|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zbiramo odeje za zavetišča
25.1.2007 19:09:36   
polona2
Torej, za zavetišče v Kopru se zbirajo oddeje, brisače, rjuhe itd.;


http://zavetisca.mojforum.si/zavetisca-about399.html


tudi na ta način lahko pomagate,

na linku imate več informacij na koga se obrniti, drugače pa mi lahko kakšno dodatno vprašanje pošljete tudi na ZS, lp!

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,12656.0.html

< Sporočilo je popravil wahoo -- 25.1.2007 22:05:25 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zbiramo oddeje za zavetišča
25.1.2007 19:14:01   
Anonimen
Že pred časom sem jim poslala mail, da mam za njih veliko odej, pa tudi nekaj hrane, pa ker sem iz Zasavja, sem jih prosila, če majo koga, ki gre kdaj mimo Trojan recimo, da bi to prevzel, pa ni bilo odziva. user posted image  Sem bla kr mal razočarana.
Ampak s pomočjo lokalne organizacije, ki zbira hrano in odeje za zavetišča (ravno so zbirali za v Koper), so potem odeje prišle v prave roke. user posted image
Sem pa prov hotla dat v Koper, ker je tud naša psička iz tam. user posted image

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zbiramo oddeje za zavetišča
25.1.2007 19:28:58   
Anonimen
Odej pa nimam,jih potrebujem za moje tri,še zmankuje mi jihuser posted image
Za hrano pa sem in bom prispevala,saj je tudi naša LILI od tam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zbiramo odeje za zavetišča
25.1.2007 20:11:55   
polona2
Seveda gre za odeje in ne za odddeje, meni se že malo meša od oddaje psov in oddaje mačk in potem se zgodi taka napača.
Hothien, bom vprašala kolege iz trboveljskega društva, če bi lahko kdo to v vašem koncu prevzel, a bi bilo to o.k?

< Sporočilo je popravil wahoo -- 25.1.2007 22:05:53 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zbiramo odeje za zavetišča
25.1.2007 20:13:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: polona2

Hothien, bom vprašala kolege iz trboveljskega društva, če bi lahko kdo to v vašem koncu prevzel, a bi bilo to o.k?


Sej pravim, da sem jim že oddala vse kar sem mela, prav za v Koper so zbirali. user posted image

< Sporočilo je popravil wahoo -- 25.1.2007 22:06:01 >

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zbiramo odeje za zavetišča
25.1.2007 20:22:10   
polona2
Aha, sem površno prebrala Hothien, pa kaj je danes z menoj?

< Sporočilo je popravil wahoo -- 25.1.2007 22:06:11 >

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zbiramo odeje za zavetišča
25.1.2007 23:48:54   
polona2
Torej, vsem zainteresiranim sporočam, da bo zbiranje potekalo v večjih krajih po Sloveniji.
Naše društvo bo prevzelo pobiranje dek in podobnega po gorenjskem, tako da mi lahko zainteresirani sporočijo na ZS in jih bom potem obvestila kdaj se bo zadeva zgodila,

če ste veliko na RR, potem vas obvestim na ZS, drugače pa mi pustite e-naslov in vas obvestim po mailu.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?