|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zdravi smo!
12.6.2005 18:35:48   
Teja N
Hojla!

Včeraj sem dobila pošto iz porodnišnice - z izvidom amniocenteze.

Vse je v redu!

Tako sem srečna, kar solze so se mi ulile:)

Tako, morala sem vam povedat.

Lp,
Teja:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zdravi smo!
12.6.2005 18:39:55   
lenika
Čestitke! Sedaj pa samo še uživaj v pričakajočem naraščaju!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zdravi smo!
12.6.2005 18:49:53   
anajmad
Čestitam:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
en lp:morje:D.

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zdravi smo!
12.6.2005 18:51:07   
Mina1
TEJA N:

:bravo:, vem kako to gre, sem jo imela (AC) v drugi nosečnosti in tako. Jaz sem čakala kar 4 tedne na rezultal iz Postojne, groza...

No, pa imamo doma zdravega in še enega lepega piškotka.

Zdrži do konca;)

pa-pa Mina1

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zdravi smo!
12.6.2005 18:52:54   
Teja29
Super!!! Sem tako vesela zate.
Koliko casa si cakala na izvid?
(jaz imam AC 21.6.).

lp, Teja

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zdravi smo!
12.6.2005 19:09:18   
Teja N
Ac sem imela v Ljubljani, 25.5.
So rekli tri tedne, no pa je bilo par dni prej. Sploh mi ni bilo nič jasno, kaj je zdaj to - v soboto pošta iz KC. Sem že mislila, da je kaj v zvezi s službo.

Drugače pa sama AC ni nič hudega, samo par dni se moraš res mirkat, pa to zoprno čakanje...

Držim pesti zate!:rozica:

Lp,
Teja:)

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zdravi smo!
12.6.2005 19:10:01   
Mina1
TEJA29: odvisno, kako vse skupaj raste oz. napreduje v laboratoriju, od tega je odvisno, kako dolgo boš čakala. Nekateri dobijo že po dveh tednih.

Pri meni so recimo dobili še nekaj kapljic moje krvi zraven plodovnice, kar je le še podaljšalo čas rezultata, tako, da...

Držim pesti, da se lepo izzide;)

pa-pa Mina1

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zdravi smo!
12.6.2005 20:37:52   
Golobček
Tudi od mene čestitke.Vem kako je to čakanje sama sem skoraj umrla od strahu da bo kaj narobe,vendar sem tudi jaz dobila da je vse ok.Zdaj pa samo še čakam na porod.Pa lepo nosečnost še naprej.
ALENKA

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zdravi smo!
12.6.2005 21:42:41   
cmokec
Teja, iskrene čestitke. Si moram mislit, da si bila na trnih. Sedaj se veselo predaj užitkom nosečnosti.

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zdravi smo!
13.6.2005 7:12:27   
puncica
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:zdej pa brez skrbi do konca a ne

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?