|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zjutraj težava
22.8.2016 10:30:16   
Anonimen
Najbrž tu ni kakega deca, pa kljub temu vprašam, če ima kdo te težave, da mu praktično vsako jutro stoji? Pa brez negativnih komentarjev prosim, zadeva ni tako nedolžna kot se zdi, ker se ne gre samo zato ali stoji ali ne, ampak je zadaj še ves libido, ki se pri tem pojavi, kar se pa ne da odpravit kar na hitro in enostavno. Sem pa nekaj čez srednja leta.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zjutraj težava
2.9.2016 11:01:18   
ronja
A ni da je to normalno za moške? Nimam ravno velikega vzorca, ampak vsi trije so se vsako jutro zbudili tako (za prva dva fanta ne vem, če je že vedno tako, se res nismo o tem pogovarjali že lep čas:D), za lubija pa vem, da je to normalno. Meni so rekli, da je to čisto fiziološko tako, pa včasih so še kake sanje, pa če že tega ni, se zbudiš zraven punce in to je pač reakcija... In noben tak problem. Nima veze, če ponoči spiva skup ali ne. Zakaj pa je to tak problem? Razumem, da zjutraj navadno ni časa za seks, ampak saj ko začneš delat neke običajne aktivnosti, te verjetno malo mine, ne?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zjutraj težava
13.9.2016 20:46:57   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Najbrž tu ni kakega deca, pa kljub temu vprašam, če ima kdo te težave, da mu praktično vsako jutro stoji? Pa brez negativnih komentarjev prosim, zadeva ni tako nedolžna kot se zdi, ker se ne gre samo zato ali stoji ali ne, ampak je zadaj še ves libido, ki se pri tem pojavi, kar se pa ne da odpravit kar na hitro in enostavno. Sem pa nekaj čez srednja leta.

Nisem dec, vendar imam enega, ki je imel kar dostikrat podobne težave kot jih ti opisuješ. Sicer so sedaj v zrelih letih občutno blažje kot takrat ko je bil smrkavec, vendar to v bistvu nikoli ni (sva) štela kot težavo. Vprašanje je , kako je kaj s tvojim spolnim življenjem. Če si horni in na suhem že dolgo časa, je meni tvoja " težava " čisto logična. Če nimaš spolne partnerke, si preprosto povedano potreben seksa. Nekako ne morem verjeti, da bi ob rednem in zadovoljujočem spolnem življenju- ki lahko vključuje tudi jutranji seks, seveda , še vedno vsako jutro hodil okrog s pretesnimi hlačami in z libidom, ki bi ti ves čas kukal skozi ušesa.
Za moje pojme se tako kot žeja, ki se gasi s pijačo, potreba po seksu " zdravi" s seksom.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zjutraj težava
5.10.2016 15:37:04   
kalbo
Moje izkušnje so drugačne. Zdaj v zrelejših letih je pogostost jutranje erekcije enaka pogostosti spolnih aktivnosti. Za libido je pač treba seksat in včasih tud premaknit lene riti. Je pa seveda predpogoj, da ženska seksa ne jemlje kot tlako.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zjutraj težava
5.10.2016 20:45:52   
liliana
Ne razumem zdaj tegauser posted image .....torej ti si pa vsako jutro "trd", ker dosti seksaš...?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zjutraj težava
6.10.2016 10:41:25   
kalbo
Mislim da je napisan čisto razumljivo.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zjutraj težava
7.11.2016 11:48:44   
Anonimen
Tako kot pravi kalbo: več seksaš, bolj je zjutraj trd in obratno. Po seksu bi jaz naslednji dan vedno ponovil, ampak kaj, ko sva 2 jaz sem pa 1 sam :)

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?