|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zlato moje
29.11.2006 7:53:34   
Jaz*
Danes mineva mesec dni od krute nesreče v kateri sem izgubila mojega najdražjega. Odšel je za vedno, jaz pa sem ostala sama, sama...Uro pred nesrečo sva še govorila po telefonu. "Sladko spančkej zlato moje, pa ne pozabi, da komej čakam jutri, da te vidim in zopet objamem", to so bile njegove zadnje besede.

Po prvem šoku je sledilo zanikanje, potem pa je prišla kruta bolečina, ki traja in ne popušča ampak se samo še stopnjuje. Še vedno ne verjamem da ga ni več, čakam njegov klic, da slišim njegov glas, ki me je vedno razvedril, čakam, da pride, me objame in potolaži.

Najina sreča je bila kratka, vendar sva v dveh letih kolikor je trajala doživela tisto pravo, čisto ljubezen, ko človek najde svojo drugo polovico. Nisva se iskala, preprosto našla sva se in takoj sva vedela, da sva si usojena. Bila sva polna načrtov:, hiša... potovanja...družina, ki sva si jo tako želela...

Načrti so ostali, ti pa si odšel...odšel si v cvetu mladosti pri svojih 25 letih. Meni pa se je pri 30h sesulo vse, za kar sva živela in sanjala skupaj. Ostali pa so spomini, spomini v mojem srcu, ki mi jih nihče ne more vzeti. Spmini nate, na naju in na to kar sva imela.
Ostala pa je tudi velika praznina, ki jo nihče ne more zapolniti. Ostala je kruta bolečina, ki jo nihče ne more potešiti...

Čeprav huda bolečina ostaja in najbrž se nikoli ne bom sprijaznila z njegovo nenadno in prezgodnjo smrtjo, sedaj verjamem, da me bo ravno on počakal, takrat, ko bo napočil moj čas. Pričakal me bo z nasmeškom in nato se bova skupaj vrnila na zemljo, ker vem, da "Ljubezen ostaja, nikoli ne mine" in da bova nekoč morala doživeti najino zgodbo, ki sva jo v tem življenju komaj začela pisat in je ostala nedokončana.

Kljub vsemu temu, pa je še vedno tako hudo. Pogrešam ga, vsak dan bolj in bojim se, ker se žalost in bolečina samo še stopnjujeta.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zlato moje
29.11.2006 8:03:03   
CUKRČEK
Moje izkreno sožaljeuser posted image si ne predstavljam, kaj preživljaš

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zlato moje
29.11.2006 8:16:14   
Tiki
Moje iskreno sožalje. Življenje je včasih prekruto user posted image . Ostani močna, solzam pa le pusti prosto pot.
user posted image

(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zlato moje
29.11.2006 8:21:21   
Aja32
Težka pot je pred teboj... Ampak ostani močna in pusti času čas... Čas počasi zaceli rane.... Iskreno sožalje... A

(odgovor članu Tiki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zlato moje
29.11.2006 8:29:16   
klepetka
tudi od mene sprejmi iskreno sožalje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zlato moje
29.11.2006 8:40:47   
Jana4
user posted image  Iskreno sožalje. user posted image

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zlato moje
29.11.2006 8:45:17   
blue sky
Moje iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image ! Sploh si ne morem predstavljati, kaj preživljaš in verjamem, da ti je zelo hudo pri srcu. Ampak ne pozabi, da gre življenje naprej in prej ko slej se boš postavila na noge in spet zaživela.
Sama takšne izkušnje nimam, imam pa podobno, in sicer mi je že pri 10 letih umrla mama, na katero sem bila zelo navezana. Še danes mi je hudo, ko se spomnim nanjo, ampak je lažje in sem se sprijaznila s to bolečino. zdaj, ko pričakujem otroka, mi je še huje pri srcu, ker vem, kako bi bila moja mama vesela vnuka, ampak  nič ne morem spremeniti. Življenje je kruto!!!user posted image

Ne obupaj! user posted image user posted image user posted image  Tudi tebi bo še posijalo sonce.

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zlato moje
29.11.2006 8:50:10   
Katrin
user posted image user posted image  Iskreno sožalje.

katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zlato moje
29.11.2006 8:56:37   
total
Uhhhh kr boli me pr srcuuser posted image user posted image user posted image , ostani močna.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zlato moje
29.11.2006 10:01:01   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image  moje sožalje, drži se.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zlato moje
29.11.2006 10:08:42   
L & L
Moje sožalje,user posted image user posted image user posted image ostani močna.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zlato moje
29.11.2006 12:27:37   
srki
Iskreno sožalje, bodi močna user posted image .

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zlato moje
29.11.2006 12:43:01   
Anonimen
Moje sožalje.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zlato moje
29.11.2006 13:08:38   
Rožica I
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zlato moje
29.11.2006 13:57:54   
sisi80
Ne veš, koliko je vredno, da sta z ljubeznijo izkoriščala skupni čas. Predstavljaj si, da bi bila sprta in bi se to zgodilo. Tako pa je vedel, da ga ljubiš in tudi ti veš, da te je ljubil celo zadnjo sekundo svojega življenja.

Sliši se slaba tolažba, ampak mislim, da je to veliko vredno.

Bodi močna in glavo pokonci.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zlato moje
29.11.2006 15:29:21   
KBM
Moje sožalje - drži se in bodi močna!!user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zlato moje
29.11.2006 15:34:11   
Mina1
Draga Jaz*, moje iskreno sožalje.



_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zlato moje
30.11.2006 22:32:45   
plenicka
Iskreno sožalje tudi iz moje strani!!!
Vem, da je to slaba tolažba, ampak hvaležna si lahko, da si spoznala tisto pravo, čisto ljubezen...marsikdo jo nikoli, pa jo lahko išče do konca življenja...sčasoma bo tudi tvoja bolečina manjša, pozabila seveda ne boš nikoli...naj bo to že tolikokrat izrečen in oguljen rek, vendar drži: ČAS CELI RANE!

Poskušaj biti močna vsaj zase!

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zlato moje
30.11.2006 22:39:46   
Bubamaraa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moje sožalje........user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu plenicka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zlato moje
30.11.2006 23:25:36   
trixi
Iskreno sožalje

Pozabila itak ne boš nikoli,boš pa prebolela,samo zdaj je to bolj oguljena fraza kot tolažba.Pusti solzam in žalosti svojo pot, čas celi rane,in tvoj ljubi ti sigurno želi, da boš še kdaj srečna v življenju.Drži seuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zlato moje
1.12.2006 7:12:57   
Jaz*
Hvala za tople besede in objeme.Res se trudim biti močna, ma največkrat mi to ne uspeva najbolje. Ko že mislim, da sem dosegla dno in da slabše ne more bit, padem še globje, tako da...

Edina stvar, ki me še drži pokonci so najini spomini. Teh mi nikoli ne bo nihče vzel. Vesela sem, ker sem smela biti del njegovega življenja in da sva doživela tisto pravo brezpogojno ljubezen, ki jo marsikdo zaman išče celo življenje.


(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zlato moje
2.12.2006 20:03:05   
spacey
Iskreno sožalje, ne predstavljam si kaj doživljaš. user posted image Hudo mi je zate... user posted image
Bodi močna in drži se. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Jaz*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zlato moje
2.12.2006 22:26:23   
smrka
Moje sozalje...

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zlato moje
2.12.2006 22:31:30   
eva1
iskreno sožaljeuser posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zlato moje
3.12.2006 12:01:00   
Disney
Moje sožalje. user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?