|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaton
12.1.2012 8:05:46   
bačko
Pozdravljene!
Zanima me ali je že katera bila tukaj:
http://zaton.hr/hr/smjestaj
Zanima me kako je bilo?
Hvala za vse odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaton
12.1.2012 8:47:45   
josephine27
mi smo bili 2 leti nazaj in sicer v tistih 3*. ti na sliki so tisti k imajo 4*. za sam resort lahko rečem, da smo bili zadovoljni. plaža čista in urejena, senca, veliko animacije ( tud za otroke), igrala,market zdraven kampa je kar dobro založen...samo bili mal izven glavne sezone pa je bilo kar velik ljudi tako da bi v glavni sezoni znala bit gužva. edino kar mi ni bilo všeč je to da smo mogli zelo dolgo čakat na recepciji. mal  nerodno je k moraš avto pustit na parkirišču za prtlago znosit ampak se vsaj z otroci lahko mirno sprehajaš ker ti ni treba pazit na avtomobile. majo sicer neke voziče samo če je gužva je treba nanje dolgo čakat...če te še kaj zanima vprašajuser posted image


_____________________________



(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaton
12.1.2012 10:55:51   
bačko
Mi bomo šli junija se pravi pred sezono. Ali so sobe takšne kot na slikah? Kako pa je kaj s čistočo v sobah?
Mi še razmišljamo ali bomo šli v une z 3* ali une s 4*. Moti me to ker tisti apartmaji s 3 * nimajo klime.Ali ste bili spodaj ali v nadstropju? Hvala za odgovore.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaton
12.1.2012 12:39:50   
josephine27
mi smo bili v pritličju, kar je po moje boljše če imaš voziček. apartma je bil tak kot na sliki, tud notranja razporeditev je bila točno taka. te s 4* sem videla samo od zunaj, znoter pa ne ampak po moje je tako kot na sliki. samo naselje in plaža so zelo čisti, kar se apartmaja tiče pa tako tako. odvisno kaka merila imaš. ne morem sicer reči da je bil umazan, bleščal se pa tud ravno ni. čistiš si sam, sobarice menjajo samo postelnino in brisače.končno čiščenje moraš plačat, če se ne odločiš počistit sam. klime mi sicer nismo pogrešali ker smo imeli idealne temperature ( ne prevroče ne premrzlo).


_____________________________



(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaton
12.1.2012 13:58:36   
maronine
mi smo bili lani v app 3*,v pritličnih hiškah,tik ob plaži.slike so po domače povedano optična varka,ker so slikane s 360 stopinjsko kamero.naš app je bil app za 5 oseb,ampak pazi ,postelja v spalnici je širine 1,40m,ne 1,80 kot normalna zakonska,tako da je moj moral spati na kavču v kuhinji(ker naj bi dojenčica spala med nama),ki je tako miniaturna da v njej komaj sedijo 2odrasla in 2 otroka(dojenčice tukaj ne štejem,imamo 3user posted image ).da ne omenjam kuhinjske površine,enostransko korito,zraven pa takoj ena srednja plošča in ena miniaturna,električna prastara.soba za otroka je bila o.k. tu se ne pritožujem sta imela vsak svojo posteljo.Klime nismo pogrešali(konec junija)ker je app.v borovi senci in terasa prav tako(večina novih app 4* je na soncu in imajo seveda klimo).No torej da,bi kuhala za nas 4 v app ni blo šanse,smo hodili v self service(tukaj pohvala,dobra hrana,čeprav ne preveč raznolika).V glavnem app nam niso bili všeč,posteljnina čista,deke pa tako prašne da se je kar kadilo ven,ko si jo premaknil.posode definitivno premalo,za eno normalno kosilo.kopalnica dovolj prostorna.aja še to v spalnici in v sobi kjer sta spala otroka ni nobene omare,omara je le na hodniku,pa še to premala,nimaš še kufrov kam pospravit kamoli stvari za 5oseb.vse ostalo v zatonu,igrala ,animacija,plaža vse super.no in pri novih app 4*so med hiškami igrala,pri starih jih ni.Cena def.zasoljena 7 dni 1100evrov!nas v teh app.ne vidijo več.v kampu še mogoče,kamp je ful porihtan(wc,ji,banice za dojenčke...) Samo za primerjavo,ker smo ta teden podaljšali na dva v app oddaljenem2km od zatona,hiša z bazenom,app čisti kot nimamo doma,lastnica prijazna,cena pa smešna 45e na dan!!

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaton
12.1.2012 14:03:14   
maronine
še tole,mi smo tudi čakali na recepciji, kot norci,pa ni blo nikogardrugega,ker smo prišli v večernih urah.

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaton
12.1.2012 15:28:53   
eee35
Smo bili lani septembra v app 4*, sam apartma nič kaj posebnega, je bilo vse čisto, zlasti kopalnica, na kaj sem zelo pozorna, super terasica od spredaj - smo bili v prtljičju - bil pa je ta najmanjši apartma in kuhinja je bila kar težka za uporabo, komaj sem se obrnilauser posted image Ampak ni panike, smo preživeli brez poškodb, ponudba hrane, če nočeškuhat je raznolika, pa cene tudi kar kul, v self servis mogoče ni nekih hudih specialitet, ampak lačen ne prideš ven.
Drugače plaža, animacije, voda, bazen, okolica mi je bila zelo, zelo všeč, smo uživali!


_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu maronine)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaton
12.1.2012 15:29:48   
eee35
Še to - na recepciji nismo čakali, mož pravi, da te s 4* hitro odpravijo...

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaton
13.1.2012 8:20:43   
bačko
Hvala vsem za odgovore.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?