|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zdej sm pa jest full jezna :(((( grrrr...
2.9.2005 7:13:19   
anadejka
To je pa zdej res že toooomač!!!!!

22.6.so najine papirje "baje" že oddali na konzilij za IVF,pa še vedno nič!!!!Ponavad "baje" rabjo en mesec da odgovorijo,pa sej vem da so bili dopusti umes,ampak hudiča noooooo,to pa zdej že full predolg traja!!!!A si eni na tem svetu res lahko privoščijo tok časa dopust?!?!?!!Jest bi tut,ne pa da cel poletje ko se vsi hvalijo da grejo na morje,mi doma garamo ko biki in potem še tisto malo upanje ki ga imaš,da bo pa potem lepše počasi izgine.
Ne vem več kaj naj si mislim,sita sem čakanja,na GK v Lj.so pa nesramno počasni.Poleg tega pa še tel.nihče ne dviguje,kaj šele da bi se jim dalo na mail odgovort!!!!!
"Baje da so gospodje za konzilij imeli prvi sestanek šele 29.8.Če bo šlo tako naprej bom šla po svoje otroke na GK s palčko

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zdej sm pa jest full jezna :(((( grrrr...
2.9.2005 9:13:52   
emaa
ja hitrost v zdravstvu ni kakšna posebna vrlina, razen, če imaš denar

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zdej sm pa jest full jezna :(((( grrrr...
2.9.2005 9:32:07   
buškica
Anadejka, ne se sekirat. Midva sva dva polna meseca čakala. 1.2.2005 smo oddala vlogo, 1.4.2005 sva dobil odobremo z konzilija, tko da gre res počasi.


Je pa res da če imaš denar gre vse hitreje.


(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zdej sm pa jest full jezna :(((( grrrr...
2.9.2005 11:40:27   
anadejka

Sm mal prej le dobila tel.vezo pa mi je sestra rekla da majo zdej totalno gužvo,ker prej niso 2 mesca nč delal in se nas je baje full nabral.Je rekla da nej počakam še en teden.
O.K. bom počakala še en teden,pol grem pa tkointko na medeni teden,ko pa pridem domov pa če še vedno ne bo tega prekletega pisma si bom nabavla pa eno bazuko pa vse pocilala!!!!

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zdej sm pa jest full jezna :(((( grrrr...
2.9.2005 11:48:50   
barbara b
andejka, da boš še bolj besna naj ti povem, da sem jaz dobila odgovor že po 1. (enem) tednu.
Ne biti nestrpna, čakanje in čakanje in čakanje te šele čakajo.
Pri meni je uspeh že viden, je pa trajalo kar 2 leti in 4 poskuse, da sem zanosila. Se je pa splačalo počakati in pretrpeti vse to. So pa v Lj čisto fajni, samo ne smeš jih jemati preveč resno.

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zdej sm pa jest full jezna :(((( grrrr...
2.9.2005 12:38:40   
anadejka
Mah sej vem da so v Lj.čist fajn,sam bemti so pa cepljeni prot hitrosti.
Ja konzilij se zbere 1x na mesec in ti si mela verjetno lih tako srečo da so tvoje papirje oddali tik pred sestankom,zato pa si dobila tok hitr odgovor.
Dej povej,a si za vsak postopek morala dati papirje na konzilij in jih gospode pol čakati,al je to sam prvič???

Sem pa vesela,da se pri tebi uspeh že vidi in upam da bom kmalu tut jest na tvojem mestu.

Veliko sreče in uživaj

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zdej sm pa jest full jezna :(((( grrrr...
2.9.2005 18:46:49   
ameli
Anadejka, vem kako je , ko čakaš na postopek, onim v belem, pa se nikamor ne mudi, nam pa čas teče in želja po je vedno večja. Vmes doživljamo krize in stiske in ..... groza.
Poskusi vzdržat in mislit pozitivno. Morda pa dobiš odgovor ravno na poročni dan
En velik zate
ameli

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zdej sm pa jest full jezna :(((( grrrr...
2.9.2005 19:16:50   
Kalina
okej jst sm glede teh stvari cist zmedena in nc ne vem, pred tocno katerimi postopki te dajo oz papirje na konzilij? Ker moja prijateljica zdej ze 5 dni prejema neke hormonske injekcije pol ma pa neke punkcije pa kaj jst vem kako to gre, pa ni nc podpisovala papirjev..? a mi lahko lepo prosim mal razlozite, ker jst sm v ponedeljek prvic narocena pri dr. Aleksander Merlo.

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zdej sm pa jest full jezna :(((( grrrr...
2.9.2005 20:21:27   
ronni
Anadejka,ne bit tak jezna!!! Saj veš,nič ne pomaga-še slabše je. Mogoče pa boš dobila pismo,ko sploh ne boš pričakovala in tolk mislila nanj!!
Jaz sem ga dobila po dobrem mesecu.
Pa jaz mislim,da se dobijo enkrat tedensko,tak,da bo sigurno vsak čas pri tebi!!
Veš,midva sva dobila za oktober,pa tud komaj čakava .
Bi pa bila zelo vesela,če se javi katera,ki je že bila in nam kaj pove!!!
Saška

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zdej sm pa jest full jezna :(((( grrrr...
2.9.2005 21:39:40   
barbara b
Papirje oddaš le enkrat. Jaz bi cel postopek poimenovala kar "štanca" za otročke, saj včasih zgleda kot da so dr. za tekočim trakom, me pa na njem. Ko dobiš papirje lahko takoj začneš s postopko Pri meni je (za vsako) trajal ok.40 dni. Inekcije 35 dni, punkcija in 5 dan transfer, in 7 dni čakanja ali bo ali ne bo. Je pa pri vsaki malo drugače.
Ne biti preveč razočarane, če se ne bo prijelo že prvič. Pri meni se je četrtič. Vmes pa so bili še zamrznjenčki.
Med vsakim postopkom moraš imeti tri menstruacije, če je pa kakšna več pa nič zato.
   

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?