|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zavarovanje v tujini
8.7.2009 9:27:26   
maca123
Jaz bi samo vprašala glede na to, ko so včeraj povedali koliko je bilo zdravljenje otroka v splitski bolnišnici ali je dovolj, če gremo v tujino (Hrvaška, Italija, Avstrija) za en dan zdravstvena kartica če se npr. karkoli zgodi in je potrebno zdravljenje v bolnišnici?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zavarovanje v tujini
8.7.2009 9:45:46   
ksenija12
Najbolje da vprašaš na ZZZS 01/30 77 200, 01/30 77 286, sicer pa sama mislim, da moraš imeti tudi evropsko kartico zavarovanja in da število dni nima bistvene vloge pri tem. Povprašaj:)

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu maca123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zavarovanje v tujini
8.7.2009 9:49:35   
Ekaz
Mi smo imeli lani Evropsko kartico. Torej tisto srebrno. Naročila sem jo preko interneta, domov dobila v parih dneh. V Splitu smo imeli nesrečo (z leto dni staro punčko me je zbil avto). Odpeljal nas je rešilc, meni slikali prsni koš, punčki glavico, malo kasneje še nogico, policaji so fanta peljali po avto, ki smo ga imeli že parkiranega za na trajekt, potem so ga peljali še na pošto....pokazala sem le to srebrno kartico (nič naše ni bilo potrebno) in vse je bilo OK, čisto nič nismo rabili plačat, tudi kasneje ni na dom prišel kakršenkoli račun. Ravno danes jo bom spet naročila, saj bo stara, ki velja eno leto, potekla.

(odgovor članu maca123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zavarovanje v tujini
8.7.2009 10:13:42   
lukec
Ja, rabiš evropsko kartico in spremni dopis, ki ga dobiš zraven.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zavarovanje v tujini
8.7.2009 11:08:51   
maca123
Ja saj to imamo vedno s sabo.....je pa modre barve......pa sem mislila, da je mogoče potrebno še kaj..... 

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zavarovanje v tujini
14.7.2009 11:39:56   
baby blue
Potrebna je samo zdravstvena kartica in Evropska kartica za zavarovanje v tujini pa tisti dopis s katerim si to kartico dobila...

prijetne počitnice in miren dopust

(odgovor članu maca123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?