič.

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaskrbljena-CR
29.8.2010 21:22:29   
_Beky_
Pozdravljene!Hvala vam za vaše odgovore.user posted image Ja strah me je in poroda in komplikacij pr meni je porod prejšni potekal tako:V petek ob 4 popoldan sem prispela v porodnišnico ker mi je voda odtekala vse do sobote ob 8 zjutraj so me priklopili na umetne bili so zelo močni ob osmih zvecer pride moj gin in mi pove da se bodo odločili za carski ker je otrok prečno postavljen pa tudi utrip naj bi mu pešal.Tako da sem se mučila dobrih 13 ur in zato me je vsega skupaj strah.Svojemu gin sem parkat ze rekla da bi rodila rada na carski ker se bojim vendar mi vsakič znova pravi da bodo najprej naravno probal potem pa če ne bo šlo pa na carski ampak se bojim vsega tega.V torek mam ponovno amnio in mu bom probala ponovno razložit upam da mi uspe.Naj še povem dda v prejšni nosečnosti nism imela tezave z pritiskom zdaj pa imam.

Hvala v naprej za vaše odgovore.user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaskrbljena-CR
30.8.2010 7:50:11   
pomar*ANČA*
koliko časa je pa minilo od rvega cr? meni je takrat g rekla da če bom v roku dveh let spet zanosila da bom verjetno imela še 1x cr, z čimer se popolnoma strinjem, saj je bilo prvič preveč komplikacij ker me niso pravočasno dali na cr. poskušaj se dogovorit, povej g kako te je strah, naj ti da vsaj napotnico za napovedan cr, pa upaj da se te v porodnišnici usmilijouser posted image

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaskrbljena-CR
30.8.2010 8:10:17   
_Beky_
Zivjo pomaranča ni minilo še dobre dve leti tamalo sem rodila 20 sep.2008.Bom probala jutri vprašat gin.upam da me se usmiliuser posted image .Hvala ti za odgovor.user posted image

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaskrbljena-CR
30.8.2010 10:09:58   
pomar*ANČA*
te pa čisto zastopim kakšno stisko imaš, ker mene je še vedno groza če pomislim da bom kdaj mogla naravno rodit, ker imam tudi zelo slabo izkušnjo.

malce mi sporoči kaj si se zmenila, kakšne praksa je v tem letu,  me zanimauser posted image

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaskrbljena-CR
30.8.2010 10:12:57   
_Beky_
Bom ti sporočila,pa hvala k me zastopiš.Res me je kar groza ko pomislim na porod jutri probam prašat sej nimam kej zgubituser posted image

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaskrbljena-CR
31.8.2010 14:49:21   
_Beky_
No pozdravljene danes spet na amnio bolel je kouser posted image u tazadne ni bilo tako je rekel da nej počakam do petka in spet pridem na amniouser posted image .In sem ga vprašala za CR sem mu kar rekla ali bi lahko šla kar na CR in mi je reke,l da pa on misli da bi jest lahko naravno rodila in da naj grem tko probatuser posted image ,čeprov  me je strah.Jah kaj češ se bom mogla kar sprijaznt in upat da bo vse u reduuuuser posted image .

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zaskrbljena-CR
31.8.2010 15:06:30   
pomar*ANČA*
saj bo, ne misli preveč na to in uživaj še v zadnjih dneh oz urah, mogoče boš svojega otročka že danes imela ob sebi.

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zaskrbljena-CR
31.8.2010 15:14:17   
sanasan
držim pesti, da bo tako, da bo zate in otročka najboljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zaskrbljena-CR
31.8.2010 21:05:54   
_Beky_
O hvala vam jest pravm tako :IZ vaših ust v božja ušesaauser posted image Ja bbom, probala vse skrbi odmislit upam da mi rata pa se pol javim hvala vam vsem za odgovoreuser posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zaskrbljena-CR
31.8.2010 21:24:38   
petea
_beky_,
ni mi jasno, kako so pri 1. porodu komaj po celem dnevu rojevanja 'ugotovili', da otrok leži prečno?

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zaskrbljena-CR
31.8.2010 21:59:28   
_Beky_
Jah men tut ni jasno.Ampak tko so mi rekli prisli so v sobo in rekli da je otrok v prečnem položaju  in pa da me bodo dali na carski takoj kajti tudi otroku peša utrip mislim podomače povedan otrok je bil čist zmučen pa jest tut.Odprta vem da sem bila 4 cm.Naprej pa potem če mi verjameš nisem nič spraševala kajti bila sem zadovoljna že stem da svojo punčko držim v naročju živo in zdravouser posted image Če te še kaj zanima me vprašaj ti rade volje odgovorimuser posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Epiduralna analgezija: je smiselna prisotn...
Pri certificirani duli Dr. Špeli Peternel preverili, kako lahko dula pomaga porodnici, ki se je odločila za epiduralno a...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?