|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zdravniški pregled pred zaposlitvijo
13.7.2007 17:51:13   
Anonimen
Čao!

Zanima me ali katera ve koliko stane najosnovnejši zdravniški pregled pred prvo zaposlitvijo delodajalca? Sama se namreč nekaj dogovarjam, da bi se še malo pred PDP zaposlila in pač delodajalcu povrnila te stroške, ampak zanima me ali se to splača. Mogoče ve katera kje v Celju opravljajo zdravniške preglede? Aja - a stroške bolniške nosi delodajalec ali država?

Hvala za odgovore!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zdravniški pregled pred zaposlitvijo
13.7.2007 20:12:58   
Anonimen
Nekaj čez 20000 starih sit je pregled. V celju je v ZD, včasih je bilo v Žalcu ceneje malo povprašaj.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zdravniški pregled pred zaposlitvijo
13.7.2007 20:34:59   
Anonimen
Cca 27 bivših čukov. Plača pa delodajalec.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zdravniški pregled pred zaposlitvijo
13.7.2007 20:39:42   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: nati

Cca 27 bivših čukov. Plača pa delodajalec.

Ponavadi naj bi bilo tko, so pa eni ki hočejo da sam plačaš in ti pol v roku 2 mesecev povrnejo ta strošek. En primer poznam. Ja večinoma pa plača delodajalec.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zdravniški pregled pred zaposlitvijo
14.7.2007 6:29:47   
Anonimen
Meni je drgač na Ptuju rekla, da stane od 60 do 70 eur pa sem klicala kak teden nazaj, tak, da res ne vem kak majo to porihtano, da so cene lahko tolko različne. Bom drug teden klicala na različne konce, da bodo mi točno povedali.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zdravniški pregled pred zaposlitvijo
17.7.2007 13:43:04   
Nika v službi
Ja, cene pregledov so zelo različne. Če to pošlje (in plača) delodajalec, tako ali tako ne moreš izbirati Medicine dela po svoji presoji, ampak te pošlje k svojemu pooblaščenemu zdravniku.

Pri naši zdravnici (Ljubljana) se osnovni pregled giblje med 100 in 120€.

Bolniška je breme delodajalca do 30 dni, naprej je ZZZS.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zdravniški pregled pred zaposlitvijo
18.7.2007 8:22:13   
itata
Zdravniški pregled pred prvo zaposlitvijo je obvezen in je VEDNO strošek delodajalca. Lahko je pa sicer tako urejeno, da ga najprej delavec plača sam, potem ti pa denar delodajalec povrne. Ampake je to bolj določeno iz razloga, če bi šel na pregled pa potem na primer ne bi zaćel delat ali kaj podobnega...
Stane pa različno, ker je odvisno ali naroči delodajalec samo osnovne (minimalne) preglede ali še kakšnega dodatnega (pri nas te pošljejo na primer še na test za droge...) oziroma posebnega glede na delovno mesto.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zdravniški pregled pred zaposlitvijo
18.7.2007 8:24:58   
itata
Še tole dodajam: potem je pa določena periodika pregledov zdravniških glede na delovno mesto (pisarniško delo mislim, da na 5 let, delo za kakšnih strojem težkim pa na 1-2 leti), ki ga opravljaš in te je delodajalec vedno dolžan poslati na tak pregled in tudi nositi njegove stroške.

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zdravniški pregled pred zaposlitvijo
7.4.2010 16:45:01   
slutnja
ali katera ve kok po novem stane zdravniški pregled pred zaposlitvijo?

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?