|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zdej pa tako...
1.4.2010 11:33:38   
pety78
Sodelavec si me je mal privoščil...
- iz miške mi je pobral baterije in mi jih skril,
- v kavo mi je nasul ful cukra, pijem  jo brez
- stol mi je nekak naštimal, da sedaj sedim navzdol, kot na toboganu in ga ne znam nazaj naredit...

Smeji se kot pohan maček...

Nujno rabim res izvirne ideje, kaj mu naj  ušpičim, ko gre na kosilo.


_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 11:34:30   
*miska.mcc*
obrni mu zaslonuser posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 11:35:38   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

obrni mu zaslonuser posted image


Sem probala, pa ne gre. Nekaj drugega rabim.


_____________________________



(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 11:46:10   
baguSka
Namesto da mu vzames baterijo iz miske, mu nalimaj na spodni del miske prozoren selotejp!!! Naj bo cimmanj viden... In mu valda ne bo jasno zakaj miska ne dela. Pac tisti senzor z lucko prelimas!! Ce ima kaksen zig katerega uporablja, lahko npr vzames tisti srednji del z blazinico ven, se pred tem pa obrisi crke, da ko bo hotel postempljati se ne bo nic odtisnilo!! Ce imam kaksen tak pisarniski stol, da lahko odvijes npr gumb za spuscat ali gumb za naslonit se, da ko se ob vsedel bo 'padel' oz lovil, lahko to nardis.. Lahko mu reces, da mora NUJNO poklicat na to in to stevilko, ker so ga klicali in so bli totalno histericni zakaj ni naredu tega in tega, v resnici pa je kaksna **** stevilka, ki ne obstaja. Ampak v tme primeru moras bit dobra igralka, da ti bo verjel.. Za kaksne druge stvari, bi pa ze rabila kaksne fajn pripomocke: kaksne umetne drekce, pajke, muhe itd. :) Tega pa verjetno nimas tam pri roki...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 11:47:13   
štrumfek
una o g. Medvedu jee dobra.
Reč da ga je g Medved klical in naj ga nujno pokliče nazaj  na listek mu napiš pa številko živalskega vrtauser posted image

jaz sem to prej mojmu... in je zagrabuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 11:48:29   
baguSka
Aja tam pri zigu lahko naredis tudi isto foro s selotejpom - pac prelimas spodnji rob, da ko odtisne, u bistvu odtisne na selotejp!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 11:49:00   
baguSka
ja strumfek, ampak ta je ze kr precej obrabljena.. .user posted image

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 11:49:09   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Namesto da mu vzames baterijo iz miske, mu nalimaj na spodni del miske prozoren selotejp!!! Naj bo cimmanj viden... In mu valda ne bo jasno zakaj miska ne dela.


že iščem selotejpuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 11:49:14   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

una o g. Medvedu jee dobra.
Reč da ga je g Medved klical in naj ga nujno pokliče nazaj  na listek mu napiš pa številko živalskega vrtauser posted image

jaz sem to prej mojmu... in je zagrabuuser posted image user posted image user posted image



Je predvčerajšnjim klical g. Kosa v živalski vrt. user posted image Zato sedaj vrača. Nič,  mizo mu bomo obrnili narobe.


_____________________________



(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 11:50:29   
Luni
Ko bo šel naš šef na malco, mu prelimam miško in obrnem ekran okoli! Poročam o reakciji! Miška user posted image , Baguška user posted image

_____________________________



(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 11:51:26   
štrumfek
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

una o g. Medvedu jee dobra.
Reč da ga je g Medved klical in naj ga nujno pokliče nazaj  na listek mu napiš pa številko živalskega vrtauser posted image

jaz sem to prej mojmu... in je zagrabuuser posted image user posted image user posted image



Je predvčerajšnjim klical g. Kosa v živalski vrt. user posted image Zato sedaj vrača. Nič,  mizo mu bomo obrnili narobe.

user posted image user posted image user posted image user posted image

baguSka vem da je sam včas še prime user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 11:53:03   
baguSka
Men je moj sodelovc enkrat tud plačilno kartico tko prelimu... grrr!!!! Fora je bla, ker sem skocila na wc al kaj je ze blo, pa sm pustila denarnico na mizi!! In je izkoristu priliko in mi je prelimu kartico, kjer je crtna koda s selotejpom!!! In valda nisem pogruntala dokler nism sla u stacuno... in kaj hujsga, ko se je potem za mano nabrala DOOOLGAAAAA kolona, ko sem tisti selotejp trgala s kartice!!!user posted image

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 11:54:36   
baguSka
Aja, pa zdej ne vem kaksne tipkovnice imate... ampak lahko npr tud kaksne crke zamenjate med sabo!!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 11:57:32   
*miska.mcc*
user posted image

to sliko mu spravi na racunalnik.
jo odpri z windows picture and fax wiewer in klikni f11

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 11:58:37   
*miska.mcc*
pa misko mu onesposobi, ker kakor bo premaknil mis, bo videt, da je samo slika

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 11:59:47   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

user posted image

to sliko mu spravi na racunalnik.
jo odpri z windows picture and fax wiewer in klikni f11



user posted image user posted image user posted image  ta je pa dobra

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 12:00:45   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

una o g. Medvedu jee dobra.
Reč da ga je g Medved klical in naj ga nujno pokliče nazaj  na listek mu napiš pa številko živalskega vrtauser posted image

jaz sem to prej mojmu... in je zagrabuuser posted image user posted image user posted image

Uf naš klicari kot nor pa je zasedenouser posted image .Ni pa nič pogruntal ker pozna tudi gospoda Volka.

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 12:04:00   
štrumfek
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

una o g. Medvedu jee dobra.
Reč da ga je g Medved klical in naj ga nujno pokliče nazaj  na listek mu napiš pa številko živalskega vrtauser posted image

jaz sem to prej mojmu... in je zagrabuuser posted image user posted image user posted image

Uf naš klicari kot nor pa je zasedenouser posted image .Ni pa nič pogruntal ker pozna tudi gospoda Volka.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 12:33:19   
resnično srečna
tole z miško ne gre še je laserska...sem sprobala najprej na svoji grrr...nič ne bo od tega

_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 12:35:10   
madela
Kake dobre ideje mate...jaz pa nobene user posted image

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 12:43:06   
pety78
Evo, mizo smo mu čisto nizko spustili. Trije smo noge šraufali, tako da se bo moral sam kar orng pomatrat, če jo bo hotel vrniti v prvotno stanje.

Če me je videla katera na blagajni v Tušu, kako se sama smejim... user posted image ...ampak spomnila sem se ene ideje, ki je že v izvedbi. user posted image user posted image user posted image
Tampon sem prebarvala rdeče, ne čisto celega, ampak tako da res originalno zgleda user posted image , sedaj mu ga pa bom privezala na kljuko od vrat njegovega BMW-jčka na sopotnikovo stran, da bo med vožnjo tako lepo plapolal. user posted image


_____________________________



(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 12:44:01   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Evo, mizo smo mu čisto nizko spustili. Trije smo noge šraufali, tako da se bo moral sam kar orng pomatrat, če jo bo hotel vrniti v prvotno stanje.

Če me je videla katera na blagajni v Tušu, kako se sama smejim... user posted image ...ampak spomnila sem se ene ideje, ki je že v izvedbi. user posted image user posted image user posted image
Tampon sem prebarvala rdeče, ne čisto celega, ampak tako da res originalno zgleda user posted image , sedaj mu ga pa bom privezala na kljuko od vrat njegovega BMW-jčka na sopotnikovo stran, da bo med vožnjo tako lepo plapolal. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
1.4.2010 12:44:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu resnično srečna)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 12:44:45   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: madela
Kake dobre ideje mate...jaz pa nobene user posted image
A daj no, pa kačo imaš doma! Pejt v trgovino z njo, nekaj ukradi, ko pride varnostnik in te začne pregledovati, mu pokažeš kačo in poveš, da taščo velikokrat vzameš s sabo po nakupih.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zdej pa tako...
1.4.2010 12:45:23   
baguSka
pety, al pa za brisalce!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?