|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zdravljenje urinske inkontinence z laserjem
11.9.2012 8:25:28   
dana
Ker imam pri svojih 35 letih že manjše težave z uhajanjem urina (dva težka poroda), sem se malce pozanimala o metodah zdravljenja.
V zadnjem času je veliko govora o zdravljenju z laserjem. Saj se bom pozanimala še pri svoji G, vseeno pa še tu vprašam ali je katera mogoče bila na tem zdravljenju in kakšne so izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zdravljenje urinske inkontinence z laserjem
11.9.2012 10:04:47   
mini86
tudi mene to zanima..a to krije zavarovalnica ali je samoplačniško?

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zdravljenje urinske inkontinence z laserjem
12.9.2012 7:21:34   
dana
Zadeva je, kolikor mi je znano, zaenkrat še plačljiva in znaša okoli 700 €.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zdravljenje urinske inkontinence z laserjem
12.9.2012 21:25:18   
bubu_bibi
pa brez rednih vaj za mišice medeničnega dna se verjetno zna problem ponavljat (ne glede na vrsto posega)...

_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zdravljenje urinske inkontinence z laserjem
23.2.2013 9:24:25   
mami45
Zadeva je plačljiva, jaz sem bila na posegu pri svojem ginekologu, ker se namreč ukvarja tudi z tem in sem zadovoljna z rezultatom.

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zdravljenje urinske inkontinence z laserjem
25.2.2013 10:01:59   
jana_b
Živjo mami45, če ni skrivnost, pri katerem ginekologu pa si to opravila kr kolikor vem tega ni veliko. Jaz se namreč odločam za tovrstni poseg. Hvala! lp, jana

(odgovor članu mami45)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zdravljenje urinske inkontinence z laserjem
5.3.2013 15:35:16   
mami45
Jaz sem bila pri dr.Lukmanu, izvaja pa takšne vrste zdravljenja veliko ginekologov v Sloveniji, slišala sem tudi pohvale za kliniko Kaliste. Lp

(odgovor članu jana_b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?