|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zelo, zelo nizke brce!
6.4.2005 17:45:26   
Jessy
Spet jaz!
Že nekaj dni čutim brcike ZEEELOOOOO nizko, skoraj pod sramno kostjo. Men se to zdi full hecno in nisem opazila, da bi katera govorila o tako nizkih brcah.
Malce si mislim, da je to povezano tudi s tem, da je mali verjetno še vedno z glavico gor in da so nogice tiste, ki spodaj brcajo.
Je bilo pri kateri podobno?

lp, Jessy (23t)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
6.4.2005 18:16:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zelo, zelo nizke brce!
6.4.2005 19:48:10   
Gina
Ja, to je čisto normalno. Včasih brcnejo naravnost v mehur. Nič fletno. Ko se obrne na glavo pa kar v želodec ali rebra. Kaj češ, nekam morajo.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zelo, zelo nizke brce!
6.4.2005 21:19:38   
teja21
jessy kako pa nosiš:duda:, zelo spodaj?? ali ti kaj dol tiši??

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zelo, zelo nizke brce!
6.4.2005 21:40:01   
malika
To je čisto normalno. Ko se bo obrnil, pa boš dobivala brce pod rebra. saj ne vem kaj je boljše :)-

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zelo, zelo nizke brce!
6.4.2005 22:17:49   
deily
Jaz že od vsega začetka čutim brce zelo nizko. Sedaj sem v 37t in otrok je obrnjen z ritko navzdol, tako da so brce še vedno zelo nizko in nekoliko boleče, kar naj ne bi bilo nič narobe.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zelo, zelo nizke brce!
6.4.2005 22:21:44   
špelin@
Uf, tudi moja kepica je še pred nekaj dnevi brcala direktno v mehur :ups: Z glavico pa butala nad popkom :)-

No, zdaj me brca gor :)-:)- Včasih komaj sedim ;)

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zelo, zelo nizke brce!
6.4.2005 22:59:05   
Jessy
Teja, nosim ga čisto normalno (vsaj tako pravi G). Posteljica je bolj spredaj.

Saj me nič ne skrbi okrog tega, da bi bilo pa kaj narobe, samo hecno se mi zdi, saj so tako nizko. Pred časom so bile višje. No, saj je tudi zdaj kakšen gib višji, ampak večina je pa kar nizko.

Da bi mi dol tišalo, ne bi mogla reči. Jaz se še zmerom čisto ok počutim. Po moje je bebi tam, kot mora biti! :)-:)-:)-

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zelo, zelo nizke brce!
7.4.2005 8:56:03   
Anonimen
Mene pa moj korenjak brca direktno v desno ledvico :bravo:
Glavno, da brca, pa da G reče, da je vse ok :)- :)-

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zelo, zelo nizke brce!
7.4.2005 9:37:29   
Kety
Joj, me tale internet neki jezi! Upam, da ne bo polno mojih nepopolnih sporocil na forumu:zmeden:

Mene :duda: tud brca ful nizko. V ponedeljek sem zacutila prve konkretnejse brce (prej samo kot mocnejse trzanje zivca) in to fuuul spodaj, bi rekla se celo pod mehurjem. Mi je bilo ful cudno in sem se kar malo ustrasla, da ni kaj narobe. Zdaj pa vidim, da ni! Prav bunkica se je naredila na ven, tolk je bilo mocno. Ce bi bila sama doma, bi me ziher zagrabila panika! Jah, prvic se je to zgodilo in mi je bilo res malo cudno :ups:

LPK

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?