|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaskrbljena zaradi padca
13.4.2007 22:28:04   
*A*l*y*a*
Moja zgodba:
Noseča sem v 13t in ker je zunaj tako lepo vreme z mojim dragim urejava okolico. Nekih težjih del ne delam, se pazim ampak vseeno včasih pride stvar ki jo je pač treba naredit in ker sva sama ne morem drugače. In tako je bilo včeraj. Z mojim grema nalagat pesek z traktorjem in avtoprikolico. Moj nalaga jaz pa tak kot ponavadi pri takšnih delih zraven stojim in ga gledam user posted image Ko naloži me prosi če lahko primem prikolico zadaj pa jo držim nazaj za vsak slučaj če bi kam vse skupi šlo ker ni bilo glih v ranini. In zgodi se prav to. Traktor z prikolico vred začne lezit naprej. Edino kar je lahko moj naredu je to da je zasukav volan, ker še pač ni bil na traktorju da se je traktor "zalomu"  in počakal.  Prikolica in jaz pa sva končali v manjšem grabnu. V tistem trenutku ko je začelo vlečit sem namest spustila še bol prijela, ker sem se pač ustrašla in prikolica me je potegnala za sabo. Padla sem nekako na bok tako da imam potolčeno koleno in ramo. Udarca v trbuh nisem čutila. Edina sreča v tem je da je bilo v tem grabnu kar neki listja.
Niti včeraj niti danes ni blo kakšnih velikih sprememb, ni bilo krvavitve. Rahla bolečina od časa do časa v spodnjem delu trebuha, tako kot so bile tudi prej kakšen dan. Edino kar je sprememba je to da mora it večkrat oz. kar veliktar na wc lulat. A je lahko morda to znak da je lahko kaj narobe? Bi morda bilo potrebo da obiščem g.? Res me skrbi in me je strah ker si ne želim imet še en ss, prvega sem imela lani novembra in si ne želim več tega prestajati. user posted image

Prosim za vaše nasvete



< Sporočilo je popravil Jančika -- 14.4.2007 18:52:27 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaskrbljena
13.4.2007 22:29:53   
Anonimen
Veš, za vsak padec in nenormalen izcedek je bolje, da obiščeš g. Boš vsaj vedela na čem si!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *A*l*y*a*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaskrbljena
13.4.2007 22:41:43   
Lunc_a
Ne,nikakor ne moreš s tem " prizadeti" otroka.je dobro zavarovan v trebuščku user posted image   ne sekiraj se in vse bo ok,saj veš,da živci marsikaj naredijo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaskrbljena
14.4.2007 5:59:48   
Lunca1
Če bi bilo kaj narobe, bi že krvavela.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaskrbljena
14.4.2007 9:03:04   
Pikabu
Jaz bi se šla na tvojem mestu vseeno pokazat. Saj verjetno je vse v redu, ampak vsaj mirna bi bila.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaskrbljena
14.4.2007 9:27:38   
paris
Jaz bi šla tudi raje h gin., ziher je ziher!

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaskrbljena
14.4.2007 10:53:26   
BaByGiRl
Poškodovala ga sigurno nisi, ker je še premajčken in dobro zaščiten. Za obisk pri G je pa tako,..tako ali tako ne more nič. Jaz sem krvavela pri 12 tednih,..pa ne more nič. Ampak se je obdržalo. Vem pa da te skrbi, ker sem imela tudi jaz podobno izkušnjo. Ni bil spontani splav ampak mi je zarodek umrl nekje v 13 tednu. Če bo šlo naprej bo šlo. Žal. Samo mislim, da ni sile. Ampak....NE dviguj in NE vleči težkih stvari!
Lulanje pa mislim, da sedaj ni nič povezano s tem,..jaz sem zelo kmalu začela pogosto hodit na Wc. Pa še sedaj se 'glavna' tamuser posted image

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaskrbljena
14.4.2007 18:13:20   
mamuška
Jaz bi se vsekakor šla pokazat na najbližjo urgenco.

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaskrbljena
15.4.2007 1:09:39   
Shani
sem pred dnevi  brala na forumu od dr. pušenjaka, ki je odgovarjal eni punci ko je padla s kolesom:
Če se niste nepsoredno udraili v spodnji del trebuha, potem zaradi padca nosečnosti ni nastala nobena škoda in psoeben pregled ni potreben. Sicer pa se kot nosečnica ne vozite s kolesom, saj vidite, kako je to lahko nevarno.


upam, da ti je kaj v pomoč.



(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaskrbljena
16.4.2007 12:51:27   
madela
Sem prebrala v reviji Nosečnica,da(sicer v višji nosečnosti)če padeš ne poškoduješ otroka,ker je zelo dobro zavarovan v maternici. Če pa bi prišlo do poškodbe,bi pa imela tudi mamica hude poškodbe od padca,torej zelo potolčena.
Upam,da ni nič narobe.

(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?